trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mia »

spojiť sa všetci poškodení, nájsť právnika a podať hromadnú žalobu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Dobrý nápad. Jenže, ptal jsem se podnikového právníka a ten nemá nic v ruce proč by do toho šel. Jak sami víte video a zvukový záznam není důkaz. Jediné live data aby bylo jasné, ze o tom OPEL ví. Za to OPEL žalovat. Takže musíme počkat až někdo bude mít připojeny TECH2 a zrovna to udělá.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Ak vám trhá pri akcelerácií motor, mali ste už menený olej v motore či ešte nie?
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jurajlo »

Ja som si ho menil po 2000 km a trha to tak isto
OnMi
Příspěvky: 466
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od OnMi »

kisond píše:...neříkejte mi, že chybu nedokážete nasimulovat to prostě není možné, vezmu si poznámkový blok „prázdnou silnici“ a budu tak dlouho simulovat až přijdu přesně za jakých podmínek to dělá a pak jim to otluču o hlavu...
Ja jsem to v servise predvedl i s dvema techniky v aute. Result? Oba nic neslyseli, nic jsem necitili...
kisond píše: Dále neříkejte mi, že neexistuje diagnostika s live data logem a ebay je ji fůry.
Jiste ano. Ale ja jsem je při druhé navsteve servisu vozil v aute se zapojenym MDI a notebookem se zapnutym nacitanim logu. Result? Všechny citace v normalu. Data odeslana do centraly Opel a výsledek.... Nic. Pry vse v poradku. Moji zadost o predani dat zamitli.
kisond píše:Sám jsem čekatel na tento motor a už teď vím že budu mít stejnou chybu a už teď vím, že mě to bude stejně štvát jak Vás.
V tomto se ti fakt divim. Před nakupem auta jsem prosel všechna dostupna fora a precetl co se dalo, abych se vyhnul moznym problemu. Bohuzel v te době se o tomto problemu prakticky nikde nepsalo. Pokud bych vedel jen zlomek toho co vis z fora ty, nikdy bych si tento motor neobjednal a vyhnul bych se mu velikym obloukem.
Cinda píše:Dobrý nápad. Jenže, ptal jsem se podnikového právníka a ten nemá nic v ruce proč by do toho šel. Jak sami víte video a zvukový záznam není důkaz. Jediné live data aby bylo jasné, ze o tom OPEL ví. Za to OPEL žalovat. Takže musíme počkat až někdo bude mít připojeny TECH2 a zrovna to udělá.
Obavam se, ze s Tech2 uz na tomto aute nepochodíš. Jak jsem psal vyse, s notebookem servisu se zapojenym MDI jsem jezdil. I když se mi to nasimulovat povedlo, tak sami tvrdi, ze vse je OK, ale data ti stejne nedaji. A i kdyby jsi nakrasne nejaka data posbiral, pochybuji, ze budes mit pristup ke vsem counterum co tyto nove motory mají. Osobne jsem videl live log a v nich klasicke diagnosticke hodnoty pro missfire byly porad nulove. Proste tento problém diagnostika motoru nevyhodnoti jako problém zapalovani.
Podle pravnika cesta z tohoto bludného kruhu vede jen přes soudniho znalce. Ale to by fakt musel byt odbornik spalovaci motory a jejich diagnostiku. Co jsem hledal, tak vetsina se spise zameruje na dopravni nehody a ocenovani vozidel. Mam vytipovane dva. Zkusim se s nimi pristi tyden spojit a uvidíme. Tak jako tak je to dosti dlouha, narocna cesta a v konecnem dusledku bez zaručeného uspechu.

OnMi
Naposledy upravil(a) OnMi dne 10 pro 2016, 21:26, celkem upraveno 1 x.
Škoda Enyaq Sportline iV 80 MY2023
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
ex Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

OnMi kolik máš najeto?

Nejlepší cesta bude nechat prasknout ten píst a dostat nový motor..
Když to auto někde zůstane stát tak je i nárok na náhradní vůz takže kein stress..

Jako je super, že to trhlo když si tam měl techniky a oni ti do očí řeknou, že ne.. To bych je profackoval
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

napada ma, co sviecky?? mozu to sposobovat tiez. inak chcel som povodne dat do astry olej od Miller oils ale kvoli zaruke som od toho upustil, pricom oni pre tento motor soporucuju 5w40 a nie 30 ako opel


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

jozuo píše:napada ma, co sviecky?? mozu to sposobovat tiez. inak chcel som povodne dat do astry olej od Miller oils ale kvoli zaruke som od toho upustil, pricom oni pre tento motor soporucuju 5w40 a nie 30 ako opel
Ano mohou jako jedna z mnoha věcí co dělá klepání.
Myslím, že na takovýto motor bohatě stačí 5w30, ale Mobil 1 ESP 5w40 by asi nic nezkazil. Stejně jako 100 oktanový benzín.

Ale furt jde o to, že to auto má fungovat bez našich investic a zásahů
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Luckiller
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2016, 19:16

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Luckiller »

Mam najeto 10K, delalo mi to ze zacatku, ted uz ne. A to jezdim nfs stylem :D, shell racing 100
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Luckiller píše:Mam najeto 10K, delalo mi to ze zacatku, ted uz ne. A to jezdim nfs stylem :D, shell racing 100
Hlasim se do klubu (1.4 92kW) - to jen aby to nevypadalo, ze se TO tyka jen par "vyvolenych", jak tu nedavno zaznelo ;) Zajimavy je, ze mne TO zacalo znatelne delat az po najeti cca 10K. TO rovna se vse zde popsany. Cukani, trhani, ztrata vykonu, kovovy klepani... No, neni potreba opakovat.
Nekolik nadrzi premiovek 100 oktanu - lepsi. Pak zpet N95 - problem zpet.
Reklamace, reklamace... - zkusenost stejna jako zkusenosti zde popisovany.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“