Naše auta a my

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
fedrin
Příspěvky: 52
Registrován: 23 zář 2009, 14:01

Re: Kupujeme Oplíka

Příspěvek od fedrin »

Nevím jak Vectra ale o Omeze sem jednou četl recezi, která měla titul "Poslední pořádné auto" a nemůžu než souhlasit. Fakt se děsím představy až dojezdí omegy co si pořídit. Problémy se občas nějaké vyskytnou, ale když vemu v úvahu, že sem omegu z roku 1995 koupil za 32 000,-Kč včetně zaplacení ekologické daně a do oprav sem v průběhu nevrazil víc jak 10 000, sem spokojenej. Během čtyř let celkem hustého ježdění mě eště nikdy nenechala ve štychu. Je to fakt spolehlivý stroj, který nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Co se týče zadního náhonu tak mě vytáčí spíš funkce diferenciálu při zapadnutí jednoho kola, ale s tím nejde dělat nic jiného než se naučit jezdit :-)). Mlžení je nepříjemné, ale myslím že to určitě nějaké řešení má (pilový filtr atd.). Jediný problém, který řeším je určitá zhýčkanost majitele. Když sednu do jakýhokoliv jinýcho auta, cítím se dost nepohodlně a stísněně. Podotýkám že poslední auto ve kterým sem seděl bylo nové Volvo. Jak rád sem potom usedl do prostorné pohodlné Omegy.
Reklama
 

Uživatelský avatar
warhy
Příspěvky: 287
Registrován: 31 led 2009, 16:09

Re: Kupujeme Oplíka

Příspěvek od warhy »

Jedině opla po tom co sem vystřídal a projezdil a naboural a opravoval aut a o tom co sem slyšel od přátel o ostatních autech už ani nic jinýho nechci.Co se týká mondea škoda mluvit kamarád měl 2 a čím novější tím horší, renault škoda mluvit, vochcávka -> :roll: konec to radši chodit pěšky má ji teta a to peklo co z ní je teď bych nepřál nikomu.WV -> zbytečně drahej co se týká ND a spolehlivost taky nic extra, volvo předražený, bmw a audi ani nemluvit nabízejí srovnatelnou výbavu za hodněkrát vyšší peníze (vyjma fakt luxusních modelů, který si většinou normální smrtelník nikdy nepořídí) mi vychází nejlíp opel.Hodně levný ND, zastoupení skoro všude, spolehlivost vyšší, vydrží i horší zacházení pohodlí a výbava no prostě OPEL FOREVER
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: Naše auta a my

Příspěvek od Mirpie »

taky mě mrzí že opel ted nedělá velké auto s náhonem na zadek. Teda u toho náhonu, škoda že to nemá samosvor, jinak by v zimě nebyl problém a je to spíše radost a zábava než starost. Ale až za pár let vyjezdim omegu, nevim fakt do čeho sednu. Nic menšího nechci a nechci přední náhon.....Asi fakt jen bmw nebo mercedes.....
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1296
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše auta a my

Příspěvek od Miro »

jestli se nepletu tak na MV6 seněkdy špéra vyskytla ;)
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: Naše auta a my

Příspěvek od Mirpie »

jo tak V6ky asi mají, mluvil jsem o čtyřválci, kterej sice nemá koně na rozdávání, ale to neznamená že to v zimě do kopce pojede líp...
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
miki11
Příspěvky: 174
Registrován: 28 úno 2009, 16:43

Re: Naše auta a my

Příspěvek od miki11 »

Zdravím Opláky, někdo mi před 2 dny odřel přední narazník, :x bohužel i to se stáva. Přemýšlím, že bych na své Insignií vyměnil přední narazník za OPC. Nemůžu se nikde dopatrat kolik stojí a jestli se dá sehnat mimo origoš Opel. Přímo v Oplu to bude stát asi pěkný prachy. A také se nemůžu dopátrat jestli OPC mají v předu mlhovky. Takhle by mohla vypadat v černý barvě:


http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ia/8460958

Předem díky za nějaké info :)
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Naše auta a my

Příspěvek od jgoldman »

OPC nárazník přední Insignia - 815,- EUR + 40,- EUR přepravné
http://translate.google.cz/translate?hl ... 25C3%25B6r
miki11
Příspěvky: 174
Registrován: 28 úno 2009, 16:43

Re: Naše auta a my

Příspěvek od miki11 »

Tak to je ranec 850,-eur za starší OPC narazník. Dnes jsem volal do Renocaru znamýmu a zjistí mi kolik stojí nový. Jsem fakt zvědav. Takže ted' už vím, že si nechám ten původní. :D
Uživatelský avatar
Slonec 2.5 v6
Příspěvky: 25
Registrován: 01 bře 2011, 17:19

Re: Naše auta a my

Příspěvek od Slonec 2.5 v6 »

Hoši prosím o radu proč mi nejde přidávat nikde žadný fotky vždycky se mi napíše "Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh." předem díky za odpovědi :)
Opel vectra b 2.5 v6 r.v 96
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1296
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše auta a my

Příspěvek od Miro »

máš moc velký soubory k přiložení.... oploudni je na imageshack.us a vlož je sem ;)
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“