Waze android auto

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
frackincylon
Příspěvky: 25
Registrován: 03 led 2017, 18:24

Re: Waze android auto

Příspěvek od frackincylon »

Mike píše:Tak Waze vyzkoušený, je tam lehce odlišný ovládání, ale plně funguje. Oproti Waze na AA neukazuje kilometry z GPS, ale jen rychlostní omezení v dané oblasti. Blbý je, že CarPlay neumí vyhledávat přes Siri české názvy. Musí se všechno ťukat ručně, nebo předem naukládat do oblíbených. Celkem jsem si zvykl na hlasové ovládání u AA. Koncem roku bychom jej měli dostat oficiálně pro ČR. Dá se s tím ale žít, Apple má zase jiné výhody.

AA do konca roku oficialne v CR? Odkial mas info? Skusal som hladat ale bezuspesne. Samozrejme ma skor zaujima SR ( k comu som tiez nic nove nenasiel), ale keby CR malo byt do konca roka, tak na Slovensko by to nemuselo trvat ovela dlhsie...
Reklama
 

Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Waze android auto

Příspěvek od pelito »

stalo sa mi nieco zvlastne s waze a neviem si to vysvetlit tak mozno niekoho nieco napadne? :D
jednoducho prestali pri navigacii existovat dialnice, stale ma to hadze mimo (v app mam samozrejme vypnutu moznost vyhnutiu sa spoplatnenym cestam)

Nainstaloval som najnovsiu verziu, nepomohlo, vyskusal som inu verziu, nepomohlo.

Nejake napady?
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Volfik
Příspěvky: 160
Registrován: 31 říj 2018, 21:19

Re: Waze android auto

Příspěvek od Volfik »

Povol si v nastavení Waze, že máš českou dálniční známku.
Insignia GSi (2.0T benzín, 260hp, 4x4, 8AT)
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Waze android auto

Příspěvek od pelito »

pred minutou som na to prisiel :lol: to tam predtym nebolo museli to tam asi dohodit len teraz niekedy tak ma to zmiatlo...kazdopadne diki za odpoved.
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Rosta c
Příspěvky: 8
Registrován: 28 led 2020, 10:51

Re: Waze android auto

Příspěvek od Rosta c »

Android auto mi funguje ale po přepnutí na Waze po pár vteřinách se navigace zasekla. Zkoušel jsem druhý telefon , myslel jsem ,že nestíhá . Oba telefony byly Xiaomi různé verze. Až po hledání na stránce 10 jsem našel návod , čímž jsem chtěl poděkovat . Nenapadlo mě ,že by to mohlo být šetřením baterie . Tak jestli bude mít někdo podobný problém ať to nezapadne
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“