INSIGNIA - CHIPTUNING

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan005
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2011, 18:35
Bydliště: Praha

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od milan005 »

Dík za recenzi a pochvalu auta :lol: . Musím říct, že tvoje chiplá 160k s automatem jede pěkně, hlavně už není tak znát snížení výkonu od automatu. Bylo to příjemné setkání.
Co se týká couvací kamery, dováží to Stualarm ( www.stualarm.cz ) kódy zboží: mi1239 a cOP01ccd
Antara Cosmo AT, 2.2 CDTI 4x4 , 5/11
Insignia HB, Innovation 2.0 CDTI (192 hp, BSR), 6/09
Insignia ST, Edition premium 2.0 CDTI (188 hp, Autochip), 9/09
Reklama
 

jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od jgoldman »

Jo jo není zač. Píšu a říkám věci tak jak jsou a jak je cítím. Asi proto mne v servisu Opel mechanici už nemají rádi. :lol:
Jak jsem zde už psal když čechům něco nefunguje tak to většinou neřeší a to je chyba. Mám auto v záruce, zaplatil jsem za něj tak o co jde. :lol: :lol:
Takže příště. Chtělo by to někým porovnat novou Insignii. Když si jí půjčím od Oplu tak to není ono. Chce to uživatelské srovnání se starou. ;) (Insignií :lol: :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
milan005
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2011, 18:35
Bydliště: Praha

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od milan005 »

Jo, jo já chodím do servisu na Jíloviště, jsem tam docela často a zatím mě maj rádi. :lol: :lol: :lol:
Antara Cosmo AT, 2.2 CDTI 4x4 , 5/11
Insignia HB, Innovation 2.0 CDTI (192 hp, BSR), 6/09
Insignia ST, Edition premium 2.0 CDTI (188 hp, Autochip), 9/09
izerS18
Příspěvky: 91
Registrován: 26 zář 2011, 16:11
Bydliště: Praha 4

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od izerS18 »

milan005 píše:Jo, jo já chodím do servisu na Jíloviště, jsem tam docela často a zatím mě maj rádi. :lol: :lol: :lol:
s čím do servisu tak často chodíš? Není mi do smíchu teda teď :))
Opel Insignia 2.0CDTI 118kw @ 185Hp - 3800rpm / 420Nm - 2700rpm
Uživatelský avatar
milan005
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2011, 18:35
Bydliště: Praha

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od milan005 »

proti tobě fakt jen občas, ale teď mi radili jak rozbrat přední nárazník na Antaře, předtím rozbozku středového panelu na Insignii, takový rady pro kutily :lol:
Poslední problém byl, když mi dvakrát stříkali dveře než chytli tu správnou barvu.
Antara Cosmo AT, 2.2 CDTI 4x4 , 5/11
Insignia HB, Innovation 2.0 CDTI (192 hp, BSR), 6/09
Insignia ST, Edition premium 2.0 CDTI (188 hp, Autochip), 9/09
izerS18
Příspěvky: 91
Registrován: 26 zář 2011, 16:11
Bydliště: Praha 4

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od izerS18 »

Jo tohle... tak to není servis, to je obtěžování servisu :lol: Jsem měl strach, že něco s motorem atd. No, do 14dnů dám BSR. Takový vánoční dárek :)
Opel Insignia 2.0CDTI 118kw @ 185Hp - 3800rpm / 420Nm - 2700rpm
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od jgoldman »

To bylo asi na mně ne ?!! :lol:

1) Počítač hlásí poruchu podvozku
2) Kontrola střešního okna - lupe při dojíždění a nesedí sklo po svolávací akci a opravě
3) Vůz plave - 2x po geometrii - kontrola podvozku
4) už Ok
5) Při osvícení čidla dešťového senzoru se samovolně spouští stěrače
6) nové DVD do navigace - cena + použitelnost !

Pátek AutoStaiger
Uživatelský avatar
milan005
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2011, 18:35
Bydliště: Praha

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od milan005 »

Další úpravce:
http://www.chiptuning.cc/chiptuning/Opel/
Spolupracuje s nimi Autobond Group a.s., www.autobond.cz
Cena 559,- EUR
Antara Cosmo AT, 2.2 CDTI 4x4 , 5/11
Insignia HB, Innovation 2.0 CDTI (192 hp, BSR), 6/09
Insignia ST, Edition premium 2.0 CDTI (188 hp, Autochip), 9/09
izerS18
Příspěvky: 91
Registrován: 26 zář 2011, 16:11
Bydliště: Praha 4

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od izerS18 »

milan005 píše:Další úpravce:
http://www.chiptuning.cc/chiptuning/Opel/
Spolupracuje s nimi Autobond Group a.s., http://www.autobond.cz
Cena 559,- EUR
A teď mi řekni, co je lepší? :)) Zde je dobrá cena, o něco menší výkon, ale stejný Nm.
Opel Insignia 2.0CDTI 118kw @ 185Hp - 3800rpm / 420Nm - 2700rpm
Clone
Příspěvky: 66
Registrován: 23 zář 2011, 10:42

Re: INSIGNIA - CHIPTUNING

Příspěvek od Clone »

Pánové jgoldman a milan005:
Pokud shrnu zásadní rozdíly mezi BSR a čiptuningu od Autočipu, vychází mi zatím asi tohle:
1. cena
2. u BSR mám možnost si vlastně všechno udělat sám za pomocí internetu.
U autočipu, jelikož jsem dále než 40 km od jejich střediska, budu muset vždy čekat až přijede technik a udělá mi to. Pokud tedy nebudu chtít jet do "servisního centra", tedy +- týden. Když k tomu přičtu časovou ztrátu, nemožnost být kvůli tomu zrovna v práci, a to nevím, jak to je s placením, ale předpokládám, že mi zadarmo jezdit nebude + jeho čas (možná tak prvotní montáž zadarmo), vychází mi BSR asi podstatně praktičtější, i když stojí podstatně více. Cena za každou návštěvu technika bude cenový rozdíl proti BSR umazávat.
EDIT: teď čtu poznámku u Autočipu: Poznámka: Úprava této motorizace je možná z důvodu technologického postupu pouze na centrále v Praze. ---- takže kdybych musel pokaždé do Prahy (z Olomouce trošku zruky), tak toho času a peněz v dýmu....
3. Po dvou letech u BSR budu muset platit za podporu asi 2000 Kč ročně. Co bude u Autočipu, nevím.

4. otázka: Je nějaký rozdíl, pokud si vezmu BSR přímo Praze, nebo u nějakého jejich Prémiového dealera, nebo dokonce od "normálního" dealera?
5. otázka: Nevím, jak často se nahrává nový SW přímo v Oplu. Po každém takovém zásahu předpokládám, že musím tento nový SW odeslat "do centrály" a upravený zase nahrát do auta. Mám pravdu?
6. V Autočipu snad nějak ladí pokaždé váhu vzduchu, u BSR si já sám asi poladím .... takové to kulové.

Pánové, opravte mě prosím, pokud se v některých položkách pletu. Pokud vidíte další rozdíly, sem s nimi, budu jen rád.
Těším se na vaše odpovědi.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Tuning a styling“