zkracení řadičky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dapos
Příspěvky: 197
Registrován: 15 dub 2011, 15:06
Kontaktovat uživatele:

zkracení řadičky

Příspěvek od Dapos »

Nekoukal jste nekdo na tohle? :

http://cgi.ebay.co.uk/Vauxhall-Opel-Cor ... 5feb6#shId

o 30% to zkrati radicku

vyjde to zhruba na 1000,- i s postovnym

prijde my ze Opel ma hrozny klacky a prece jenom kdyz jsem ridil pantatovo Volvo kterej ma radicku dlouhou snad 10 cm tak to bylo uplne o necem jinem.. :-))

takhle to vypada u Beckovy vectry
Přílohy
Vectra_B_black_6.jpg
Vectra_B_black_6.jpg (93.2 KiB) Zobrazeno 6354 x
Radši čerpadlo u opela za 30 tis. než ukradené auto od koncernu VW.
Reklama
 

Majesty
Příspěvky: 107
Registrován: 01 lis 2008, 17:55
Bydliště: Metropole Libouň (Blaník na dohled)

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Majesty »

Tohle nejspíš záleží na pohodlnosti a vkusu každého. Já jsem tedy spíše automatik, ale pokud bych měl manuál, asi bych o tom uvažoval, protože mi ty fofr klacky přijdou zbytečně velké a to i ovladač automatu. U manuální páky rozumím tomu, že délkou se snaží o to, aby bylo řazení pohodlné a co nejblíže volantu, u automatu je tohle zbytečné, přesto je volič zbytečně velký. Já bych do toho asi šel.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
(5/2006, 110kw, automat)EX Coupé - The Golden Queen of Majesty
GALERIE
Uživatelský avatar
Dapos
Příspěvky: 197
Registrován: 15 dub 2011, 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Dapos »

prave , me prijdou hrozne dlouhy ...uz jsem o tom uvazovat prave kdyz jsem mel Vectru B , jenze tam nemeli na ten muj typ razeni....

jeste kdyz jsem u ty radicky da se vymenit palice za jinou? treba Opc nebo tu kulatou z faceliftu...???ta moje se rozpada...nevim jak je to prave s prstynkem u tech novejsich pak...

nekdo totiz prodava v anglii Opc paku a pise ze sedi na Astra H, Zafira B Vectra C 1 a 2
Přílohy
!B)f8G9w!2k~$(KGrHqYOKm4EvyFnk,T3BMNv2dgRug~~_12.JPG
!B)f8G9w!2k~$(KGrHqYOKm4EvyFnk,T3BMNv2dgRug~~_12.JPG (25.04 KiB) Zobrazeno 6353 x
!CE-1GHgBmk~$(KGrHqJ,!kwE1K9r-Pn4BNTs5NpL1Q~~_12.JPG
!CE-1GHgBmk~$(KGrHqJ,!kwE1K9r-Pn4BNTs5NpL1Q~~_12.JPG (36.73 KiB) Zobrazeno 6353 x
Radši čerpadlo u opela za 30 tis. než ukradené auto od koncernu VW.
Majesty
Příspěvky: 107
Registrován: 01 lis 2008, 17:55
Bydliště: Metropole Libouň (Blaník na dohled)

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Majesty »

Háčková řadička je asi stejná, jako na VeCe po faceliftu, ale na tu před je jiná. Podle mě by to asi šlo nějak předělat a dát tam tu novější. Možná zrušit ten pojistný prstýnek nebo tak něco.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
(5/2006, 110kw, automat)EX Coupé - The Golden Queen of Majesty
GALERIE
Uživatelský avatar
Lukasek
Příspěvky: 69
Registrován: 03 srp 2010, 18:25
Bydliště: Kladno

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Lukasek »

OPC páka by šla určitě, ale asi s tím bude dost velká práce. Co sem koukal na ebay, tak řadička se prodává celá i s kulisou, základnou a manžetou. Ty řadičky, by měli být v tomto případě určitě záměnné, pokud vyměníš celou sestavu, napojují se jen táhla, takže je fuk jestli máš kroužek, nebo čudl, výstup by měl být stejný. ;) Mě by se OPC řadička moc líbila, ale zatim mne odrazuje cena kolem 200 euro a náročnost montáže + třeba nějaké seřízení.
GTS
Uživatelský avatar
Dapos
Příspěvky: 197
Registrován: 15 dub 2011, 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Dapos »

tojo,taky by se my libilo spoustu veci z opc :)) akorat ta dostupnost je horsi.. smula ze nejsou nejaky kopirky za par slupek jako to mam soudruzi od Škodovek :))
Radši čerpadlo u opela za 30 tis. než ukradené auto od koncernu VW.
Uživatelský avatar
Zeppelin
Příspěvky: 84
Registrován: 09 led 2010, 10:38
Bydliště: Plzeň

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od Zeppelin »

Na VC zkracovat řadičku? Neni už dost krátká? Osobně mi přijde normální, rozuměj bez potřeby zkracování. Kratší by snad už ani nešla a pokud jo, vypadala by asi dost divně :mrgreen:
Insignia A Sports Tourer, Flex Ride, 4x4
Ex Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2002
lukko46
Příspěvky: 18
Registrován: 11 črc 2013, 19:08

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od lukko46 »

a co stoji taka ista ale bez napisu OPC v opli?? viete to niekto??zaujimal sa o to niekto lebo mna to zacalo dost zaujimat...
lukko46
Příspěvky: 18
Registrován: 11 črc 2013, 19:08

Re: zkracení řadičky

Příspěvek od lukko46 »

musis ju kupit aj s kulisou inak budes musiet tu staru rezat,... keby niekto o nej vedel tajde vediet ja by som ju zobral. ;)
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Interiér a exteriér“