Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
vvayne
Příspěvky: 19
Registrován: 21 úno 2017, 18:37

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od vvayne »

Ako sa s tym obieha? Jazdim vacsinou okresky a max tak R2 ked k rodicom. Chceli by sme nejake vylety, po vychode a tak, mozno.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Mirďa »

Předjíždí se s tím úplně normálně, pokud potřebuji předjet rychleji, stačí podřadit, samozřejmě pokud předjíždíš závodníka, kterému jsi narušil jeho ego v silném autě, může to být problém, ale to se Ti může stát i s turbem :)
Ono těch 100koní není na tak odlehčené auto zas tak málo, jak se tady tvrdí. Jinak se tady stále porovnávají krouťáky, jen aby ale nedokroutili 8-) S plně naloženým autem jezdíme tak 2x do roka, jinak ve dvou a v pohodě.
Tříválec jsem nechtěl, i když může být opravdu dobrý a stává se trendem.
Samozřejmě je nutno zvážit po jakých cestách, v jakém obsazení a jakým stylem jezdíš.
Pro závodníky doporučuji novou I30 :lol:
Každého svobodná volba v čem jezdí :)
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
vvayne
Příspěvky: 19
Registrován: 21 úno 2017, 18:37

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od vvayne »

Bol som sa prejsť v 1.4T na skúšobnú jazdu. Atmosféra ani 1.0T nie je u dealera zatiaľ. Ide veľmi pekne, ale neskutočné mi vadil smrad v predvadzacke aj v ďalších oploch čo som do nich sadal. Po dvoch hodinách motania sa a jazdenia spolu ma bolí hlava :) autíčko super. Len ten smrad. Manželka ani syn mi tam nesadnu :)
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

To je vune novoty bud rad :D vydrzi docela dlouho.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
vvayne
Příspěvky: 19
Registrován: 21 úno 2017, 18:37

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od vvayne »

:D asi to bude rovnaké s každým novým autom :) ale vyzerá fakt zaujímavo. Ešte jazdu v Kii a Jazze, v tých som iba sedel, a už sa len rozhodnúť. Aj keď Astra sa mi páči zatiaľ najviac.
Uživatelský avatar
xholy24
Příspěvky: 93
Registrován: 18 zář 2016, 11:51
Bydliště: Nejdek

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od xholy24 »

Mirďa píše:Předjíždí se s tím úplně normálně, pokud potřebuji předjet rychleji, stačí podřadit, samozřejmě pokud předjíždíš závodníka, kterému jsi narušil jeho ego v silném autě, může to být problém, ale to se Ti může stát i s turbem :)
Ono těch 100koní není na tak odlehčené auto zas tak málo, jak se tady tvrdí. Jinak se tady stále porovnávají krouťáky, jen aby ale nedokroutili 8-) S plně naloženým autem jezdíme tak 2x do roka, jinak ve dvou a v pohodě.
Tříválec jsem nechtěl, i když může být opravdu dobrý a stává se trendem.
Samozřejmě je nutno zvážit po jakých cestách, v jakém obsazení a jakým stylem jezdíš.
Pro závodníky doporučuji novou I30 :lol:
Každého svobodná volba v čem jezdí :)
Může jen potvrdit slova. 1,4 atmosféra jezdí pěkně a pro moje ježdění plně vyhovuje. I spotřeba je rozumná.
Opel Astra ST enjoy 1,4 74Kw
By holy
vvayne
Příspěvky: 19
Registrován: 21 úno 2017, 18:37

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od vvayne »

A co problemy na ktore sa tu ludia stazuju? Hrkanie palubovky, nelicujuce plechy? Som tak na vazkach, Astra sa mi paci viac, aj sa mi v nej lepsie sedi, soferoval som teda iba turbo ale bolo to celkom ok. Je to take ine, do noveho z Felicie skocit. Tam mam pocit, ze to auto fakt ovladam, tu to bolo take... zvlastne. Este zvazujem cee'd, ten mi da viac vybavy za menej. A to mam u Opla celkom vysoku zlavu. (oba kratke so zakladnou 1.4, ale v ceede sa vozit este len budem...).

Dam si tak tyzden +- na rozmyslenie.
Uživatelský avatar
palecNR
Příspěvky: 109
Registrován: 20 pro 2016, 23:30
Bydliště: Nitra

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od palecNR »

Ziadne nelicujuce plechy,ziadna hrkajuca palubovka. Tak je to u mna. Astra je fajn auto aj ked mam diesel a nie 1,4T. Ine by som nechcel.
Naposledy upravil(a) palecNR dne 25 úno 2017, 21:14, celkem upraveno 1 x.
Opel astra K innovation 1,6 100kw/136k
r.v 3/2016
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Joska »

dnes jsem si hrál s nastavením hlasitosti, navigace je hlasitější, ale couvací pípaní zůstalo na stejné hlasitosti.

za mě taky žádný rachtání drnčení ..prostě pohoda...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od CHlebaCZ »

U me taky vse v pohode az na pripojeni mobilu pres "blututh" nahraje mi veskere zvuky (pisnicky ale i hlas navigace waze atd..) asi lepsi poustet pres usb, tam mi zobrazi i slozky s hudbou
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“