Zablokované rádio CDR500

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

nevim, teda, jestli se ty časy nasčítavaj při jednotlivých jízdách, ale s 7SAFE jsem ujel 30min + 40min +15min snažení na parkovišti a v pondělí cestou do práce se to po cca 10min samo přeplo na zadání kódu.. oddechnul sem si jako blázen.. :)
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Reklama
 

Marek32
Příspěvky: 4
Registrován: 05 lis 2009, 18:59

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Marek32 »

Tak já potvrzuju 20-ti minunový čekací čas při hlášce 7 SAFE. Rádio už zase mluví :lol:
Díky všem. ;)
Uživatelský avatar
Lazak
Příspěvky: 129
Registrován: 14 úno 2010, 17:34
Bydliště: Petrovice u Karviné
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Lazak »

Taková ověřená rada. ;) Pokud třeba po výměně baterie v autě zůstane na display svítit nápis SAFE a nic nereaguje. Jak je uvedeno v návodu vypnout rádio zmáčknout AS a zapnout rádio. Tak to nedělejte tlačítkem na rádiu, ale otočte klíčkem v zapalování. Potom lze zadávat kód radia. Rádio se vám přece zapíná tak, že zapnete zapalování a tím se vám zapne rádio.... :D


Lazak
Vectra C GTS 2.2DTI 10/2003
Grand Scénic fórum
Uživatelský avatar
milhaus26
Příspěvky: 38
Registrován: 07 kvě 2010, 14:35
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od milhaus26 »

nevím jestli to funguje i u Vectry, ale u astry, když se zadal dvakrát po sobě kód, tak vyruší zadávání kodu rádi o po vyndání baterky z auta.
OPEL Vectra C caravan 2.0DTI
dancz
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2011, 07:19

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od dancz »

Zdravím, nevim zda zadavam spravny kod...opisuji security code a nic..trikrat jsem to zkousel a uz jsem na SAFE7. Nema tam byt ten kod co je za typem radia? Opel Omega 2002 diky za info..
Uživatelský avatar
ozziak
Příspěvky: 54
Registrován: 10 bře 2011, 18:37
Bydliště: Ostrava

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od ozziak »

čaute Opláci,mám problém že nemám kod od radia?existuje jiná varianta než jít do Opla? frajer od kterýho jsem to koupil mi ho nedal a telefon už na něj nemám!
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od denny »

dancz píše:Zdravím, nevim zda zadavam spravny kod...opisuji security code a nic..trikrat jsem to zkousel a uz jsem na SAFE7. Nema tam byt ten kod co je za typem radia? Opel Omega 2002 diky za info..
Zadáváš kod immobilizeru,zadej kod za typem radia\ten je od radia\
Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od milhauzz »

Lazak píše:Taková ověřená rada. ;) Pokud třeba po výměně baterie v autě zůstane na display svítit nápis SAFE a nic nereaguje. Jak je uvedeno v návodu vypnout rádio zmáčknout AS a zapnout rádio. Tak to nedělejte tlačítkem na rádiu, ale otočte klíčkem v zapalování. Potom lze zadávat kód radia. Rádio se vám přece zapíná tak, že zapnete zapalování a tím se vám zapne rádio.... :D


Lazak

Mám stejnej problém,po vyjmutí baterie svítí SAFE a radio nereaguje na žádný tlačítko, kod a návod na zadáni mám,ale jak říkám,nemůžu to nijak "rozhejbat" :o
Insignia 118 kW ST, automat
Uživatelský avatar
Lazak
Příspěvky: 129
Registrován: 14 úno 2010, 17:34
Bydliště: Petrovice u Karviné
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Lazak »

Tak jak jsem psal, musíš ho jakoby zapnout otočením klíčku a ne čudlem na zesilování rádia. Myslím, že se u toho otočení klíčkem musí držet tlačítko AS na radiu.

Lazak
Vectra C GTS 2.2DTI 10/2003
Grand Scénic fórum
Uživatelský avatar
Martyjar
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2012, 08:18
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Martyjar »

Ahoj Opláci.Tak zrovna včera a předevčírem jsem řešil toto téma na mém rádiu cdr 2005.
Tři krát jsem zadal špatně kod do rádia a už mi to psalo 7SAFE.Nemohl jsem se toho zbavyt po 1h jízdy.Tak jsem si přčetl různá témata a ....
návod:
Při vyndání baterie postupojte takto:
zapojte baterii a v kabině přidržte levou rukou tlačítko na rádiu AS a pravou rukou vložte klíč do zapalování a otočte na polohu 1,ale pořád držte tlačítko AS,dukud Vám rádio nepípne a na displey se neobjeví 10 ....,pak vložte kod,je to jako psat sms zadávejte postupně 1-4 talčítky(1 je na první tečku,2 na druhou tečku,3 na třetí tečku a 4 na čtvrtou tečku)
pak po zadání kodu,jestli jste si jisti zmačkněte znava tlačítko AS asi 3 sekundy.
Po zadání špatného kodu postupujte takto:
já osobně jsem zadal kod 3krát špatně měl jsem na displey 7SAFE,po každém špatném zadání kodu je tam časová prodleva,já jsem měl cca 20min,musel jsem zapnout klíček do polohy 1 a přidržet tlačítko AS na 5 vteřin.Pak jsem čekal po uplynutí náke doby cca 20 min se mi kmonečně na displey ukázalo 7 ....,to bylo vysvobození.Už jsem jen mačkal tlačítka od 1-4(samozřejmě viz postup nahoře),podržel jsem tlačítko AS a radio hrálo.
Doufám,že někomu tento návod pomuže.Zdraví Marty
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“