Nová Opel Insignia Grand Sport MY2017 / cenník

Pokud kupujete nebo už jste koupili, podělte se o zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Nová Opel Insignia Grand Sport MY2017 / cenník

Příspěvek od mattonecz »

Tim interierem si me rozsekal. Neco tak hnusnyho a vsude stejnyho jako ma vw/skoda se jen tak nevidi.
A sedacky taky peknej nesmysl.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nová Opel Insignia Grand Sport MY2017 / cenník

Příspěvek od Sunman »

mňa zabili hlavne sedačky. Teda odjakživa mám Insignie tak vždy len AGR, štandardné hodnotiť neviem ale bez machrovania tisíce najazdených kilometrov bez bolesti chrbta hovoria za všetko. to nemusím s nikým riešiť.
interiér je naozaj vecou subjektívneho pohľadu, VW group je profesorský chladný a tiež účelný design, Insignia a Astra je viacej o vášni aj keď by som si vedel predstaviť mnoho drobností riešených inak.

s navigáciou súhlasím, preto nepoužívam. Ale rovnako by som ju nepoužíval ani u VW.

jazdné vlastnosti - no o tom sa píše všelikde mnoho - ja len vidím vždy v spätnom zrkátku ako sa prirúti 10cm za môj nárazník na D1 v obmedzení na 80-ke namachrovaný VW alebo škodovka a na konci obmedzenia ako hovoril môj bývalý kolega "musej k pankejtu".

Pre mňa je dôležité, že nedolievam u Opla každých 1000km pol liter oleja (rozumej 2x do týždňa) a servis vidím len 5x za "životnosť" auta. :D
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Nová Opel Insignia Grand Sport MY2017 / cenník

Příspěvek od pelito »

presne s tymi sedackami si to slusne zabil...mam standardne sedacky v astre (vybava innovation ale standardne sedacky su asi rovnake pre vsetky urovne vybavy). Take pohodlne sedacky v standarde u inych znaciek asi len tazko najdem, ked porovnam s firemnymi oktaviami kde som po 2 hodinach dolamany na niekolko kusov a moj zadok vola o pomoc co je cely strpnuty :lol:
takze do insignie asi davaju nieco horsie ako do astry podla toho co hovoris :)
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nová Opel Insignia Grand Sport MY2017 / cenník

Příspěvek od Sunman »

na DE konfigurátore sa objavil motor 2.0CDTI 125kW v úrovni EURO6d. BiTurbo je len s EURO6c
Nemecké automobilky po prieseri ktorý koncern natropil vraj garantujú, že najbližších 10 rokov novo kúpené autá s dieslom budú môcť do všetkých zón v nemeckých mestách. V prípade že by to neplatilo garantujú odkup auta.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Insignii“