Servisni krabicka zarovek a pojistek

Vše o garančkách, servisech, cenách servisů a hodnocení servisů

Moderátor: Moderátoři

Lukyyno
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2017, 10:17

Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Lukyyno »

Ahoj vsem, nikde nemuzu najit co presne by mela obsahovat sada nahradnich zarovek pro insignii. Nekde jsem ni ztratil pravdepodobne. Jsem lajk takze kdyby mel nekdo presny seznam zarovek a pojistek ktere musim v aute mit, byl bych moc vdecny. Diky moc.
Insignia 2.0 D kombi 2010
Reklama
 

Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Eisy »

Take daco mam aj ja? Som nevidel. A Auto mam uz 5r. :)
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Joska »

Viděl jsem sady podle hlavních světlometů -* tzn, H1, H7 atd...tady bych hledal radu teď - to je má to je má odpověď

Třeba my s komplet Led osvětlením máme nafasované sady s H7, k čemu to nevím, asi kvuli pojistkám :lol:
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Eisy »

A kde to bolo? Ja fakt nemam nic v aute ...
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od morgoth »

Tady je seznam žárovek - http://www.opel-infos.de/zusatz/lampen. ... signia%20A, je to sice německy, ale google translate to jistí.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Sunman »

ja myslím, že krabička už dávno vypadla z povinnej výbavy. Na niektorých autách musíš totiž rozobrať polovicu auta na výmenu žiarovky, takže aj tak nehrozí že by to niekto robil na ceste. Navyše na každej čerpačke dostaneš žiarovky.
Poistky sú v niektorých modeloch uložené v poistkovej skrinke - otvor niektorú a nájdeš v dekli niekoľko poistiek plus vyťahovák poistiek.
Ak chceš byť zabezpečený, daj si do auta 21W žiarovku, tie sú v podstate úplne vo všetkých dôležitých pozíciách - smerovky, brzdové a koncové lampy.
Inak u všetkých Oplov čo som mal sa mi nikdy nevypálila xenonka (aj keď u VeCe už mala zmenené spektrum svetla na konci životnosti) ako je to bežné u koncernu alebo mercedesov a žiarovky som menil skôr z dôvodu že boli sčerneté - ešte v časoch keď sa svietilo stretávačkami.
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Joska »

tak to vysvětli policii při kontrole. Jednou to máš mít a tím to hasne a máte to pane řidiči za 500 a když budete drzý tak za 1500 :lol: ....
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Sunman »

hm, tak. sorry v tom ste v cesku len par rokov za opicami.
v SR plati standard z inych krajin europy uz od 2009, tj ziadne ziarovky a poistky.
vybava je v podstate zuzena na lekarnicku, vestu ,trojuholnik a sadu na opravu pneu.

v CR musite mat aj nastroje na vymenu ziarovky, tj napr sadu gola klucov, skrutkovace a pod aby ste na ceste mohli odmontovat predny naraznik,podbeh alebo calunenie na vymenu ziarovky. tak,tak
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Joska »

aj aj, žárovky, a kladívko, lekárničku včetně nafukovací sestřičky, a pro případ nehody i rakev, nebo alespoň urnu - pozor vydávat plastovou lahev od fanty neprochází, ale cola zero už je díky barvě akceptovatelná....lopatu a pytel vápna, když ti chcípne motor.

My musíme mít žárovky ale máme za to Vodafone, takže nám funguje on stár, heč. (když se chceš teda vytahovat)
Kdo ví, zda u nás povinné žárovky nezavel právě nějaký sbratřený poslanec před mnoha lety. Bratranec Husáka třeba.

U Matrixů je mi sada na nic. V pojistkách se asi hrabat na cestě nebudu a ta sada vyjde na 150 kaček....
např. opravná sada na pneu by mi byla ve většině případů na nic, - 2x jsem měl škubu na pneu cca 5cm, raději rezervu.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisni krabicka zarovek a pojistek

Příspěvek od Sunman »

kolega má K-čko od minulého týždňa a on-star nie je vraj problém - heč!
koleso mám tiež, ale zase opravná sada je pre manželku určite vhodnejšia než zdvihák, kolo, kľúč na matice teda pokiaľ sa dá použiť. Pochybujem, že by povolila matice.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“