Waze android auto

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Waze android auto

Příspěvek od pelito »

waze som prestal pouzivat, par dni dozadu ma to navigovalo cez taku cestu ze som musel ist 20 kmh aby som nerozjebal cele auto (nespevnene cesty mam v nastaveniach zakazane). Asi vyhodnotil ze je to o 1 min. kratsie kvoli nejakej malej zapche predo mnou a nakoniec to trvalo aj tak dlhsie lebo som musel ist extremne pomaly, strasne som pitchoval :x
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Waze android auto

Příspěvek od Sunman »

a nie si sám s takouto skúsenosťou
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Waze android auto

Příspěvek od Joska »

Ok pánové,
přesto, je tu někdo kdo má spojeno s Iphonem? - na android byla zpotřebí instalace android auta, to samé je nutné i pro jabko? Nebo se vám spojoval přímo waze?
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Waze android auto

Příspěvek od morgoth »

Počkej, na car play waze nefunguje, jenom apple mapy. Ten návod o stránku zpátky byl jenom pro rozchození notifikací kdy ti waze beží na pozadí.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Waze android auto

Příspěvek od Joska »

aha, OK, a jak tedy mohu rozchodit spojení s autem? zkoušel jsem znova návod, ale žádný appleCar na stažení není, díky moc.

Bohužel navi od Opla funguje tak, že když už 20 minut stojíte na dálnici, tak vás informuje o problému.
Díky moc.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
picco
Příspěvky: 70
Registrován: 24 čer 2017, 16:27

Re: Waze android auto

Příspěvek od picco »

Tuto si pozeral? (skusal si original kabel?)
https://support.apple.com/cs-cz/HT205634
Astra K MY18 1.4i 101PS Enjoy + Komfortná sada 2 + rezerva
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Waze android auto

Příspěvek od Joska »

děkuji ti, bohužel takovou stránku jsem nenašel, pomohl až restart prostě jak tam píšou.

Ještě jednou moc ti děkuji, spojeno, snažil jsem se applecar stáhnout a ona už v telefonu je.
jsem sám zvědavý na tuhle navi za provozu, asi zítra pojedu přes místo, kde se to štosuje, schválně co to udělá.
Teď už jen jak tam dostat waze, ale to už snad najdu.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
buggsy
Příspěvky: 15
Registrován: 25 kvě 2017, 19:52

Re: Waze android auto

Příspěvek od buggsy »

Joska píše:děkuji ti, bohužel takovou stránku jsem nenašel, pomohl až restart prostě jak tam píšou.

Ještě jednou moc ti děkuji, spojeno, snažil jsem se applecar stáhnout a ona už v telefonu je.
jsem sám zvědavý na tuhle navi za provozu, asi zítra pojedu přes místo, kde se to štosuje, schválně co to udělá.
Teď už jen jak tam dostat waze, ale to už snad najdu.
Waze nie je podporované iPhonom, ale myslím, že to nie je tragédia, skúšal som som google mapy a waze na androide ale osobne mi viac vyhovuje Car play ako AA a to sa týka aj tých máp. V súčasnosti sa nejaví ako zásadný handicap ani to, že apka Mapy z iOS funguje iba cez dáta oproti Google maps.
Opel Astra K 1,4T Innovation 92kW, MY 17,5
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: Waze android auto

Příspěvek od Cinda »

Nová verze WAZE řeší spoustu nedostatků, na které si stěžovali v minulosti uživatelé. Zatím jsem dnes s novou verzí najezdil asi 100 km po známých okreskách a zdá se mi, že je to v pořádku.https://www.apkmirror.com/apk/waze/waze ... 2-release/
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: Waze android auto

Příspěvek od Max »

pelito píše:waze som prestal pouzivat, par dni dozadu ma to navigovalo cez taku cestu ze som musel ist 20 kmh aby som nerozjebal cele auto (nespevnene cesty mam v nastaveniach zakazane). Asi vyhodnotil ze je to o 1 min. kratsie kvoli nejakej malej zapche predo mnou a nakoniec to trvalo aj tak dlhsie lebo som musel ist extremne pomaly, strasne som pitchoval :x
Ktorá cesta to bola?mozem pozrieť v editore ako je nastavená.
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“