Zlobí centrál

1991-1998

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Fogi
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2010, 10:17
Bydliště: Svatava
Kontaktovat uživatele:

Zlobí centrál

Příspěvek od Fogi »

Čau lidi ;) mam problém s centrálem. Když zamknu klíčkem (dálkový nemam) oboje dveře se mi zamknou,vyndam klíček, řidičovo dveře zůstanou zamknutý ale spolujezdcovo musim obejít auto a zamknout je zvlášť. Co s tim?Nemůžou to bejt jen blbý motůrky nebo nějaká blbost v seřízení těch motůrků?předem moc díky:-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od m.artty »

Centerál je originál nebo dodělávaný? Chápu to dobře, že spojezdcovi dveře se zamknou a po vytažení klíčku se odemknou?
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Uživatelský avatar
Fogi
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2010, 10:17
Bydliště: Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od Fogi »

ten je originál. jj,přesně tak.zamknu,dveře se zamknou,otičim klíček zpátky abych ho mohl vytáhnout a spolujezdcovo se odemknou
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od m.artty »

To vypadá jako by bylo nějaký problém v zámku a tím jak otočíš klíč (aby šel vytáhnout) tak dáš servu povel k odemknutí. Nebál bych se to rozebrat a mrknout se jestli tam není něco ulomeného nebo ohnutého. Případně bych zkusil prohodit serva mezi řidičovo dveřma a spolejzdcovo.

Kdyby náhodou byl problém v samotném servu, tak mi napiš - něco bych bych v garáži asi našel.
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Uživatelský avatar
kdaki alias kuře
Příspěvky: 24
Registrován: 21 kvě 2009, 14:35
Bydliště: MS kraj Český Těšín

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od kdaki alias kuře »

Zdarec. Po kuchání moji astrulky mi taky něco zůstalo. Mrkni na to a pokud bys měl zájem, pisni, pošlu ti ho za poštovné ;)
P1050908.JPG
P1050908.JPG (107.83 KiB) Zobrazeno 4625 x
Uživatelský avatar
Fogi
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2010, 10:17
Bydliště: Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od Fogi »

kluci díky moc:-)
teď mam sundanej tapec a když zamáčknu tu věc co vyjíždí a zajířdí :lol: (víte co myslim) tak se mi stejně zamknou oboje dveře a zase odemknou.a když ho tam držim násilím,tak řidičovo se jakoby protáčí,ale spolujezdcovo se odemyká a zamyká
Uživatelský avatar
Fogi
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2010, 10:17
Bydliště: Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od Fogi »

240420105144.jpg
(43.12 KiB) Zatím ještě nestaženo
tak si myslim,ze by to mohlo bejt v tomhle.to je moturek toho centralu,ne?a to ovlivnuje i tu spolujezdcovo stranu nebo musim vyndat jeste u spolujezde (jestli tam nějakej je)
Simir231
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2010, 19:49

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od Simir231 »

Čauves mam podobný problem se svojí astrou,když zamknu dveře u řidiče tak se mi zamknou spolu s kufrem,ale zbytek dveří zůstane otevřen co to může dělat :cry:
Uživatelský avatar
Fogi
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2010, 10:17
Bydliště: Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od Fogi »

já to měl nakonec servem centrálu. je to taková černá krabička umístěná u pravý nohy spolujezdce (u řídící jednotky). když jsem jí rozebral,tak jedna taková kostička co tam byla byla odpálená. ona jedna krabička je odemčeno a druhá zamčeno. já měl tu zamčeno odpálenou a proto mi to zůstávalo odemčený. a ty máš možná ještě zvlášť kufr..ten já mam zavařenej. blbý ale je,že tu krabičku asi nezpravíš,ale budeš možná muset koupit novou
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí centrál

Příspěvek od m.artty »

Fogi: Myslím, že ses nějak špatně vyjídřil.... "já to měl nakonec servem centrálu" a pak píšeš o řídící jednotce centrálu. Servo je to ve dveřích a řídící jednotka je to u nohou spolujezdce.

Simir231: Kolik máš dveří? 5 nebo 3? Jinak to může být už zmiňovanou řídící jednotkou, špatnýma kabelama, odpálenýma servana centrálu... jiný problém tam snad být nemůže.
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Astra F“