IntelliLink R 4.0

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Mirďa »

Jen přes google maps, mám staženou celkem velkou oblast offline, trasy si online uložím a pak už to v pohodě jede když se to spojí, i to přepočítává při změně trasy, jiná navi tam zatím nejde. :)
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Reklama
 

Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od jurajlo »

Mirďa píše:Zdravím, mám menší problém, když přijdu do auta, tak napoprvé se mi mobil bez problémů spojí s android auto a vše fuguje jak má včetně navigace, ale když jej odpojím a za 5min. zapojím znovu, na mobilu mám připojeno k android auto, vyskočí hláška na displai R4: připojuji android auto, Bluetooth se odpojí, pokračovat, zrušit.
Když dám pokračovat,nic se nestane, jen se v nastavení vypne android auto. Zrušit, taky nic. S displaem se to prostě již nespojí.
Zajímavé že při prvním spojení žádná hláška a spojí se to ihned. Zkoušel jsem různé origo kabely, restart mobilu a výsledek stejný. Mám LG G3 Android 6 a verzi AA 1.6.240030_(2719917-release) pro arm
Nestalo se to někomu? Dík.
Zalezi na tom aky mas mobil. Mne napriklad huawei ide ale sa velmi prehrieva /googlemaps navigacia/ potom blbne
Ale ked napojim Tablet Lenovo tak sa ozve spoji bez problemov tak isto ked zastavim na benzinke a vypnem auto po nastartovani cca 15 min sa bez problemov obnovi. Na nemeckom fore maju neaky rebricek kompatibility a spolahlivosti jednotlivych mobilov
Zalezi teda na telefone
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od mattonecz »

Na iPhone 5C to taky blbne. I s iOS 10 beta. Uvidime co SE az bude.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Mirďa »

Tak andrid auto již funguje jak má, včetně navigace :D , chyba byla v kabelu.
Měl bych dotaz jestli někdo náhodou neměl dole kryt pojistkové skříňky na středovém panelu,jestli tam není zásuvka USB popřípadě odkud je napojena zásuvka USB v opěrce, jestli není napojena přes zásuvku z pojistkové skříňky. Potřeboval bych napojit USB kabel blíže k oknu, mám telefon v držáku u zrcátka a 3metrový kabel je krátký pro natažení, 4m se nedělá a u 5m vypadává grafický signál při spojení. 3m je v pohodě bez problémů. Používám totiž mobil i jako kameru do auta. Kouknul bych sám, ale normální silou ten kryt nějak nejde a nerad bych polámal držáky.
Dík.
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Martin5
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2016, 11:30

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Martin5 »

Mirďa píše:Tak andrid auto již funguje jak má, včetně navigace :D , chyba byla v kabelu...


Mam rovnaky problem. Telefon oneplus3 (arm64) a po opakovanom pripojeni uz mi android auto nespusti iba preblikne a vypne, inokedy ani nedetekuje pripojenie. Naposledy mi dokonca zamrzlo cele radio ked som zacal menit nastavenia v menu auta - usb autospustenie a android auto.neslo ani vypnut ani menit hlasitost a po nejakych minutach mi nakoniec radio cele same restartovalo, len tak same od seba.

Neviete nahodou ako sa da spravit hard restart?drzanie power tlacidla nefunguje. Takto mi pomoze iba cakat kym sa system uplne nevypne sam.

Inak coskoro by mal pre android auto byt aj Waze takze bude aspon na vyber :). Aj ked offline budu asi zatial iba google maps.

Skusim este pouzivat iba oficialny kabel (usb typ C ), spominane chyby sa objavili pri kabli ugreen s adapterom na usb typ C.
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od jurajlo »

Tyzden som jazdil po Rakusku +cesta tam a spat bez najmensieho problemu aj po prestavke na benzinkach androidauto sam nabehol po zapnuti zapalovania navigovanie super bez vypadkov. Aj vo Wienna offline mapa.
Tablet Lenovo A 10 na zadnom sedadle

Zatial najazdene 9300 km a obcas to trhne ...ale vykon sa mi zda lepsi.Spotreba na pocitaci 5,6 vatsinou dialnica tachometrovo 140
radox11
Příspěvky: 13
Registrován: 27 čer 2016, 13:29

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od radox11 »

dobry den.
nejdu mi reproduktory na zadnych dverach.v nastaneni tonov mi zobrazuje display iba predne,neviem kde robim chybu.
revive
Příspěvky: 53
Registrován: 02 dub 2016, 22:16

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od revive »

radox11 píše:dobry den.
nejdu mi reproduktory na zadnych dverach.v nastaneni tonov mi zobrazuje display iba predne,neviem kde robim chybu.
Zalezi o aku vybavu ide. Napr. Enjoy ma reproduktory len v prednych dverach, daju sa doobjednat s parkovacimi senzormi.
Opel Astra 1.4 turbo Innovation, 110kW, M6, 16"ky
radox11
Příspěvky: 13
Registrován: 27 čer 2016, 13:29

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od radox11 »

aha,dakujem.manzelka ma enjoy.
Uživatelský avatar
trembel
Příspěvky: 81
Registrován: 24 črc 2016, 06:56

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od trembel »

Mato píše:No aby som to upresnil mam dva problemy :
1. Display radia po starte motora / zapnutii radia bez startu motora, nenabehne, niektory komponent nefunguje ako ma , toto neodstrani novy SW - cize HW problem / moj nazor/ , takze cakat na update, potom konecne asi nieco vymenia.
2. RDS system nefunguje ako ma , napriklad namiesto EXPRES je stale GAMARAD , namiesto SRO1 je RADIO1 , tieto stanice maju v mojom okoli vyborny signal , dokonca sa mi to uz aj raz spravne zobrazilo, ale po vypnuti a zapnuti radia to bolo zase nespravne .
Ulozene meno radia v spodnej liste je len do vypnutia radia . SW problem.
Ale ak to je zlym signalom , ako hovoris , tak je mozne ze, problem je v antene , alebo v kabli po ceste od anteny k radiu, ale vsetky radia hraju bez vypadku , a bez sumu, tak neviem .
Nieco nove so SW pre radio? Mam ten isty problem, po restarte straca nazvy ulozenych stanic. SRO 1 je RADIO1, RADIO_FM je RADIO2. Zaujimave je, ze v niektorych oblastiach ukazuje RDS korektne nazvy, napr. na ceste Martin-Kremnica, Brezno-Rim. Sobota a pod.
Astra K ST, 1.4 92kW, Innovation, MY16.5
Zafira B, 1.7cdti 92kW, Enjoy+, Astra H Caravan, 1.7cdti 74kW, Enjoy
2x Astra G Caravan, 1.4 16v 66kW, 2x Astra F 1.4 16v 66kW/1.6i 55kW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“