trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

vedi to vsude jen sou neschopny to zjistit
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

To je fakt pristup nechapu..zavolam do servisu zeptam se na soft oni tvrdi ze nic neni ze jim nic neprislo atd..a tady uz to nekteri maji a vi uz i kod aktualizace..tak to je fakt mazec..vubec nevim teda co jim ted rict abych mel ten soft.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Astronaut
Příspěvky: 15
Registrován: 09 srp 2017, 07:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Astronaut »

Mne treba tvrdili, ze SW je, ale oni ho zatim nemaji. Taky mi bylo receno, ze nebude svolavacka a bude se resit pouze u aut, kde problem nastava. Mam sice MY17.5, ale rad bych to tam upnul take, nakolik jednou se mi stalo, ze auto skublo, avsak bez jakokoliv ztrat na vykonu a bez projevu LSPI.
AK ST 92k MY17.5
Crossland 81k
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

kdo vi, treba na to opravdu zatim nemohou :) ze Srby volali, ze az v dubnu, tak asi nejaky duvod k tomu maj
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

Asi to zatim testuji na omezene skupine zakazniku - je to levnejsi, nez platit vlastni testy :D Samotny 1.4T taky nikdo v Oplu netestoval, az zakaznci obejevili LSPI.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Tak pokud je to opravdu novy soft tak by to meli nahrat vsem nebo alespon tem prvnim modelum tam to snad delalo vsem..proto trosku nechapu proc neni svolavacka..nebo podle ceho to budou delat jen nekomu kdyz se trhani-cukani nikam nezapisovalo a ani v jednotce ho nenasli jako chybu..trosku se mi tenhle pristup nelibi..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
PajaS74
Příspěvky: 42
Registrován: 04 kvě 2017, 11:02
Bydliště: SkoroPha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od PajaS74 »

Svolávačka je přiznání vlastní viny, to určitě nechtějí. Navíc, proč na to upozorňovat lidi, kteří si toho vůbec nevšimli a jsou spokojení? Tady to řeší několik jedinců na fóru, ale stovky, možná tisíce aut nebudou muset upgradovat, což jim ušetří spoustu času a peněz.
Takhle to staví do roviny - výjimečně to může někomu dělat, je to způsobeno hlavně stylem jízdy a my jsme tak hodní, že Vám to zkusíme vyřešit. Když to bude fungovat, na fórech budou za kingy a když ne platí to co dosud, nový olej a lepší palivo to minimalizovalo, takže je to vlastně vyřešené.
Zafira C Innovation 2017, 1,4T 103 kW MT
Uživatelský avatar
Patrik256
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2017, 12:24

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Patrik256 »

Ja mam novy soft od piatku (16.03.2018). Bol som na servisnej prehliadke po dvoch rokoch a povedal som, ze auto stale trha, tak mi prijimaci technik oznamil, ze mi daju novy soft, ktory by s tym mal podla jeho slov "nieco urobit". Nespominal LSPI, iba ze ho maju len par dni. Auto som kupoval v 2016 a aktualne mam 28000 km. Servis Swam Kosice. Jazda pocitovo pri studenom motore o kusok lepsia, ale je to kratka doba od kedy mam novy soft a uz mam nauceny styl netlacit ho vobec za studena, takze tazko povedat, otestujem este. A pri zohriatom motore nevidim ziadny rozdiel, stale to ma ten jemne trhany prejav. LSPI som netestoval a pravdu poviem, asi ani nebudem, nebudem si vedome nicit motor.
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Pri objednaní sa do servisu o žiadnom softe nevedeli, vo štvrtok im to pripomeniem a uvidíme.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

To je to co me stve..jedni to uz maji a dalsi o nicem nevedi proste nechapu..rad bych to mel nez mi skonci dvouleta zaruka to je v cervnu
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“