Prolíná benzín :-(

1991-1998

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kuba
Příspěvky: 584
Registrován: 15 led 2009, 20:12
Bydliště: Havířov, Ostrava, Opava, Rýmařov a okolí
Kontaktovat uživatele:

Prolíná benzín :-(

Příspěvek od Kuba »

Zdravím všechny, mám jeden celkem akutní problém. Dnes jak jsem vytáhl astru z garáže, tak pod autem byl asi v průměru 10cm flek od benzinu a jak jsem pod to ještě dneska lehl, tak jsem zjistil, že plát co drží nádrž je mokrý od benzinu, takže nějaká hadice je asi steřelá a z toho to někde prolíná :( :cry: :cry: horší je to, že jak sklopím zadní sedačky, tak tak nemám ten dekl jak třeba u Favoritu, abych se dostal zhora do nádrže :cry: :cry: :cry: Prosím o pomoc jak zjistit kde je problém :( :( :cry: :cry:
Opel Astra F Caravan 1,6 8V 75kW (1994) alias Suzy + Opel Corsa B 1,0 12V 40kW (1999) alias Létající koberec

Jakékoli díly na jakékoli automobily, více info přes SZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
warhy
Příspěvky: 287
Registrován: 31 led 2009, 16:09

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od warhy »

Asi máš prorezlou nádrž někde.Jinak než že to dáš na zvedák nezjistíš kde je děravá.pokud máš flek pod nádrží určitě máš prorezlou nádrž,postav auto na chvíli do garáže dej pod něj bílej papír, a druhej den se podívej kde ti nádrž kape...
Uživatelský avatar
Kuba
Příspěvky: 584
Registrován: 15 led 2009, 20:12
Bydliště: Havířov, Ostrava, Opava, Rýmařov a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od Kuba »

To bude pravděpodobně chyba ve vedení :? protože když jsem pod tím autem ležel a měl ho cca 2 minuty nastartované, tak nikde nic ani nekáplo, jen ten přidržující pás byl do poloviny mokrý, mám podezření na hadici, co jsem se bavil s lidma, tak pravděpodobnost prorezivění nádrže je nižší, než to, že nějaká hadice to už má za sebou a sem tam si "učurkne" :? :? Celkem mě to štve :( :cry: Jinak jsem pod auto dal bílý papír, abych zjistil jak velký ten únik je :?
Opel Astra F Caravan 1,6 8V 75kW (1994) alias Suzy + Opel Corsa B 1,0 12V 40kW (1999) alias Létající koberec

Jakékoli díly na jakékoli automobily, více info přes SZ
Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od ZDENDA1 »

na tohle je dobrá jáma, než lézt pod auto, budeš muset povolit nádrž z těch třmenů a vyvěsit jí, kámoš to prý takto udělal, když mu kapal benzín ze spoje mezi hadičkou a čerpadlem
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
Uživatelský avatar
Kuba
Příspěvky: 584
Registrován: 15 led 2009, 20:12
Bydliště: Havířov, Ostrava, Opava, Rýmařov a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od Kuba »

Já měl auto na nájezdech ;) hledal jsem čerpadlo, ale to je asi někde součásti nádrže, když jsem sklopil zadní sedačky, tak tam kde by měl být otvor, kde bych se dostal do nádrže, tak tam nic není (např u Favorita stačí sklopit zadní sedačky a je tam "matka" o průměru cca 20cm, kterou když člověk vyšroubuje, tak se dostane k čerpadlu apod), podle toho co jsem viděl, tak čerpadlo je (podle toho jestli jsem to pochopil) na boku ve směru k předku vozu ;)
Opel Astra F Caravan 1,6 8V 75kW (1994) alias Suzy + Opel Corsa B 1,0 12V 40kW (1999) alias Létající koberec

Jakékoli díly na jakékoli automobily, více info přes SZ
Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od ZDENDA1 »

taky nechápu, proč pod těma sedákama není otvor k čerpadlu, ale vůbec se toho neboj a tu nádrž povol z těch třmenů, zkus si jí uprostřed podepřít třeba pojízdným zvedákem. Hlavně si pořádně osahej ty hadičky a zkus je ohýbat, možná najdeš tu špatnou - tak ať se povede ;)
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
Uživatelský avatar
Kuba
Příspěvky: 584
Registrován: 15 led 2009, 20:12
Bydliště: Havířov, Ostrava, Opava, Rýmařov a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od Kuba »

Dobře, dobře, díky moc za radu ;) domluvím se se známým, abych se do toho nepouštěl sám, ve dvou to je vždy lepší ;) každopádně díky moc :)
Opel Astra F Caravan 1,6 8V 75kW (1994) alias Suzy + Opel Corsa B 1,0 12V 40kW (1999) alias Létající koberec

Jakékoli díly na jakékoli automobily, více info přes SZ
dusan1983
Příspěvky: 50
Registrován: 15 zář 2010, 09:38
Bydliště: Nymburk hrnčířova 1925
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od dusan1983 »

maji pravdu bud mas prorezlou nadrz nebo je od nadrze k hrdlu spojovaci hadice ktera je spuchřela ted to budu akorad resit u sebe :roll:
Uživatelský avatar
Kuba
Příspěvky: 584
Registrován: 15 led 2009, 20:12
Bydliště: Havířov, Ostrava, Opava, Rýmařov a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od Kuba »

dusan1983 -> uvidíme co pak vyhledám, pak dej prosím vědět čím to bylo u Tebe a jak šla závada odstranit ať vím na co se připravit. Předem díky ;)
Opel Astra F Caravan 1,6 8V 75kW (1994) alias Suzy + Opel Corsa B 1,0 12V 40kW (1999) alias Létající koberec

Jakékoli díly na jakékoli automobily, více info přes SZ
dusan1983
Příspěvky: 50
Registrován: 15 zář 2010, 09:38
Bydliště: Nymburk hrnčířova 1925
Kontaktovat uživatele:

Re: Prolíná benzín :-(

Příspěvek od dusan1983 »

nevidel bych tam nejaky problem jen si sezen nekde tu hadici bud na vrakaci nebo od nekoho nesmi byt spuchrela neprodav ji jako novou jsou tam dve spony ty taky dej nove a vymnen to a mnelo by to byt cajk :lol: jen tam nenechavej hodne benzinu aby sis ho nevypustil na zem a davej pozor budes delat z nadrzí takze opatrost!!!! :ugeek:
Odpovědět

Zpět na „Astra F“