Astra by Pustil

1991-1998

Moderátor: Moderátoři

Pustil
Příspěvky: 41
Registrován: 31 říj 2008, 17:12
Bydliště: Lysá nad Labem/Mělník
Kontaktovat uživatele:

Astra by Pustil

Příspěvek od Pustil »

Tak po vzoru pár dalších místních členů sem hodim taky pár slov a fotky o mym autě.

Vše začalo 2.1.2007 v Kelskejch Vinicích v autobazaru


Obrázek
Obrázek

Pokračovalo pomalým tempem přes výměnu všech potřebnejch věcí až k prvním ,,úpravám"

Obrázek

Filtr Raceland a rádio Sencor, a byl jsem Happy...

...dál přišli zadní crystal světla od samotného cOOpera :D a od Tykeeva (z tuning fora) kola Artec MF 7x15"

Obrázek

Takto vydrželo auto do zimy, kdy jsme se vrhli na leštění. S kámošem jsme strávili pár desítek (spíš stovek) hodin v garáži a na jaře se Astra posadila na Artecy znova, ale tentokrát v new looku.

Galerie z leštění zde

Obrázek

Mimo kol se leštilo ještě ventilový víko ;) :D

Obrázek

V létě díky kámošovi přišla garáž, resp. my přišli k ní, a začal jsem blbnout. Konečně se nalakovaly brzdy (tak blbou barvou ze vypadaj jak zrezlý), stříklo se oko na tažný apod.

No a k narozeninám jsem si dal dárek v podobě podvozku Vmaxx se snížením 55/35 mm.

Obrázek

Na zimu je momentálně v plánu vyvaření, snad celolak, konečně tam nahodim už od Velikonoc připravenej GSi přední nárazník, bude se leštit motor, a spousta drobnejch detailů, kterých si člověk třeba ani nevšimne.
Mazda 323 GT ´91 - weekend car
Opel Kadett C 4 door ´76 -long project

ex-Hot Hatch Astra F 1,4i
Reklama
 

Pustil
Příspěvky: 41
Registrován: 31 říj 2008, 17:12
Bydliště: Lysá nad Labem/Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Pustil »

Tak menší upgrade. Objednán balíček od JOMu. Rozpěra mezi tlumiče (samozřejmě ji budu ještě leštit :D) a plynový vzpěry kapoty, který ale asi taky nezůstanou jen tak obyčejný.
Mazda 323 GT ´91 - weekend car
Opel Kadett C 4 door ´76 -long project

ex-Hot Hatch Astra F 1,4i
Pustil
Příspěvky: 41
Registrován: 31 říj 2008, 17:12
Bydliště: Lysá nad Labem/Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Pustil »

A je konec. Tenhle ,,projekt" skoncil dřív než vůbec stihl začít. Auto se stěhuje k novému majiteli, a místo něj se objeví stará japonská hračka.
Mazda 323 GT ´91 - weekend car
Opel Kadett C 4 door ´76 -long project

ex-Hot Hatch Astra F 1,4i
Uživatelský avatar
Halis
Příspěvky: 51
Registrován: 17 lis 2008, 10:27
Bydliště: Mělník

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Halis »

Tak to je škoda, že opustíš značku s šípem ve znaku. Ale věřím, že se alespoň tvé auto objeví v nějakém takovém kabátě.
Hodně zdaru ;)
Přílohy
mazda_323_01.jpg
mazda_323_01.jpg (94.79 KiB) Zobrazeno 6671 x
Zafira B '06 (Z19DTH) Obrázek
Vectra B '96 (X17DT)=PRODÁNO Obrázek
Ascona B '78
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1296
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Miro »

takový nějaký kabát jako ta 323 raději nee :o
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Pustil
Příspěvky: 41
Registrován: 31 říj 2008, 17:12
Bydliště: Lysá nad Labem/Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Pustil »

Halis: Tak model si trefil přesně, ostatně už sis asi všiml před barákem.

Ale. Kastle zůstane sériová, auto čeká jen podvozek, kola, lak a pak hrátky s motorem Teď jsem na 128 koních na váhu 900 kilo. V plánu je na zimu zatím spíš styling (a sundání toho uřvanýho vejfuku), přes rok sžití s autem, protože jsem ho už málem rozesmál o svodidla, a pak bych šel rád s výkonem na nějakých 170 koní a s váhou na 750-800 kg.

Astra odešla o nějakých 15 kilometrů více na západ, ale přes zimu na ní pravděpodobně stejně strávim dost času, jelikož se do ní bude dělat muzika za těžký prachy a bude určena na soutěže Db Drag a EMMA. V plánu je ještě celolak a časem jiná kola.
Mazda 323 GT ´91 - weekend car
Opel Kadett C 4 door ´76 -long project

ex-Hot Hatch Astra F 1,4i
Uživatelský avatar
Halis
Příspěvky: 51
Registrován: 17 lis 2008, 10:27
Bydliště: Mělník

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Halis »

RE Pustil: ano, to nové auto jsem viděl. Že to nebude auto na sváteční jízdu mě bylo hned jasný, když jsi hlavně hledal auto výkon/ váha. (sprinty?)

O tvé Astře jsem si psal s DJ Karlem na seznamu, takže vím že se o ní exkluzivně postará a neskončí někde omotaná na sloupu. Bylo by jí škoda. Jen ještě nevěděl barevné kombinace laku.
Zafira B '06 (Z19DTH) Obrázek
Vectra B '96 (X17DT)=PRODÁNO Obrázek
Ascona B '78
Pustil
Příspěvky: 41
Registrován: 31 říj 2008, 17:12
Bydliště: Lysá nad Labem/Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od Pustil »

No Mazda bude auto na sprinty, vrchy, slalomy, prostě na co budu mít chuť a peníze na startovný :D No a v létě by jsem s ní měl jen i na Masarykův okruh v Brně.
Mazda 323 GT ´91 - weekend car
Opel Kadett C 4 door ´76 -long project

ex-Hot Hatch Astra F 1,4i
KarlosF
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2009, 20:19

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od KarlosF »

Tak sem zde.. Nový majitel tohoto autka... Po dlouhé době přemejšlení co s ní páč ten motor to neni motor ale setrvačník se rozhodlo že se udělá komplet přestavba na 2,0 16V ale momentálně o5 dumám zda-li se tenhle motor dělal v 5ti dveři čili jestli je možný sehnat na ní s timhle motorem papíry? jestli ne tak se asi smířím i z 1,6 16V či něčím podobným silnějším... Audio v tom bude vážit asi přes 200kg určitě takže aby to bylo schopný trošinku ject... o silnějším altíku snad mluvit nemusim... Ještě opravím Péťu audio nebude zaměřeno na EMMA a dBdrag ale na SQ čili Sound Quality... nechci aby mi to tlačilo 1900dB když je to neposlouchatelný ;)
Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 108
Registrován: 05 lis 2008, 07:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Astra by Pustil

Příspěvek od mexxo »

Tak vytaj. :D
To je fajn že ideš za kvalitou. Nevidím na tom nič extra keď autu vytláča okná, ale nedá sa to počúvať. :?
2litre v 5dveráku sú zriedkavé (a 16v asi zvlášť). To možno skôr 1,8, ale len ak vieš čo to obnáša. Ono to predsa len nebude vymeniť kus za kus...
Odpovědět

Zpět na „Astra F“