Podtlakove hadice

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
DANYY22
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2011, 13:45

Podtlakove hadice

Příspěvek od DANYY22 »

Dobry den potrebovyl bych schema zapojeni podtlakovych hadic nema to nekdo sviti mi kontrolka motoru a nevim ktera kam patri dekuju za info
Reklama
 

skopalino
Příspěvky: 8
Registrován: 11 čer 2011, 20:19

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od skopalino »

mam jen tohle třeba ti to pomuže ;)
Přílohy
1284633407179.jpg
DANYY22
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2011, 13:45

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od DANYY22 »

Díky ale ja mam 1.8 16v benzin tak myslim že to bude asi něco jiného ale děkuji za snahu .
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od Fritol »

a co je u 18 řízeny podtlakem ? snad nic ne ? podtlak jde do posilovače brzd a úak mozna jestě někam. ale nic neřidí.
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
DANYY22
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2011, 13:45

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od DANYY22 »

No nevim jestli nic neřídí pár podtlakových hadic tam je a určitě něco řídí protože mám naký nezapojený a od té doby svítí kontrolka motoru .
JohnyDee
Příspěvky: 22
Registrován: 04 srp 2009, 15:14

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od JohnyDee »

Já mám 16tku a podtlaku je tam habaděj a díky prohození dvou hadiček mi to na křižovatkách chcípalo, když šli otáčky prudce dolů.

Zkus se mrknout nad škrtící klapku, jsou tam dva vývody a jedna z těch hadiček musí védst do takové šaškárny kousek nalevo nad posilovačem brzd. Nevím teď přesně, jak se tomu nadává, ale přepojil jsem to tam trochu a problémy jsou fuč. Můžu se ti na to podívat u sebe a trochu to nakreslit kdyby na věc přišlo ;)
DANYY22
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2011, 13:45

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od DANYY22 »

Jj dekuji mrknu nato a pak dam vedet jestli to byla ta hadicka.
Uživatelský avatar
Hellborn
Příspěvky: 284
Registrován: 25 říj 2010, 09:30
Bydliště: Želechovice okres Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od Hellborn »

Taky bych uvítal nějaky schéma. Měl jsem nějaky nezapojeny a nejsem si úplně jistej :)
Jinak je tím ovládanej i EGR ventil a i ventil topení, takže úplně zbytečny to asi nebude.
1) Frontera 2,2 DTL
Majky
Příspěvky: 12
Registrován: 06 zář 2011, 12:17

Re: Podtlakove hadice

Příspěvek od Majky »

Fritol píše:a co je u 18 řízeny podtlakem ? snad nic ne ? podtlak jde do posilovače brzd a úak mozna jestě někam. ale nic neřidí.
ten motor je jeden velky podtlak :D .. ja mam ted s tim docela dost problemy hlavne tam ridi ten EGR ventil a jsou tam i dva magneticke ventily na ktere je napojeny
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“