Vypínač ESP

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Zeppelin
Příspěvky: 84
Registrován: 09 led 2010, 10:38
Bydliště: Plzeň

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od Zeppelin »

Slibuji :D Včera se to pos*ralo a stihl jsem pouze jedinou věc z pěti a to ještě v deset večer - oholit se. Dnes už mam na plánu zase jiný věci, takže ty piny a vrakáč objedu v pondělí a pak se bude vidět, co ještě bude chybět. Zatim dík a užij víkend ;)
Insignia A Sports Tourer, Flex Ride, 4x4
Ex Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2002
Reklama
 

roman1984
Příspěvky: 69
Registrován: 08 led 2010, 00:41

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od roman1984 »

troska to ozivim.......
podarilo sa niekomu dorobit to ESP tlacidlo??
ja sa na to chystam...piny a kabliky su doma...tlacidlo sa objedna ;)
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
Uživatelský avatar
martulik
Příspěvky: 151
Registrován: 22 kvě 2011, 20:14
Bydliště: Olomoucko

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od martulik »

Ahoj,
tak jsem včera úspěšně nainstaloval vypínač na ESP. Při montáži jsem měl jen jeden problém,nedařilo se mi zastrčit ten mini iso pin do konektoru zásuvky ESP v motorovém prostoru. Dva piny jsem zničil a až třetí se mi podařilo jakž takž zasunout a zajistit konektor,aby šel nasadit zpět na zásuvku ABS-ka. Hrůza. Ale je to hotovo.
Přeju všem co to budou dělat hodně trpělivosti.
Čau martulik
Insignia Sports Tourer 2.0 DTE MY2015
Možnost diagnostiky Olomouc a okolí OP-COM Professional CZ verze 131125d
Možnost načipovat TPMS snímače
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od megabeda »

S pinama je potíž - já jsem tam nejdříve zkoušel šoupnout mini iso, ale taky mi tam pořádně nešel. Nakonec se mi osvědčil mini most viz odkaz: minimost
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
lotuse
Příspěvky: 26
Registrován: 11 kvě 2011, 22:33

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od lotuse »

Díky moc pánove jakmile jsem vydloubl záslepku na palubce a neviděl konektor myslel jsem že to vzdám že to nejde ted díky vám vím že je to možné takžééé bude se baslit :-D Pak dám vedet jak to dopadlo :-D
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od Sunman »

Rád by som tuto montáž realizoval aspoň trochu profesionálnym spôsobom podľa perfektného návodu od Megabedy.
Funkciu mám odskúšanú, origo vypínač kúpený. Pokúšal som sa prestrčiť káblik ktorý chýba na zapojenie do riadiacej jendotky zvnútra kabíny do motorového priestoru ale zväzok ktorý tam je je už tak natlačený že sa do gumovej priechodky nič ďalšie nezmestí. Máte na to niekto nejakú dobrú fintu?
Díky za každú radu.
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od megabeda »

Ahoj, s prostrčením jsem měl taky problém, udělal jsem to nakonec tak, že jsem si vzal ocelovou strunu ( stačí slabý svářecí drát) a ze strany od řidíče směrem do motorového prostoru jsem prostrkával, těsně vedle stávající svazku. Gumovou průchodku jsem propíchl. Ještě upřesnění - na konec drátu (struny) jsem izolační páskou přidělal konec prostrkávaného kablíku. Jakmile jsem drát prostrčil, v motorovém prostoru jsem hledal konec drátu, za který jsem zatáhl a protáhl ho až do konce, kde jsem odělal izolačkou přiložený kaablík, který jsem zkrátil podle potřeby a přiložil ho do stávajícího kabelového svazku, který vede k zásuvce ESP (pin 3). To je vše snad jsem to napsal srozumitelně. Chce to trpělivost a pevné nervy :-)
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Vypínač ESP

Příspěvek od Sunman »

Díky moc. Jasne prepichnúť to nebude problém tam asi dostať. Ja som nechcel byť barbar a tlačil som to medzi káble vo zväzku. Ale je to tak plné že nie je šanca. Priechodka sa mi celá vysunula do motorového priestoru a mal som problém ju tam vôbec vrátiť. Prístup je tam naozaj príšerný. Rovnako hlavný konektor mohol byť kdekoľvek pod palubovkou ale nejaký manták ho naprojektoval v najblbšom mieste auta.
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“