poradte mi

1994-

Moderátor: Moderátoři

dabel51
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2010, 14:29

poradte mi

Příspěvek od dabel51 »

zohnal som nadherne 19 palcove disky 255/40 nebudu mi suchat na omege mv6 diky za rady :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi

Příspěvek od m.artty »

Podle mého je profil pneu moc velký, ale každopádně bych se nebál to vyzkoušet. Ono nezáleží je na průměru disku, ještě by bylo dobrý vědět, jaké to má ET, jakou mají šířku.....
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
dabel51
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2010, 14:29

Re: poradte mi

Příspěvek od dabel51 »

to su presne 19 palcove 255/35 a et 40 myslim predajca ma suri tak mi prosim poradte diky mooc :(
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi

Příspěvek od m.artty »

Asi takhle.... na Omegu patří největší pneu 235/45 R17 případně nějaké 3,2 V6 mají i pneu 235/40 R18. Teď jsem zkoušel vypočítat jakej bude rozdíl když to dáš na 19" s pneu 255/35. Na průměru je to 18mm a na obvodu pneumatiky je to 50mm. ET40 by mělo být v pohodě. Nejspíš by se tam dát mohli, ale chtělo by to vyzkoušet no. A počítej s tím, že policie ti taky nedá pokoj - bude je zajímat jestli máš ty kola zapsané v TP atd.
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
dabel51
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2010, 14:29

Re: poradte mi

Příspěvek od dabel51 »

diky za rady ale myslim ze to skusim a ti policajti to je vecny problem.... :lol: :x a
hudiny88
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2010, 20:26

Re: poradte mi

Příspěvek od hudiny88 »

Cau chlapi potrebuju od vas poradit.Mam Omegu 2.0I a nemuzu ji nastartovat.Normalne toci ale nenaskoci i kdyz ma obcas tendenci chytit.Od ty doby co mi dosel benzin tak ji nemuzu nastartovat.Mluvil jsem i s kamosem a ten rikal ze by to mohlo bejt zavzdusneny.Nevim ani jak se to odvzdusnuje takze nemuzu zjistit jestli to je tim. Diky moc za rady.
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi

Příspěvek od m.artty »

Omega A nebo B? Došel benzín... to znamená, že si jel zaškubalo to a byl si na suchu? Pokud ano, mohlo se přidřít palivové čerpadlo...

Pálí všechny svíčky? Jde tam palivo? Není to skočené na rozvodech? Nesvítí náhodou kontrolka poruchy?
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Uživatelský avatar
kdaki alias kuře
Příspěvky: 24
Registrován: 21 kvě 2009, 14:35
Bydliště: MS kraj Český Těšín

Re: poradte mi

Příspěvek od kdaki alias kuře »

Zdarec, zkus v první řadě sundat přívodní palivovou hadičku v motoru a otoč klíčkem zapalování, jestli čerpadlo funguje (slabé zabzučení), měl by začít stříkat benzín. Pokud nebude, zkus pojistku na palivové čerpadlo. No a nejlepší na tuto problematiku (nenastartování) je tzv. rychlý start. Takový humus ve spreji a ten se při točení motoru foukne přímo do sání. Nejlépe sundat vzduchový filtr. Chce to několikrát. Měl jsem obdobný problém, auto mi dloho stálo a nedalo se nastartovat. Tak asi tak no. ;)
AGEMO
Příspěvky: 14
Registrován: 08 bře 2011, 19:08

Re: poradte mi

Příspěvek od AGEMO »

dabel51 píše:zohnal som nadherne 19 palcove disky 255/40 nebudu mi suchat na omege mv6 diky za rady :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
mě by zajímalo kde se na takových kolech dá na Slovensku jezdit.Měl jsem tam 17 a dost to na špatných cestách plavalo a že jich je u nás (ČR) dost :evil:
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: poradte mi

Příspěvek od Mirpie »

inteligentní název vlákna, poradit na foru potřebuje každej, přepiš si to na něco smysluplnějšího co usnadní rychlejší hledání.
K tématu - 19ky kola jsem na omeze neviděl, asi fakt to fyzicky vyzkoušet. Problém je pak spíše legislativní, pokud to nemáš zapsané v TP a způsobíš nehodu, pojištovna se může cuknout, že vozidlo nebylo v době nehody způsobilé k provozu na pozemních komunikacích, tudíž zaniká povinnost pojištovny uhradit náhradu škody a padne to celé na tebe + pokuta.
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
Odpovědět

Zpět na „Omega“