Montáž vyhřívaných sedadel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od godz »

Ahoj, chtěl bych si dát do svý vectry vyhřívané sedačky z jiné. Ta moje nemá. Existuje tam něco jako příprava zapojení, takže stačí připojit sedačku na "něco" a do panelu zasunout ovladače vyhřívání + vložit odpovídající pojistku do odpovídající svorkovnice? Když jsem měl nedávno rozebraný středový panel, zjistil jsem, že pod záslepkami jsou normálně vyvedené konektory, tak mě napadlo, že by to samé mohlo být pod sedadly..
Vzhledem k tomu, že tam funguje určitá regulace, tak je mi jasné, že do sedačky nejsou přivedeny dva dráty a hotovo.. :)
Díky za tipy a zkušenosti někoho, kdo to třeba už úspěšně dělal..

Ještě jeden malý dotaz.. Když koupím třeba na vrakáči sadu sedadel, je jedno, jestli jsou ze sedanu, kombi nebo třeba GTS?
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
peter.eu
Příspěvky: 270
Registrován: 12 kvě 2010, 15:59

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od peter.eu »

Pod sedadlem je krabička na konektory a mělo by to být připraveno na protikus ze sedačky.Sedačky budou stejné,akorat zadní budou jiné do kombi. Nejlepší sehnat jenom přední s výhřevem a stejným čalouněním.
ex Vectra GTS 2.0T Elegance 129kW
Tigra TwinTop Design Edition 1.8 16V 92kW
Vectra C Caravan 1.9 CDTi 110kW Cosmo
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od godz »

Dík, to je pozitivní zpráva. :) Včera jsem znova koukal pod ty záslepky a opravdu jsou pod všemi konektory na tlačítka.. Sedačky bych chtěl vyměnit všechny, protože bych měl rád z GTS. Ty jsou přece jen lepší. Ale GTS je liftback, tak nevím, jak tam jsou řešený ty zadní.. Pevně doufám, že jediný rozdíl je v sedan/kombi a ne liftback/sedan.. :)
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
dudik1
Příspěvky: 17
Registrován: 16 čer 2013, 08:06
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od dudik1 »

Ahoj, až to budeš mít, tak pak dej vědět, o všechno jsi musel dodělat nebo zprovoznit. Taky nad touhle úpravou uvažuju.
Uživatelský avatar
peter.eu
Příspěvky: 270
Registrován: 12 kvě 2010, 15:59

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od peter.eu »

Spis je vubec problém sehnat pekný sedačky z GTS s vyhřejváním.
ex Vectra GTS 2.0T Elegance 129kW
Tigra TwinTop Design Edition 1.8 16V 92kW
Vectra C Caravan 1.9 CDTi 110kW Cosmo
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od godz »

to bude podle mě taky to nejtěžší. zatím sem rozhodil sítě na pár vrakovištích a občas mrknu na automedik, co mají v bazaru nového. no, do podzimu mám zatím dost času.. :D
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
mattysson
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2015, 10:46

Re: Montáž vyhřívaných sedadel

Příspěvek od mattysson »

zkus kouknout na http://nahradni-dily.partes.cz/osobni/opel/ já měl štěstí a našel jsem je tam ;-)
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Interiér a exteriér“