Servis: Nutná údržba

Vše o garančkách, servisech, cenách servisů a hodnocení servisů

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 207
Registrován: 21 čer 2019, 17:51
Bydliště: Hospoda u Třebíče

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od vasekpetr1 »

Colommbo píše: 23 srp 2021, 12:38 ... Kdysi jsem se to bláhově pokoušel s tamním webmasterem řešit, ale neuspěl jsem. ...
Ohledně banu můžu potvrdit osobní zkušeností a tehdy jsem ten přístup admina také nepochopil, co je špatného na odkaz do druhého fóra, když chceš někomu poradit s problémem. Rok jsem si počkal na obnovení přístupu, který ale i tak nešel obnovit, protože uživatelské jméno bylo stále blokované. Než by se s tím dřel, admin mně odepsal, že nemám být citlivka a mám si změnit nick. Asi takový tam je přístup. :(
Dnes už tam na rozdíl od Colommba reaguji minimálně.
Zafira B black line, Z19DT, 2008, WIN: W0L0AHM759G0031xx, 210 tkm
...a bydlím v Hospodě - Červené....
Reklama
 

Amik98
Příspěvky: 11
Registrován: 22 srp 2021, 18:09

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Amik98 »

No, ve středu ráno to vezu na diagnostiku do normálního autoservisu tady ve městě a uvidím jestli něco zjistí na diagnostice. Případně pojedu v pátek domů ne po dálnici, ale vesnicemi, takový rozdíl v době jízdy to už není a vyjde to na 230km..

Po cestě asi 80 km od startu je když tak opel servis, ale nevím jestli je reálné auto v servise nechat na opravu. Furt bych potřeboval to auto případně nechat opravit v místě bydliště. Třeba to bude opravdu něco banálního a budu mít ve středu klid, ale to bez diagnostiky nikdo neví 🤷‍♂️.
Budu prostě doufat😅.
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Sunman »

Diagnostiku - vyčítanie čo je to za porucha, aspoň z ktorej časti auta - by snáď mohli zvládnuť v miestnom servise ako píšeš.
Potom sem trebárs daj info, možno ti niekto bude vedieť poradiť.
Amik98
Příspěvky: 11
Registrován: 22 srp 2021, 18:09

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Amik98 »

Zdravím,
Tak se jedná o zhavici svíčky.. Na kolik tak může vyjít výměna žhavících svíček?
Moc se v tom nevyznám,
Díky
😅
h4nz3k
Příspěvky: 91
Registrován: 28 srp 2013, 13:32
Bydliště: 59401

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od h4nz3k »

Myslel jsem si to. ;)

Pro svíčky s měřením tlaku, cca 4500 v autorizáku, ale dají se sehnat svíčky za cca 2300 a vyměnit sám.
Pokud máš verzi bez měření tlaku tak jseš do 500 za kus pokud si vyměníš sám.

https://www.opel-forum.cz/viewtopic.php?f=29&t=10081
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Sunman »

tak můžeš asi klidnĚ vyrazit v pátek domů. Žhavící svíčky asi nebudeš v létě potřebovat. teda nevím jestli Insignie měří tlaky a něco s tím pak "podniká".
Kolik máš najeto na tom autě?
Najel jsem na všech Insigniích hodně km ale žhaviče jsme nikdy neměnili. Měnil jsem na VeCe 1.9DTH po asi 250tkm a pak na Astře 1.7 po mnoha letech a mnoha kilometrech.
Při vlastní výměně hodnĚ opatrně aby jsi je nezalomil. To je většinou problém povolit je.
Amik98
Příspěvky: 11
Registrován: 22 srp 2021, 18:09

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Amik98 »

Najeto mám 153 000 km, takže už něco málo to má a rok je to 2014. Tak to možná odpovídá 😅.
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Sunman »

Tak snad již mají nárok na výměnu i když moje první Insi z roku 2009 má teď asi 250t myslím, že žhaviče neměnili.
Amik98
Příspěvky: 11
Registrován: 22 srp 2021, 18:09

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Amik98 »

Ještě mám dotaz, pokud mám v motoru svíčky s měřením tlaku a výměnu za svíčky bez měření tlaku, ale pro stejný motor, je to tak v pohodě?
Díky
Amik98
Příspěvky: 11
Registrován: 22 srp 2021, 18:09

Re: Servis: Nutná údržba

Příspěvek od Amik98 »

Případně na jaké stránce přes VINKO mohu zjistit, jaké svíčky mám(nejlépe bezplatně) . Díky
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“