IntelliLink R 4.0

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

IntelliLink R 4.0

Příspěvek od jozuo »

dnes som namatkovo stiahol video z youtube, mp4 format a v pohode prehralo radio cele video len teraz ma laka ako odstranit to vypnutie videa ak sa pohnem aby to hralo vkuse trebars pre posadku


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Reklama
 

morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od morgoth »

Tak asi se budu muset znovu nějak důrazněji zeptat na aktualizaci. Včera jsem jel a najednou černá obrazovka, žádné tlačítka nefungovali. Po zhruba 5 minutách jízdy to zapraskalo v reprácích, intellilink se restartoval a pak už to zase normálně běželo.
Navíc teda asi nefunguje řízení času přes RDS, schválně jsem to nechal a pořád tam mám o o hdinu zpátky i když jsem měl delší dobu puštěné rádio s RDS (ČRO1).
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od mattonecz »

Hodiny se mi taky nenastavily, ani na podzim ani teď.

Jinak mně se R4 nikdy nerestartoval, paradoxně až po aktualizaci, od té doby asi 3x, ale trvá to pár vteřin
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
LadaCR
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2016, 11:44

Re: IntelliLink R 4.0 - nastavení času RDS

Příspěvek od LadaCR »

Ahoj, tak jsem zkoušel nastavení času podle RDS z rádia. Automaticky se to na letní čas nepřehodilo (stejně jako na zimní čas loni), ale zjistil jsem, že to automatické seřízení přeci jen funguje, ale pouze v omezeném rozsahu. Když se ručně přehodí údaj hodin na správnou hodnotu a rozdíl v údaji minut na obrazovce od skutečného není větší než cca 2 minuty (maximálně), tak se časový údaj - hurá - srovná s hodnotou času RDS. Samozřejmě, až po přepnutí na automatické nastavování podle RDS. Takže celý ten vynález je asi to, že se čas pravidelně koriguje, ale celý se sám nenastaví. Pro změny letního a zimníhou času postačí u správně nastavených hodin vypnout automatiku a pak dát 1x + hodiny pro letní (1x - hodiny pro zimní) a zapnout znova automatiku.
No tedy, kdo tohle programoval, to musel být ale bedna! Každé obyčejné rádio to umí nastavit bez omezení. Datum jsem už netestoval, tam se to 2x ročně nemění (zatím :D ).
Takže si to zkuste, třeba je tam ještě nějaká finta.
Astra K 1.4T Innovation, 110kW
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od yggdrasilsk »

Mne sa to automaticky prehodilo. Nieco som zmenil v nastavrni a same to skocilo na spravny cas po cca minute pocuvania radia.
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

ANDROID AUTO

Příspěvek od jozuo »

Obrázek Spravilo uz nieco podobne radio aj vam??? Mne uz druhykrat samo zmenilo jednotku teploty, niekolkokrat sa uz stalo ze pri nastartovani bol cas 0:00 a datum 1.1.1970 myslim.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od morgoth »

Nemáte někdo problém s USB nabíječkou telefonu do zapalovače? Řešil jsem pomalé nabíjení připojeného telefonu přes USB intellilinku, nakonec jsem pořídil tento napájený USB HUB a ktomu tuhle nabíječku. Funguje to celkem dobře (občas trochu zlobí připojení Android Auto), telefon ukazuje proud cca 1000mA takže se normálně nabíjí za jízdy.

Mám ale problém, že při vypnutí motoru se často ozývá hlasité pískání z místa, kde jsou zezadu v loketní opěrce nabíjecí USB porty. Po vytažení nabíječky to přestane. Nedělá vám to někomu taky při použití nabíječky do zapalovače? Přemýšlím jestli to má cenu řešit se servisem nebo mi řeknou že to je použitím nepodporovaných zařízení nebo tak něco...
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Ondráš1985 »

Chci se zeptat, možná hloupý dotaz, ale přes telefony nejsem žádný odborník, mám více než 2 roky starý telefon, který má OS Android 4.4, na stáhnutí a fungování aplikace android auto je zapotřebí mít alespoň OS Android 5.0. Znamená to, že mi prostě nebude android auto fungovat a je zapotřebí koupit nový telefon s novější verzí androidu???
Díky za odpovědi a postřehy ;)
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Uživatelský avatar
pavel_k
Příspěvky: 109
Registrován: 06 pro 2016, 09:05
Bydliště: Sokolovská uhelná pánev

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od pavel_k »

To Ondráš1985: odpovědi viz téma ANDROID AUTO
Astra K 1,4T 92kW Innovation 05/2016
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od eltuto »

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně bluetooth.
Asi mi to nějak blbne a nevím, jestli je to chyba v mobilu nebo v rádiu. Prostě mám neustále puštěné na tel bluetooth a když vlezu do auta, tak někdy se to připojí a můžu normálně volat a někdy po zmáčknutí tlačítka tel na rádiu mi to jenom zobrazí seznam zařízení a nic. Nemůže se to připojit a nic... (viz foto). Když na svůj mobil kliknu, nabídne mi to akorát odpojit.
Nemátě někdo podobnou zkušenost? Jestli dělám něco blbě...

PS: telefon Xiaomi Redmi 3S a auto Astra 2017

Díky

Obrázek
Astra 2017, 1.0 T Smile
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“