VIN a najeté km

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi nového či ojetého vozu této značky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
pikodrak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2011, 15:36

VIN a najeté km

Příspěvek od pikodrak »

Zdravím,

dost jsem toho guglil ale k odpovědi jsem se nikde nedostal - teda kladné odpovědi :D

Lze nějak dle VIN zjistit informace z Opel servisu, hlavně mi jde o najeté km?

Např. jsem si vyhlédl Zafiru, prý má být z ČR, první majitel tak sem ho chtěl proklepnout na http://www.zkontrolujsiauto.cz/ ale tam mi to píše 0 záznamů.....

VIN je W0L0AHM757G087427

nějaký nápad?
Reklama
 

Majesty
Příspěvky: 107
Registrován: 01 lis 2008, 17:55
Bydliště: Metropole Libouň (Blaník na dohled)

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od Majesty »

Najeté kilometry ti zjistí kdokoliv s diagnostikou z řj, včetně všech případných uložených závad. Také si můžeš dojít normálně do Opelu a na základě vin ti zjistí všechny záznamy, co mají, pokud to někdo servisoval v Opelu. Dost často člověk zjistí, že auto mělo poslední servis ve 190 tis. km a prodejce ho přitom nabízí se 130 tis. km na tacháči.... Tahle služba je samozřejmě za poplatek.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
(5/2006, 110kw, automat)EX Coupé - The Golden Queen of Majesty
GALERIE
pikodrak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2011, 15:36

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od pikodrak »

Takže stačí mít VIN a zajít do nějakého Oplu servisu kde mě to za třeba 500,- řeknou?
Majesty
Příspěvky: 107
Registrován: 01 lis 2008, 17:55
Bydliště: Metropole Libouň (Blaník na dohled)

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od Majesty »

Necituj předchozí příspěvek, používej tlačítko "odpovědět". ;)
Přesně tak, akorát nevím, jestli jsou všude ochotní, někde už jsem slyšel, že to u nějakého prodejce nechtěli udělat. Ale neměl by to být problém, já si takhle nechával proklepnout svojí Astřičku a normálně to bylo bez problémů. Už je to tři roky zpátky a platil jsem, jestli si dobře vzpomínám, 700 českých bankovek...
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
(5/2006, 110kw, automat)EX Coupé - The Golden Queen of Majesty
GALERIE
Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 249
Registrován: 01 lis 2008, 22:47
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od Mike.S »

pikodrak: pokud chceš základní info o autě (motor, č. motoru, datum výroby a výbavu) tak to umím i já podle VIN a bez napíchnutí, ale km bez napíchnutí nedám ... jo a podle toho VIN co jsi sem dal, byla ta Záfa vyrobena pro Maďarsko, takže bych řekl, že je to celkov 2. majitel auta a 1. u nás v ČR ;)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
Obrázek
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........
pikodrak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2011, 15:36

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od pikodrak »

Njn, bazar...... tvrdej ze je to CZ a prvni majitel.... :D
Asi koupim neco nvoeho uz me z toho jebe... nenarazil jsem na normalni nabidku na auto rv 2007 ci 2008
Uživatelský avatar
jukon
Příspěvky: 15
Registrován: 28 dub 2011, 18:33

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od jukon »

Já při koupi ojetiny dohodnul prohlídku v OPEL servisu a pak se rozhodl jestli koupím nebo ne. Raději zaplatím cca 2000,-za prohlídku s napojením na TECH a alespoň trochu vím jestli udávané údaje bazaristy jsou OK. Bazar ti to umožní a pokud ne, tak pryč od něj. Jinak za cenu nové Zafiry koupíš minimálně dvě rv.2007. A vo tom to je. :lol:
Hledej a buď trpělivej a ono se nějaký pěkný ojetý kousek vždycky najde. Moje VC rv.2007 původní cena 944tKč, po třech a půl letech ji mám za 220. ;)
Vectra GTS 1.9 CDTI 110 kW
Joemilionare
Příspěvky: 10
Registrován: 07 srp 2012, 01:07
Bydliště: CB

Re: VIN a najeté km

Příspěvek od Joemilionare »

Mam otazku kdyz v bazaru pripoji auto na diagnostiku slysel jsem ze pak muzou smazat vsechny zavady a chyby a take upravit stav km
Pokud tomu tak je tak kdyz to pripojis na diagnostiku ty a nebo Opel servis tak tam nebude zadna chyba a stav tam bude to co je na budikach
Opravte me pripadne pokud je to jinak a napiste jak to tedy je dekuji
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Oplíka“