ANDROID AUTO

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

Jedna nadějná zpráva pro majitelé NAVI 900 z anglického fora:
I asked Vauxhall customer service on Twitter and was asked for my VIN, Once they got back to me their reply was:

"Hi, Thanks for sending this information. I've checked the details of your vehicle and am happy to confirm that Android Auto will be coming to the Navi 900 Intellilink for the Astra K vehicles. This will come in the form of an update which should arrive before April 2016"

I then asked if this would be an OTA update or a dealer visit to which they replied:

"You're very welcome, you will need to take your vehicle to the dealer in order to get the update"

Looks like it's a short wait for us then :-)
Und3adShr3d

Posts: 1
Joined: Fri Feb 26, 2016 8:59 pm
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Reklama
 

Uživatelský avatar
gogin
Příspěvky: 26
Registrován: 20 led 2016, 08:48

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od gogin »

Offline mapy Googlu určitě půjdou. To je vlastnost aplikace maps.google. Jinou navigaci na display ale asi nepřeneseš (Sygic aspol). Ono vůbec se mi zatím zdá, že krom internetových rádií, chatovacích konzol a čteček knih tam snad ani žádné rozumné aplikace (kompatibilní s Android Auto) nejsou. Mě by třeba zajímala aplikace online bouřkového radaru, ale zatím nemám možnost zkoušet... až po akci 24hodin Opel, tedy po nekonečných 14 dnech... :(
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kW
Nissan Note II 1.2 DIG 59 kW
Hyundai IX20 1.4 CVVT 66 kW
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od morgoth »

jurajlo píše:
morgoth píše:APK jsem normalne stahnul z apk mirroru - posledni verze tady:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... e-release/
Dakujem ide mi to
pojdu aj offline mapy?
Teoreticky by meli jit, ale nezkousel jsem to. Je potreba si nejdriv pozadovane oblasti rucne stahnout v aplikaci na telefonu.

Jeste se zeptam - funguji Vam notifikace na homescreenu android auto? Me to totiz akorat ukazuje teplotu v Las Vegas a nabizi planovani trasy k hooverove prehrade, a taky mi mapy nechteji prechazet do nocniho rezimu...
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od jurajlo »

morgoth píše:
jurajlo píše:
morgoth píše:APK jsem normalne stahnul z apk mirroru - posledni verze tady:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... e-release/
Dakujem ide mi to
pojdu aj offline mapy?
Teoreticky by meli jit, ale nezkousel jsem to. Je potreba si nejdriv pozadovane oblasti rucne stahnout v aplikaci na telefonu.

Jeste se zeptam - funguji Vam notifikace na homescreenu android auto? Me to totiz akorat ukazuje teplotu v Las Vegas a nabizi planovani trasy k hooverove prehrade, a taky mi mapy nechteji prechazet do nocniho rezimu...
Mne notifikacia funguje aj nocny rezim
ale vcera mi zavolala manzelka a google sa odpojil a uz nenabehol
Vela zalezi na nastaveniach v telefone ...na displayi v aute uz sa toho vela neda zmenit
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

Zde jsou všechny dostupné aplikace pro Android.
https://play.google.com/store/apps/coll ... d_auto_all
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

Zde je seznam kompatibilních telefonů:
http://www.opel.com/compatibility.html
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Sunman »

Tak som prešiel tú tabuľku - pre Insigniu umožňuje vložiť len NAVI900 a R400 a MY2016.
Skúsil som dať NAVI900 a môj telefon Blackberry Passport.
Funkčnosť ktorú našlo je identická s tým, čo mám dnes u MY2013 infotainment i700 aj bez nejakého android auta. Navyše mám dnes oproti tejto tabuľke aj "song information" a obrázky spojené s MP3 nahrávkami. tieto sa zabrazujú na oboch displejoch.

ak vyberiem AstruK a iphone 6 plus, tak kompatibilita je podstatne horšia než dnes, pretože píše že nevie načítať ani len telefonny zoznam, auto answer a mute microphone.
toto všetko dnes funguje s AstraJ rádio i600 a iphone5, iphone6, Win8.1 u mojich technikov

ak vyberiem Samsung S6 tak tiež chýajú niektoré drobnosti.
Teda android auto v smere k použitiu telefonu žiaden posun.
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od jurajlo »

Sunman píše:Tak som prešiel tú tabuľku - pre Insigniu umožňuje vložiť len NAVI900 a R400 a MY2016.
Skúsil som dať NAVI900 a môj telefon Blackberry Passport.
Funkčnosť ktorú našlo je identická s tým, čo mám dnes u MY2013 infotainment i700 aj bez nejakého android auta. Navyše mám dnes oproti tejto tabuľke aj "song information" a obrázky spojené s MP3 nahrávkami. tieto sa zabrazujú na oboch displejoch.

ak vyberiem AstruK a iphone 6 plus, tak kompatibilita je podstatne horšia než dnes, pretože píše že nevie načítať ani len telefonny zoznam, auto answer a mute microphone.
toto všetko dnes funguje s AstraJ rádio i600 a iphone5, iphone6, Win8.1 u mojich technikov

ak vyberiem Samsung S6 tak tiež chýajú niektoré drobnosti.
Teda android auto v smere k použitiu telefonu žiaden posun.
Do buducna posun nejaky bude....mne vcera za jazdy pri zapnutom googlemaps prisla sms a android auto mi ju odrecitoval
sice to znelo smiesne ale rozumel som
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

To není funkce android auta, ale standardní funkce systému při spárování telefonu a rádia. To chodí i u NAVI 900.
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Petr25 »

Zdravím.
Myslíte že je nějaká šance že android auto bude fungovat na nižší verzi než 5.0?
Nechce se mě kupovat nový telefon :x
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“