nefunkcni tempomat a kontrolka rychlosti

2003+

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
harley11
Příspěvky: 1
Registrován: 27 zář 2020, 09:39

nefunkcni tempomat a kontrolka rychlosti

Příspěvek od harley11 »

Dobry den pri ceste do prace jsem zapl tempomat na Meriva 1.7 cdti 2011 tempomat se zapne,ale jako kdyby tam neslo dost proudu a auto chce a nechce jet.Odpojila jsem baterku na 12 hodin.Pri pouziti vozidla asi po kilometru se rozsviti 4 zlute kontrolky protiskluz 2x,tcf a abs.Rucicka rychlosti neukazuje spravnou rychlost a kmita kolem 80-100km ikdyz jedun treba 150km.Spotreba paliva se zvedla o 1,5 litru.Obcas se stane po delsi jizde,ze tempomat na volantu prestane fungovat a tehdy rucicka rychlosti ukazuje spravne akurat,ze nefunguje tempomat?Zadny servis nesviti pouze 4 zlute kontrolky.Obcas se stane,ze kdyz zmacknu brzdu rachta tam neco jako kdyby byly sjete desticky,ale za chvili to zase nedela??Rozsvitila se kontrolka brzdy,ale dalsi den zhasla??Pry desticky jsou jeste dobre??jednou se mi stalo,ze ,kdyz jsem zpomalovala tak se sams od sebe pridal plyn na plny pecky a tak jsem musel auto vypnout a znovu nastartovat???Muzete nekdo poradit uz jsem z toho nestastna.Navic kdyz musim dojizdet 190km denne do prace a domu?V Oplu mi rekli 10000kc a ani auto nevideli.Jeden automechanik mi rekl,ze je to stara bolest Opel meriva, a,ze to b udou bud nejaka cidla anebo ridici jednotka??Diky moc predem za vase rady.

Více na: https://www.club-opel.com/forum-tema/ne ... sti-218431
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Meriva“