Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Informace ohledně aktualizací, DVD mechanik a jiných multimedií a elektroniky

Moderátor: Moderátoři

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Sunman »

Rozsah nastavení tiež závisí od použitého Infotanment.
Predtým som mal CD300 a tiež tam zamykanie dverí nebolo, teraz na CD400 je tam toho oveľa viac.
Na CD300 nebolo ani vypnutie automatického zamykania takže po otvorení kufra sa auto zamklo a ak si tam nechal kľúče dalo sa už odomknúť len kameňom.
Reklama
 

jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od jgoldman »

Automatické zamykání mají jen některé SW verze. Je to auto kus od kusu a nemá to logiku. Stejné auto z jednoho měsíce ve stejné výbavě má jiný SW MENU než jiné auto z totožného měsíce a ani v servisu neví proč.
miki11
Příspěvky: 174
Registrován: 28 úno 2009, 16:43

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od miki11 »

:arrow:
Darius13
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2015, 13:35

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Darius13 »

Zdravím Pánové,
mám Insignii teprve týden... a chtěl bych se zeptat jestli nevíte, jak se dá nastavit vyšší výkon subwooferu v insignii, mám tam origo Infinity audio :-) ... Zkoušel jsem to hledat v návodu ale nenašel :-( , jen tu omezenou možnost když zmáčknu Tone ... Předem díky za odpověď :-)
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Sunman »

vezmi knižku infotainment.
bohužiaľ mám pocit, že to čo sa tu predáva je nejaké osekané infinity. V zahraničnom manuále som niekde čítal že by to malo dokázať potlačiť hluk auta aby si z toho subwuferu aj niečo mal.
používal som kolegove auto asi týždeň, ale okrem zvýraznených basov jedinou výhodou tohto systému bolo utratených hromadu peňazí a menší kufor. Sorry.
Darius13
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2015, 13:35

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Darius13 »

Sunman píše:vezmi knižku infotainment.
bohužiaľ mám pocit, že to čo sa tu predáva je nejaké osekané infinity. V zahraničnom manuále som niekde čítal že by to malo dokázať potlačiť hluk auta aby si z toho subwuferu aj niečo mal.
používal som kolegove auto asi týždeň, ale okrem zvýraznených basov jedinou výhodou tohto systému bolo utratených hromadu peňazí a menší kufor. Sorry.


Ahoj Sunman,
já jsem se na to díval na opel stránkách v návodech pro infotainment, ale nenašel, bohužel ten návod co mám v autě je Italsky, protože ta moje insignie je dovoz z Itálie :-) , nicméně mi připadá, že je tlumen hlavně tím krytem v kufru... Ale stejně díky za odpověď a snahu :-)
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Sunman »

mein gott, ďalší z talianska... Chlapi kde na to chodíte, voziť auta z talianska.
Darius, aké rádio tam máš? CD400 by som ti vedel skontrolovať u kolegu.
Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 30
Registrován: 17 bře 2016, 11:56

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od langdon2 »

Ahojte..

Insignia 06/2010, radio CD300. Da sa pal. pc dako nastavit na slovencinu? Nie ze by som nevedel anglicky, alebo nemecky, s tym vazne problem nemam. Ja len pre tu zaujimavost. V menu radia som tento jazyk nevidel..

Diky za info ;)
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od Sunman »

nedá.
vo verziach 2009-2012 mali slovenčinu len najvyššie verzie infotainmentu nie CD300/400
od verzie 2013 ju má aj CD400

ani som nikde nenašiel že sa dá doplniť u niekoho kto sa tomu venuje - ako napr. do BMW
http://www.autacesky.cz/

ale tá angličtina alebo ešte nemčina je niekedy lepšia. Pretože slovenčine často človek nerozumie.
Napr. pri stlačení plynového pedála s aktívnym adaptívnym tempomatom svieti v "normálnych" jazykoch na displeji upozornenie: "bol stlačený plynový pedál, kolízne brzdenie nie je aktívne".

V slovenčine sa píše "nebol stlačený brzdový plynový pedál tempomatu". Tak si vyber... :mrgreen:
Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 30
Registrován: 17 bře 2016, 11:56

Re: Nastavenie niektorých funkcií a parametrov elektroniky

Příspěvek od langdon2 »

Len pre info.. Slovencinu do tachometra som si uz spravil... Ide to cez novy Op Com. Vsetky hlasky su pekne po slovensky 8-)
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Autorádia + navigace + elektronika“