HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem :)

Moderátor: Moderátoři

jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od jgoldman »

Mám info že pánové od Oplu nás mají za blbce a posílají stejné díly. Takhle jsem to měl se silentblokem řízení, až po třetí výměně řízení nekmitá a u pérování to bude podobné. :oops: Nějak mojí Insignii mám poslední dobou plný zuby a když si uvědomim kolik dní strávila v servisu tak bych brečel a to mám trochu malou protekci :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od Fritol »

nevim kdy si to měnil ale jsou jine. maji jinak drzaky a tam kde se to přelamovalo to uz chycene neni..
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od jgoldman »

To máš recht. Ten poslední silentblok byl prý trochu jiný a taky funguje jak má. Spousta lidí to kmitání volantu při akceleracích, brždění a vyšších rychlostech prostě trpí a to je špatně :cry: . To pak Opel bude dělat voloviny do aleluja anic se nezmění.
PS: na nových Insigniích jsou už konečně jiné lišty stěračů (bezramínkové). To bylo první co jsem asi v 7000 km vyměnil. ;)
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od Fritol »

:D taky ja osobně bych si nekoupil nikdy auto co uvedly na trh. nejdřiv bych si ten rok 2 počkal až na tom vychytaj mouchy a pak bych si ho koupil :) hlavně ty insigni se ubec nepovedly..:) ted uz je to mozna lepší. :)
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od Sunman »

P.S. ramínka na stěračích jsou pořád stejná. Žádná změna.
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od jgoldman »

No já jsem taky čekal. Mám Insignii 3/2010 a dělá se od roku 2008 ;) a dnes nechápu na co auta vlastně dlouhodobě testují. Připadá mi, že při testech v autech jezdí lidi kteří o praxi vůbec nic nevědí (viz.: kamery na Insignii, zamykání neboli nezamykání Insignie po rozjetí, Navigace v Insignii a nemožnost aktualizací a problémy s autorádiem a telefonem, citlivost automatu a jeho SW problémy, cukání motoru kolem 50 km/h, první modely a jejich skřípání, silentblok řízení a kmitání volantu, stěrače a jejich nestírání, klimatizace a ucpávání uhlíkového filtru, hluk motoru, problémy s přídavným nez. topením/netopením, u prvních modelů u automatu chrom u páky a jeho oslňování řidiče, světla a oslňování protijedoucích řidičů, samozatmívání zrcátek úplně do černa i ve dne, po zařazení zpátečky se sklápěla zrcátka směrem k chodníku ale nevracela, vadné a křivé kotouče atd.)
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od jgoldman »

Sunman píše:P.S. ramínka na stěračích jsou pořád stejná. Žádná změna.
Minulý týden jsem byl u Auto-Staiger a prohlížel jsem si tam OPC Insignia a měla bezramínkové stěrače. Mimochodem já na nich už jezdím dlouho a je to paráda. Na ramínkových namrzá led a vydrží prdlačku.
erique
Příspěvky: 10
Registrován: 30 zář 2011, 06:01

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od erique »

jgoldman píše:No já jsem taky čekal. Mám Insignii 3/2010 a dělá se od roku 2008 ;) a dnes nechápu na co auta vlastně dlouhodobě testují. Připadá mi, že při testech v autech jezdí lidi kteří o praxi vůbec nic nevědí (viz.: kamery na Insignii, zamykání neboli nezamykání Insignie po rozjetí, Navigace v Insignii a nemožnost aktualizací a problémy s autorádiem a telefonem, citlivost automatu a jeho SW problémy, cukání motoru kolem 50 km/h, první modely a jejich skřípání, silentblok řízení a kmitání volantu, stěrače a jejich nestírání, klimatizace a ucpávání uhlíkového filtru, hluk motoru, problémy s přídavným nez. topením/netopením, u prvních modelů u automatu chrom u páky a jeho oslňování řidiče, světla a oslňování protijedoucích řidičů, samozatmívání zrcátek úplně do černa i ve dne, po zařazení zpátečky se sklápěla zrcátka směrem k chodníku ale nevracela, vadné a křivé kotouče atd.)
normalne dostavam strach, ci som nespravil hovadinu ked som ju objednal... :)
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od jgoldman »

Sunman píše:P.S. ramínka na stěračích jsou pořád stejná. Žádná změna.
Tak ohledně ramínek na Insignii. Dnes jsem si potvrdil že opravdu všechny nové modely mají bezramínkové. Z pěti nových aut jen jedno mělo ramínkové jak na starém Favoritu :lol:
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: HLÁŠKA NA DISPLEJI: Servis Systém pérování

Příspěvek od Sunman »

Tak super, mám 2 týždne starý Favorit.
Kúpi niekto?
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Podvozek a řízení“