trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
OnMi
Příspěvky: 466
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od OnMi »

trembel píše:Bohuzial, trha aj s viac oktanovym benzinom. Sice menej ale trha. Skusal som OMV 100, Slovnaft 99 aj Shell V Power.
Ahoj,

muzu potvrdit. Stejna zkušenost. S BA98 to bylo o kapanek lepsi, ale kleplo si to občas taky. Řekl bych, ze ted v tech mrazech to tak necuka a neklepe. Ale jak se otepli, (-3 a vys) tak uz to zase naplno cuka/zvoni.

S ohledem na to co psal Petr25 se zkusim zastavit v BS Auto Brno. Pokud mi zase reknou, ze o tom slysi poprvé, tak mame potvrzene, ze to vedi a jen zatloukaji...

OnMi
Škoda Enyaq Sportline iV 80 MY2023
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
ex Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Reklama
 

Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Eisy »

Mechanik prizna a niekto za pultom bude zatlkat ... Ako tu uz niekto pisal, urcite to nebudu vyhlasovat do sveta...

To iste ako inde tvrdia, ze vedia a robi sa novy soft. Ved co povedia? Ze nic nerobia? Ci uz robia, alebo nie novy soft... natahuju aspon cas :)
Uživatelský avatar
trembel
Příspěvky: 81
Registrován: 24 črc 2016, 06:56

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od trembel »

Je zrejme, ze cakaju ako sa to bude dalej vyvijat a rataju kolko to bude stat.
Len mi nejde do hlavy, ze na to nenarazili pri vyvoji a testoch. Niekde tu alebo na anglickom
fore bola tabulka chybovosti motorov podla najazdenych kilometrov a pri najhorsich novych motoroch
to bolo okolo 3%. S vymenou za ine motory, ako tu niekto pisal je kravina, lebo homologacia.
Celkom sa to tu rozprudilo.
Astra K ST, 1.4 92kW, Innovation, MY16.5
Zafira B, 1.7cdti 92kW, Enjoy+, Astra H Caravan, 1.7cdti 74kW, Enjoy
2x Astra G Caravan, 1.4 16v 66kW, 2x Astra F 1.4 16v 66kW/1.6i 55kW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

OnMi píše:
trembel píše:Bohuzial, trha aj s viac oktanovym benzinom. Sice menej ale trha. Skusal som OMV 100, Slovnaft 99 aj Shell V Power.
Ahoj,

muzu potvrdit. Stejna zkušenost. S BA98 to bylo o kapanek lepsi, ale kleplo si to občas taky. Řekl bych, ze ted v tech mrazech to tak necuka a neklepe. Ale jak se otepli, (-3 a vys) tak uz to zase naplno cuka/zvoni.

S ohledem na to co psal Petr25 se zkusim zastavit v BS Auto Brno. Pokud mi zase reknou, ze o tom slysi poprvé, tak mame potvrzene, ze to vedi a jen zatloukaji...

OnMi
Velmi me zajima co ti reknou
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Kazdopadne pevne verim tomu, ze lide z autosalonu a servisaci to zde poctive ctou.....
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Dnes ráno pri štartovaný Servis ESC myslím a k tomu porucha osvetlenia SPZ pričom všetko svieti ok...Auto stálo jeden deň bez pohnutia či naštartovania. Trhania som sa akosi zbavil ale uvidíme čo bude ďalej keď sa oteplí.
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Dnes jsem psal do firmy http://www.quantumchiptuning.cz/ jelikož jako první nabízí chip tuning na astru K jestli si nevšimli něčeho zvláštního v mapě pro naše motory a popsal jsem jim problémy co nás ve většině trápí plus ,že už se objevily i motory,které se budou měnit tak jsem zvědavy co mi k tomu napíšou.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

No a ja jsem koupil opla, tak dnes musim do obchodu pesky. Jsem zvedav co s tim budou delat. Pry to otevrou a uvidi se. Ale pokud je opravdu pist KO, tak doufam, ze oprava nebude znamenat pouze jeho vymenu.
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
idam.i
Příspěvky: 12
Registrován: 29 lis 2016, 20:47

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od idam.i »

:cry:
Insignia GS 1,5T Innovation + OPC packet interiér
Satin grey
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Taosek píše:Dnes jsem psal do firmy http://www.quantumchiptuning.cz/ jelikož jako první nabízí chip tuning na astru K jestli si nevšimli něčeho zvláštního v mapě pro naše motory a popsal jsem jim problémy co nás ve většině trápí plus ,že už se objevily i motory,které se budou měnit tak jsem zvědavy co mi k tomu napíšou.
Taky tam maj stejný chip pro 92 i 110 kw takže ty motory sou asi opravdu totožný
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“