Spínací skřínka

1991-1998

Moderátor: Moderátoři

Kroci
Příspěvky: 14
Registrován: 24 srp 2012, 13:31

Spínací skřínka

Příspěvek od Kroci »

Čau klucí. Potřebuju poradit kde seženu toto: http://www.opel-vrakoviste.eu/detail/13 ... ri%C5%88ce akorát na opel astra f.. Nevědel by někdo? Hledal jsem po internetu a nějak se mi nedaří to najít.. Předem díky ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 633
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od ernst »

Corsa má myslím to samé.. , tohle ale asi jako díl sehnatelné nebude, spíš opravdu jen vrakáče, zavolat jestli mají,

pokud máš zásuvku zničenou tak ji nahraď konektory :-) funkce bude stejná
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Kroci
Příspěvky: 14
Registrován: 24 srp 2012, 13:31

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od Kroci »

Právě nevím jestli je ta zástrčka zničená nebo celek ( myslím tím ty tyčinky s válečkama) težko říct. a corsa to má stejné.. no tak to děkuju dost si mi pomohl. :)
Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 633
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od ernst »

počkej, tak co potřebuješ? zásuvku do spínací skříňky, nebo elektrickou část spínací skříňky?
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Kroci
Příspěvky: 14
Registrován: 24 srp 2012, 13:31

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od Kroci »

No tu celou elektrickou část co je na tom obrázku. tudíš celý to plastový
Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 633
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od ernst »

no.. bud chceš tohle


Obrázek

a nebo přímo ten plast který drží konektory s kabelovým svazkem, nebo takhle, co že ti to dělá?
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Kroci
Příspěvky: 14
Registrován: 24 srp 2012, 13:31

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od Kroci »

Těžko se to popisuje. Nešlo mi rádio. tak sem šel po kabelu ke spínačce stou sem zahejbal a pořádně zatlačil tak jak má bejt. rádio šlo krásně, poté jsme přejel pár dir a rádio zase nejde . tak sem zase zkoušel zahýbat a nic. a teďka pořád nejde rádio a ještě k tomu blbe ventilátor ( když ta zástrčka je blbě daná) tak se bojím že přejedu nějakou hnusnou díru a nepůjde vůbec nic. a právě že nevím čím to je jestli tou zástrčkou nebo tím druhým kusem. proto bych to nejraději sehnal celý jako na tom obrázku. rozumíš? :D a vím neumím vysvětlovat :D a nebo jestlí nevíš jak by to šlo vyřešit jinak.. ?
Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 633
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od ernst »

no, pojistky jsou 100% ok? protože rádio i ventilátor jsou přes svorku 15, jako ostatní systémy včetně řídící jednotky, přístrojovky, stahování oken(pokud máš),stěračů atd.


takže pokud ti nejde rádio, tak by neměl jít ani motor... (pokud by opravdu byla vadná spínačka)

tak jak tak, ta elektrická část spínačky stojí do 150kč nová, ta zásuvka se dá rozdělat, můžeš na ní zkontrolovat konektory, jestli nejsou volné, nebo zaoxidované. případně dát nové.

EDIT: http://www.superdily.cz/zbozi/40285/Spi ... -12-02.htm
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Kroci
Příspěvky: 14
Registrován: 24 srp 2012, 13:31

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od Kroci »

Taky jsem myslel že je to pojistka ale není.. 1. sem je kontroloval radši všechny ( jelikož nevím co stím kdo předtím dělal) 2. když je to dobře docvaklé tak ventilátor jde. A jde to rozebrat?? koumal jsem to ale nějak jsem nato nepřišel.. ale určitě to půjdu zkusit znovu. Zkouknu a uvídím buď budu novej, nebo rádio připojím jinam.
Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 633
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínací skřínka

Příspěvek od ernst »

rozebrat jde všechno xD ta spínačka jde taky rozebrat, ale chce to trpělivost pri skládání(pružinky,plíšky)

rádio by mělo být zapojené přes pojistkovou skříň. Nic není napřímo bez pojistek, proto mi přijde divné že ti nejde jen rádio a ventilátor... ale může to být opravdu jen špatný kontakt..
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Odpovědět

Zpět na „Astra F“