Vrzání interiéru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Palecccp
Příspěvky: 10
Registrován: 27 dub 2016, 07:12

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Palecccp »

Ahojte, mam najazdene cca 1500 km a zacal som "pozorovat" zvlastny zvuk niekde z oblasti zadnych dveri (nie kufor), nieco ako ked nechate kocku lega vo dverach, prejavuje sa to hlavne na mensich nerovnostiach z oboch stran. Zadna roleta to nie je, mal som aj sklopene sedadla a nepomohlo, pasy boli zafixovane. Nejaky tip, co by to mohlo byt? Vdaka
Opel Astra K ST Fleet Edition, 1.4 Turbo (92 kW)
Reklama
 

Karamba
Příspěvky: 33
Registrován: 20 zář 2016, 09:49

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Karamba »

Predpokladam, ze ti klepocu zamky zadnych dveri.

Teda aspon mne to robi, a prejavu sa to rovnako, pri kazdej nerovnosti hrkotanie od zadnych dveri, resp teraz asi aj kvoli pocasiu to
pocujem prakticky zo vsetkych styroch, ale najviac od zadnych a pri hocijakej nerovnosti.

V servise mi povedali, ze zamky su v poriadku, a pri urcitom type jazdy[urcity typ jazdy sa u mna rovna kazdej nerovnosti] sa toto klepanie moze prejavovat, a ,ze hluk je v ramci normy... :)

Idem teraz skusat stastie do dalsieho servisu lebo mi to tam hrkota pri hocijakej nerovnosti, vkuse, a lepit si na nove auto lepiacu pasku na zamkove oka na karoserii kvoli tlmeniu otrasov mi pride absurdne.
Palecccp
Příspěvky: 10
Registrován: 27 dub 2016, 07:12

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Palecccp »

Ak sa mi podari, tak to pojdem vyskusat na polnej panelovej ceste s pootvorenymi dverami :D
Opel Astra K ST Fleet Edition, 1.4 Turbo (92 kW)
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

mne auto vrze vsude mozne, ale prvne chci vyresit ten motor a az pak tyto "detaily"...
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Palecccp
Příspěvky: 10
Registrován: 27 dub 2016, 07:12

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Palecccp »

"Jedna baba povedala", ze Astry K hned ako zosli z linky isli na rework :? . V dobe ked som objednaval ja (model 2017), uz to malo byt o kus lepsie, plus GM vraj fixol nejaky problem s motorom, ale trhanie to pravdepodobne nebolo. Uvidime.
Opel Astra K ST Fleet Edition, 1.4 Turbo (92 kW)
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

Palecccp píše:"Jedna baba povedala", ze Astry K hned ako zosli z linky isli na rework :? . V dobe ked som objednaval ja (model 2017), uz to malo byt o kus lepsie, plus GM vraj fixol nejaky problem s motorom, ale trhanie to pravdepodobne nebolo. Uvidime.
verim ze kvalita MY17 je uplne jinde nez moje MY16. ostatne sem se na my17 v totozne konfiguraci dival na prodejne a bylo videt ze je to lepsi. lip slicovane plechy a asi i vevnitr to bude lip zmaknute.
snad i ten motor by uz mohli mit ok, kdo vi
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Palecccp
Příspěvky: 10
Registrován: 27 dub 2016, 07:12

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Palecccp »

Kazdopadne som v klude, mam priplatenu zaruku na 5 rokov, tak v Opel servise mozno budeme uz ako rodina :lol:
Opel Astra K ST Fleet Edition, 1.4 Turbo (92 kW)
pico
Příspěvky: 24
Registrován: 10 lis 2016, 19:41

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od pico »

Chlapi na mojom J-cku mi buchotali zadne brzdice. Bol to zvuk, akoby v kufri hrkotala umelohmotna bandaska. Vymenene po zaruke zdarma v ramci kulancie. Ale to by nemal byt Vas problem, mate nizky najazd km.
Syn ma od augusta K-cko 1,0 T, najazd 5200 km a nic mu v nom ani nevrzne ( ja som na to zvlast citlivy ). Takisto ziadne trhanie pri akceleracii.
Zatial super, velka spokojnost.
Uživatelský avatar
pepojoky
Příspěvky: 127
Registrován: 13 říj 2016, 15:56

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od pepojoky »

Zdravím Vás blesky, na mojom K-ačku od 1.3. 2016 7200km - všelijakou cestou i lesnou necestou žiadne vrzganie buchotanie atd. Hlavne ak máte žiarovky vzadu v kufri tak si ich dajte do niečoho mäkkého aby tam neklepotali a ja som takisto spustil gumy z 3,0 na 2,4 a auto je hned tichšie. A čo mi fakt klepe a viem to na 100% sú detské sedačky a na nich zadné úchyty z kovu ktoré sa trasú :) takže u mna interiér zatial bez problémov.
ASTRA K 1,4i 74kw Enjoy
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Petr25 »

Porad jsem hledal kde me to vrze pri jizde na trosku horsi silnici. Nakonec jsem zjistil ze je to ten plastovej bazmek ve kterem je umistena kamera, zpetne zrcatko, tlacitka na osvetleni interieru ard. Dela vam to nekumu taky?
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“