Zvýšená spotřeba, malý výkon

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 108
Registrován: 05 lis 2008, 07:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od mexxo »

kmoch5 píše:hmmmm za 2900 celkem drahy !!!!! jo cechy tam je to jinak.
Ty vieš zohnať lambdu pre X18XE1 od NGK lacnejšie? Ja ju totiž potrebujem a zatial som nenašiel ani za 2900kč. :|
Reklama
 

blazekivan
Příspěvky: 46
Registrován: 30 črc 2010, 12:17

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od blazekivan »

Opět jedna Vectra B 1.8 1XE1-z řídící jednotkou Simtec 70. Nechápu kde Vám dělali diagnostiku ,ale určitě ne kde tomu
rozumí. Jinak diagnostika ukáže přesnou závadu-a specielně Lambda sondu. Jinak u mě se nakonec závada ukázala ta nejhorší -vadná řídící jednotka ( bylo to schováno za chybu senzoru klepání motoru - jeho výměnou se zjistilo , že senzor
diagnostikoval chybu kterou vyvolávala řídící jednotka).
aleck
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2011, 15:45

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od aleck »

blazekivan píše:Opět jedna Vectra B 1.8 1XE1-z řídící jednotkou Simtec 70. Nechápu kde Vám dělali diagnostiku ,ale určitě ne kde tomu
rozumí. Jinak diagnostika ukáže přesnou závadu-a specielně Lambda sondu. Jinak u mě se nakonec závada ukázala ta nejhorší -vadná řídící jednotka ( bylo to schováno za chybu senzoru klepání motoru - jeho výměnou se zjistilo , že senzor
diagnostikoval chybu kterou vyvolávala řídící jednotka).
Podobně se to stalo mě. Jednotka hlásila chybu čidla vačky, výměna, nic a další chyby - diagnóza vadné řídící jednotky. Jak jsi to vyřešil - sehnal jsi novou (nebo jetou) jednotku za rozumné peníze? Mě to zlobilo loni v létě a zajímavé je, že když přišla zima, tak to přestalo... Čekám, že na jaře tu mám problém zpátky :(
AngeliC
Příspěvky: 112
Registrován: 31 led 2010, 20:10
Bydliště: Hodonín

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od AngeliC »

Jestli máte problém s jednotkou,doporučuju http://carteam.cz/ ...Měli sme v háji jednotku na Zafiře Z18XE a za 10 000 nová i s immo a veškerými kódy.
Musím toho chlapíka hodně pochválit,protože si nevěděli rady nikde jinde.
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od denny »

aleck-jestli RomanK\to Brno\nebude mít jednotku,tak to lze řešit opravou harware přes
www.autoakademie.cz
Opravují to v Holandsku ve spešl firmě ACTRONICS,oprava trvá asi 10 dní a záruka 2roky.Vše potřebná najdeš na tom webu.
Uživatelský avatar
klaty
Příspěvky: 11
Registrován: 08 kvě 2010, 20:14
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Re: Zvýšená spotřeba, malý výkon

Příspěvek od klaty »

Děkuji vám za všechny typy, ale teď už nemusím řešit..... Půjčila jsem auto před silvestrem kamarádovi, který ho otočil přes střechu, takže totálka. :? Už mám jinou Vectru, zase B, ale sedan, rok 2002, xenony, velkej palubní počítač, benzín 2,6 V6, 125 kW. Jede nesrovnatelně s předchozí 1,8. :twisted: Mám jí cca 14 dní, takže zatím dobrý, uvidíme, co přinese čas za vady. Máte někdo zkušenosti s tímhle typem?
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“