Vectra B 2.0 16v 1996

Ukažte ostatním vaše auto

Moderátor: Moderátoři

h4nz3k
Příspěvky: 91
Registrován: 28 srp 2013, 13:32
Bydliště: 59401

Re: Vectra B 2.0 16v 1996

Příspěvek od h4nz3k »

No jestli mas vsechny kabely k dispozici, tak bych zkusil zapojit do konektoru ve sloupcich, zapojil konektory pro ovladani vsech oken a zkusil jestli stahovacka funguje, pak poznas, jestli je kabelaz natazena, podle me ale, pokud mas stahovani prednich oken v elektrice, tak kabelaz pro zadni okna do sloupku bude nachystana..
Taky nevim, zatim nemam ani ty stahovacky na zkousku... :)
Az vyzkousis tak mi sem dej prosim vedet..
Reklama
 

h4nz3k
Příspěvky: 91
Registrován: 28 srp 2013, 13:32
Bydliště: 59401

Re: Vectra B 2.0 16v 1996

Příspěvek od h4nz3k »

Ahoj tak se mi podařilo zamontovat palubní PC s displejem MID, samozřejmě zatím ukazuje nereálnou spotřebu, musím nechat přehrát software. Čeká mě také ještě uzemnění kabelů, čerpám odsud. Docela dobrý návod, má tam pár nesrovnalostí, např prohozené obrázky konektorů a nesedí barvy kabelů z konektoru, ale není to nic s čím by se nedalo vypořádat.
Měl bych dotaz, napadlo mě zapojit check oleje nějakým způsobem na pin přístrojů, do kterého vede kabel z čidla ke kontrolce do palubovky, takže tahle kontrola by zůstala funkční, je to možné udělat? Na který pin přistrojů vede kabel z toho čidla?
Snad jsem to napsal srozumitelně, ještě dodám, že ve schématech se moc nevyznám...
plazivec
Příspěvky: 144
Registrován: 18 říj 2011, 21:43
Bydliště: Slavičín

Re: Vectra B 2.0 16v 1996

Příspěvek od plazivec »

To by asi nešlo, protože na check oleje na MID tě upozorňuje na nízkou hladinu oleje, zatímco kontrolka a budíkách na nízký tlak oleje. Jsou to dvě odlišná čidla.
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“