kapsa na mobil

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od Mike »

Redmi 4X krásně zapadne, iPhone 5s krasně zapadne, Samsung Galaxy note trčí přes roh...

Ještě jsou řešením držáky do výdechů klima. Já to nejčastěji pokládám na zavřené víko schránky na nápoje, záda nahoru a s GPS signálem jsem bez potíží. Jediný problém je, že v ostřeji projeté zatáčce může telefon být odhozen mezi sedačky, což není pro něj úplně ideálek. Tohle opel nevychechtal... :lol: :lol: :lol: :lol:
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od XMira »

Mike: Zkoušel nějakou delší cestu do hor? Já si taky vždycky říkám, jak to pěkně funguje.... a pak, třeba po hodině, jsem najednou někde úplně jinde :-)
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od Mike »

JJ, jezdím pravidelně na AA s Waze. Jezdím i celkem často přes Vysočinu. I mimo dálnice, okresky v lese, nebo i deštivé počasí které hodně tlumí signál. Vím co jsou problémy, které popisuješ měl jsem podobné potíže dříve, ale to bylo v dobách prvních smartphone, v létě se dokonce díky GPS mobil přehřál a taky ztratil signál. To jsem vymýšlel různé vychytávky na chlazení z výdechu klimatizace. Teď opravdu problémy nemám. Jak jsem psal mobil na kabelu a na záda směrem nahoru. Do loketky ani na výšku do držáku nápoje ho nedávám to by možná signál zhoršilo. Co mi vadí je že Waze v tunelu nejede ale stojí a to je dost matoucí... Jiné výpadky nemám...
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od eltuto »

Taky teď hodně jezdím na AA s Waze a naprostá spokojenost. Začátky byli horší, ale teď už je všechno vychytaný a nemám problém s žádným signálem ničím. Mobil je po dvou hodinách navigování teda dost rozpálenej, ale co už :D Mám starší Redmi 3s.
Akorát taky vždycky řeším, kam ten mobil hodím, protože mi tam dost vadí ten kabel - to se mi nelíbí. Tak to teď strčím normálně dozadu na zem a je to :D
Astra 2017, 1.0 T Smile
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od morgoth »

Já si koupil zalomenej usb kabel a telefon pokládám do nápojového držáku.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od majusenko »

Ja to plánujem vyviesť von, vedľa sedadla. Kúpil som si malý držiačik z AliExpressu, ale ešte mi nedorazil. Mám istú predstavu, ak to výjde, pošlem fotky. Zatiaľ mám vytiahnutý kábel von cez tie drážky v lakťovke a dávam to do nápojového držiaku.
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
brycedoe
Příspěvky: 58
Registrován: 16 úno 2017, 18:48

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od brycedoe »

iPhone 8 se do kapsy v pohodě vejde i velkým pouzdrem. Co se tyče signálu, tak jej mám jenom tam připojeného ke CarPlay a nikdy mi nevypadla GPS. Naviguji pouze tak. Jako zálohu, když potřebuji waze, mám držák proděkan k tomu malému okénku v ridicovych dveřích.
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od Mike »

Tak se zdá že Francouzi pomalu a jistě mrší interiér a funkce. Po odebrání OnStar naprasili do nových MR takovou schránku... Nevím ale jak tam mám radši ten držák mobilu. Tohle vypadá dost hrozně. Co vy na to? :shock:
Přílohy
820BE540-2E4B-4B9A-96B1-3202C69E3A45.jpeg
6E934436-B54F-4C1C-9FA6-6C3AC391805C.jpeg
E289F583-37B6-4E57-A9FC-44D9375B9839.jpeg
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Uživatelský avatar
westler
Příspěvky: 286
Registrován: 08 dub 2018, 10:46

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od westler »

Mike: Pořád lepší než ta původní "štěrbina", do které se vejdou jen malé telefony z éry před několika lety :mrgreen: (nepočítám rarity typu XZ2 Compact)

Jinak řeší se to všude - https://www.astrakforums.co.uk/viewtopic.php?f=8&t=5122

Byl jsem v Oplu na saloně to omrknout a je to přibližně stejně široké jako ta "štěrbina", takže se tam telefon stejně nevejde. Možná ideální místo pro klíče/kapesníčky, jinak nevím co tam dávat. Je to dost mělké (+ málo zalomené dolu) a při prudší akceleraci se obsah musí zákonitě vysypat :lol:
Astra K ST, 2018, 1.6T AT
EX Astra H, 2009, 1.6 Easytronic
Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: kapsa na mobil

Příspěvek od XMira »

Já většinou mobil dávám k ruční brzdě. Bokem na výšku. Což je, samozřejmě, rada na prd pro majitele elektronický ruční brzdy ;)
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“