Tažné

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Tažné

Příspěvek od Tomys »

Zdravím boys. Dlouho sem na foru nebyl a koukám jak je tu uklizeno. Super. Každopádně sem nenašel že by se tu řešilo tažné zařízení na ST.
Je nutné montovat slušně předražené origo Opelácké? Co na to záruka?
Protože díky rodinému autoservisu ( brtrancovo ) se částka za tažné i s prací pohybuje na třetině ceny v autorizovaném servisu.
Kouli nemám, bral sem skladovku.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Reklama
 

jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Tažné

Příspěvek od jardaastra »

Zdar,
Tažné si můžeš přece namontovat i sám, ale nej automechanik, který má autorizaci a vyplní ti i typový list.Také ho budu časem dávat buď od vapol, svc. Jak říkáš originální předražené.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

Právě že bráchanec certifikaci má.
Jen mě zajímá, jestli se na tom může autorizák točit v případě nějaké závady - tady hrozí error v elektroinstalaci.
A taky jak se řeší parkovací čidla ..
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Tažné

Příspěvek od jardaastra »

Tak jestli má certifikát tak to snad nemontuje poprvé :) Dá přece elektroinstalací s CAN bus a odpojením parkovacích senzoru. Mrkni se na svcgroup.cz podle tvé Astry najdeš vše. Na záruku bych se poptal v Oplu osobně si myslím bez problému. Já dával naposledy tažné u škodovky až po záruce.
Jen dotaz nekupoval si tu tvoji Astru v Mikona Zlín??
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

Yep. Musel sem vlakem do Zlína :-) Toho že to neumí se nebojím. To je ready.. Jen mě zajímalo co na to Opel. Radši si zavolám.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
xholy24
Příspěvky: 93
Registrován: 18 zář 2016, 11:51
Bydliště: Nejdek

Re: Tažné

Příspěvek od xholy24 »

A za kolik se dá sehnat tažné v neoplu servise? Jako originál z výroby, když jsem viděl tu cenu, tak jsem si to rozmyslel.
Mě jinak tvrdil prodejce v oplu, že v době záruky si ho musim namontovat jenom v oplu, jinak pak neuznaj záruku na elektroinstalaci. Tak nevim jestli trochu nekecal. ;)
Opel Astra ST enjoy 1,4 74Kw
By holy
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Tažné

Příspěvek od Eisy »

A ze nam aj netankuju oni aby nam nepadla zaruka, nahodou natankujem zle, alebo zlé palivo ... :)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

Volal jsem svému prodejci do Zlína a není problém, pokud to namontuje certifikovaná dílna a naopak si dobře uvědomují že originální je předražené ....
Hned se mě i na rovinu zeptal co motor? Řekl jsem mu, že taky blbne ( přiznávám na 98 natural mám klid ) a prý bude svolávačka, že o tom vědí.
Žádné vykrucování. Kdy to bude, to netusi, ale tlak je na Opel prý veliký.
Takže příští týden to koule jistí.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

xholy24 píše:A za kolik se dá sehnat tažné v neoplu servise? Jako originál z výroby, když jsem viděl tu cenu, tak jsem si to rozmyslel.
Mě jinak tvrdil prodejce v oplu, že v době záruky si ho musim namontovat jenom v oplu, jinak pak neuznaj záruku na elektroinstalaci. Tak nevim jestli trochu nekecal. ;)
Pořizovací cenou se dostaneš maximálně na půlku ... A to beze slev atd. Takže jasná volba. Navíc Opelacky pro musí říznout nárazník, kdežto levnější varianta ne.
Jasně že se bavíme o sundavaci kouli.
Jak to vše bude, dám vědět ...
Práci nepočítám, tam je náklad večerní kalba :-)
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Tažné

Příspěvek od jardaastra »

Zdarec Tomys,
Právě proto sem se tě ptal jestli jsi to auto bral v Mikona Zlín. Poznal sem to podle tvé fotky. Já tam bral opel na objednávku 2,5 měsíce čekání dostal sem ho pod stromeček 22.12. :-) Je to velice ochotný prodejce i servis. Už mě tam bohužel i lakovali přední nárazník super práce od nich. Jen teď budu zkoušet Natural 100 oktanu jelikož motor cuka, když ho víc vytocim.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“