trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

jozuo možeš poslat fotto z toho aditíva co používaš?
Ja ho vyskúšam som zvedavý.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Reklama
 

jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

mne osobne to pomaha inak by som to nepouzival. a viem ze ked som ho vysadil pri jednej nadrzi tak bol problem a trhanie sa prejavilo. Na to co jazdim ja som mohol brat diesel tiez, ale nechcem ho. Viem co vsetko sa tam moze dobabrat a s benzinom podla PP jazdim na zimnych za 5.8 diesel bude o par deci menej sice ale kultivovanost, rychle ohriatie aj zatah mi viac vyhovuje benzin.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

kovové zvuky=LSPI. Já první vyzkouším Verva 100 a pak zkusím Natural 95 a aditivum Millers které mimo jiné zvyšuje i oktanove číslo o 2 stupně.
Teď sem 2000 km dával Natural 95 a VIF a stejně motor blbne.VIF totiž nezvyšuje oktanového číslo.
Naposledy upravil(a) jardaastra dne 19 bře 2017, 20:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Joska »

jozuo píše:mne osobne to pomaha inak by som to nepouzival. a viem ze ked som ho vysadil pri jednej nadrzi tak bol problem a trhanie sa prejavilo. Na to co jazdim ja som mohol brat diesel tiez, ale nechcem ho. Viem co vsetko sa tam moze dobabrat a s benzinom podla PP jazdim na zimnych za 5.8 diesel bude o par deci menej sice ale kultivovanost, rychle ohriatie aj zatah mi viac vyhovuje benzin.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
pár deci?
třeba v mém případě je to litr, a když se hodně snažím, tak skoro dva....
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Ono stačí si přečíst pár článků o detonacnim hoření a je to víc než jasné u tohoto typu motoru. Pokud nepomůže viceoktanovy benzín nebo přípravky na zvyšování oktanového čísla, zbývá už jen čekat co vymysli inženýři z Oplu.
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

za kolko nafty jazdis teraz dlhodoby priemer?? co sa tyka oplu vsade sa vraj riesi softver, uz rok.. comu neverim


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Joska »

mám i počítání spotřeby na mobilu, kde zapisuji kolik jsem tankoval a ujel, a vzhledem zatím k nízkému nájezdu mi auto píše 5,2, ale výpočet na mobilu jsou 5 a 4,8, pěkně to klesá s každou další nádrží mi to o decku klesá, myslím,že 4,8 bude má norma...

K těm vašim problémům, byl s tím někdo u dennyho? věřím, že by vám např. s nastavením svíček mohl pomoci.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od yggdrasilsk »

Mal som pozicany 1.6cdti 81kw diesel ked som reklamoval trhanie. Mal som ho na.mesiac na tie iste trasy kt bezne jazdim aj s mojou 1.4t 92kw. Rozdiel bol okolo 8deci...pricom s naftou sa da blbnut a spotreba je ok, ale diesel je enormne hlucny oproti benzinu, neskor sa zahreje a neuzijete si s nim krasne vytacanie pri predbiehani....za predpokladu ze to prave netrhne :? :?
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Ja zkousel vcera hledat svicky ale nepodarilo se mi najit nahradu na origo svicky gm..takze to budu jeste nejak zkouset.jinak co mechanici rikaj tak opel byl vzdy haklivej na svicky..chtel bych zkusit od ngk.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Vážený pane xx,
na základě prověření na oddělení kvality si Vás dovolujeme informovat, že podle aktuálních informací se může s ohledem na plnění emisních limitů projevit drobné „trhnutí“ během akcelerace vozidla, hlavně ve fázi ohřevu motoru. V případě aktualizace v této věci Vás budeme neprodleně kontaktovat
Tak po měsíci mi sdělili tento blabol.. Skvělé
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“