dálkový ovladač Insignia

Návody, opravy, rady, tipy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
bernyberny
Příspěvky: 21
Registrován: 02 pro 2013, 17:05

dálkový ovladač Insignia

Příspěvek od bernyberny »

Ahoj všem , dnes jsme přijeli domů , chci zamknout dálkovým a nic,koupil jsem baterie do obou ovladačů,v manuálu se píše , že se synchronizuje dálkové ovládání po zasunutí do spínačky, problém je stále s tím , že odemknu a zamknu dálkovým jen z bezprostřední blízkosti okna řidiče a spolujezdce samozřejmě zevnitř auta a to ještě (asi 2 sekundy trvá , než zareaguje)...poraďte - předem děkuji
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: dálkový ovladač Insignia

Příspěvek od Sunman »

Nezmenilo sa niečo v okolí tvojho domu?
U jednoho z mojich zákazníkov je na parkovisku pre návštevu nemožné používať DO. Mysleli sme že to robí vlnitý plech na plote, že sa odrážajú vlny a prijímač je zblbnutý. Ale robí to aj o 20m ďalej kde plech nie je. DO funguje len tesne vedľa okna - nikto nechápe prečo. Ľubovoľný typ auta ktorý tam doteraz stál - naše ople, pežoty, škodovky, VW...
bernyberny
Příspěvky: 21
Registrován: 02 pro 2013, 17:05

Re: dálkový ovladač Insignia

Příspěvek od bernyberny »

Ahoj , zatím problém přetrvává , stále stejný problém , v okolí , kde bydlíme prostě je problém , díval jsem se , jestli někdo nenainstaloval nějakou anténu , ale nic, může to být nějakým špatným alarmem u někoho v autě nebo operátor,uvidíme , hlásil jsem to na telekomunikační úřad , mají přijet asi příští týden , je to záhada , začalo to v neděli , ráno jsme jeli na hory , přijedeme a už jsem nezamknul, borci z čtú říkali , že to zjistí přesně a viníka najdou,pak napíšu...vydrž
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: dálkový ovladač Insignia

Příspěvek od Sunman »

Keď som ti napísal reakciu a odoslal som ju, prišlo mi na um, že je to blbosť, pretože zrejme ti to nefunguje obecne (doma, v práci, na horách, u babičky...).
Ale teraz čítam tvoju odpoveď a mám pocit, že problém je rovnaký ako som popísal, t.j. tvoj DO je normálne funkčný, len pri tvojom dome musíš ovládať tesne od auta - je to tak?

Pokiaľ ano, urobil si s tým telekomunikačným úradom dobre. Daj vedieť čo si nameral. U toho môjho zákazníka - bol som tam zhodou okolností včera - to vyzerá že je tam tiež nejaké rušenie. Ako píšem, mysleli sme si, že to robí vlnitý plech - všetci totiť vždy parkujeme tesne u plota. Ale tiež nám to raz s kolegom nedalo a tak sme posúvali auto od plota kedy začne DO fungovať až nakoniec sme ho preparkovali v rámci plochy úplne inam a na celom dvore tej fabriky DO nefungujú.
Keď vyjdeš von z objektu, po 100m je reštaurácia kam chodíme občas jesť a tam je všetko OK.
bernyberny
Příspěvky: 21
Registrován: 02 pro 2013, 17:05

Re: dálkový ovladač Insignia

Příspěvek od bernyberny »

to je úplně stejný problém,chová se to stejně ,jako u Tebe,potom napíšu
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Jak na to“