Špatné startovaní VECTRA B

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
FerrySCANIA
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2011, 11:35

Špatné startovaní VECTRA B

Příspěvek od FerrySCANIA »

Ahoj. Mam VECTRU COMBI B 2,0 diesel. Rano pri prvním startu strašne dlouho točí neš naskočí po startu vše ok.
Svíčky a palivovej filtr jsem us vyměnil.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné startovaní VECTRA B

Příspěvek od Fritol »

pada ti někde nafta. podívej se na přepadové hadičky a kdyby byli nacucany naftou tak je vyměn pokud bou suchy tak budeš nejspíš muset nechat vyměnit těsnění pod traverzou vstřiku.
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
FerrySCANIA
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2011, 11:35

Re: Špatné startovaní VECTRA B

Příspěvek od FerrySCANIA »

Hadice sou suchý to sem měl venku cca pred měsícem pač sem čistil celou sopustavu. Takže mi nezbýva nic jiného nes vyměnit to těsněni.
Dík za radu.
slavek.xjr
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2011, 20:56

Re: Špatné startovaní VECTRA B

Příspěvek od slavek.xjr »

zdravím ,mám stejný problém ráno když je teplota venku větší jak 10 stupňů tak trvá dýl než chytne,další startování bez problému,když venkovní teplota klesne na přibližně 10 stupňů tak se rozsvítí žhavení které by se mělo rozsvěcet až při venkovní teplotě 5 stupňů jinak se kontrolka nerozsvěcí tak mi to bylo řečeno p,Karaském v Oplu Mnichovo Hradiště a poradil mi až to zas dlouho bude chytat ať odpojím teplotní čidlo sice se rozsvítí porucha motoru ,ale nasimuluju venkovní teplotu -40 stupňů a motor bez problému chytne, jak řekl tak jsem vyzkoušel a bylo to tak. A řekl že tento problém se vyřeší přehrátím softwaru ,je to způsobeno u motoru který už má něco najeto, a má jiné komprese než nový motor , změnou softwaru se posunou hodnoty teploty atd. pro lepší start motoru. Nový softwar stojí 2200,-
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“