opravit alebo vymenit

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
puli2006
Příspěvky: 36
Registrován: 20 pro 2014, 20:27

opravit alebo vymenit

Příspěvek od puli2006 »

zere mi olej moja vectra,chcem sa opytat niekoho co tomu rozumie ci dat motor opravit-gufera ventilov a piestne kruzky alebo vymenit motor? oplel vectra c 1.6 16V 74 kw.Dakujem za kazdu radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: opravit alebo vymenit

Příspěvek od ZDENDA1 »

záleží kolik má motor najeto km....podle toho bych se rozhodoval, ale dnes je o velkém štěstí sehnat motor co má málo najeto, takže pokud by si měnil, tak s riskem, že se tohle může zase opakovat :?
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
puli2006
Příspěvky: 36
Registrován: 20 pro 2014, 20:27

Re: opravit alebo vymenit

Příspěvek od puli2006 »

dakujem za reakciu,ale cital som niekolko fora ohladom opravy a pisali tam dost ludi ktori vlastnia tento typ motoru ze oprava je zbytocna,ze ta vymena kruzkou a guferov vydrzi len par tisic km ,jeden chlapik pisal ze mu to vydrzalo 3000km a zase to zralo olej,ze vraj je to uz od vyroby zle zrekonstrulovany motor - valec+piest a hlave tie 1.6 16V.Tak som veril ze nemecke auta su kvalitne ale mylil som sa je to s prepacenim hnoj ked nevydrzi ani 220 tisic.No ale co uz na nove niet tak asi vymenim ten motor aj s rizikom ze to bude tiez po case zrat olej,uz nemam co stratit :)) a predat ho pod cenu urcite nie
Tom Darwi
Příspěvky: 125
Registrován: 04 zář 2012, 20:26
Bydliště: skoro Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: opravit alebo vymenit

Příspěvek od Tom Darwi »

Co já vím, tak obsah 1.6 žral docela dost už jako nové auto.A u ojetiny? :D asi rači nekomentovat.

Tudíž bych to neopravoval.Vectru b seženeš dnes už za pár.Svou prodej, něco přidej a můžeš si koupit vyžší třídu.Nebo zůstat u béčka, ale kup si obsah 1.8, 92Kw
Darwi
puli2006
Příspěvky: 36
Registrován: 20 pro 2014, 20:27

Re: opravit alebo vymenit

Příspěvek od puli2006 »

ahoj,keby som mal vectru b tak uz je davno prec ale ja mam vectru c a to uz prec nedam:)))
Tom Darwi
Příspěvky: 125
Registrován: 04 zář 2012, 20:26
Bydliště: skoro Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: opravit alebo vymenit

Příspěvek od Tom Darwi »

Tak tak, já mám taky vectru c a krása.
Opel Vectra c limuzína, benzín, sedan, 2002, 2.2, 108Kw, LPG.
BOMBA a bezproblémové auto!
Darwi
Odpovědět

Zpět na „Benzín“