Prosím o radu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Vojtano5
Příspěvky: 2
Registrován: 28 led 2024, 21:54

Prosím o radu

Příspěvek od Vojtano5 »

Zdravím, můžete mi někdo poradit, chtěl jsem si stáhnout u řidiče okénko, ale bylo přimrzlé tak jsem hnedky cvaknul tlačítkem zavřít,když auto rozmrzlo tak jsem normálně okno otevřel ale nejde mi zavírání, ale přes dálkáč se zavře. Nevíte někdo čím by to mohlo být, myslím si že odešel ten přepínač. Díky za radu
Opel Astra caravan 2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1808
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Colommbo »

Ahoj! Jako první bych zkusil znovu nastavit dojezdy - při zapnutém zapalování (a zavřeném okně dálkou) stiskni stahování, drž celou dobu, kdy okno jede dolů a podrž ještě déle, dokud neuslyšíš cvaknutí, stejně tak zkus (půjde-li to) okno zavřít s podržením tlačítka do cvaknutí...
W124 E320 R6 Coupé 1994
StanC
Příspěvky: 257
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Prosím o radu

Příspěvek od StanC »

Pokud nepomuže rada od Colommba, tak zkusit odpojit baterii asi na 5minut. Nejdříve si poznamenat údaje v palubním počítači, po odpojení baterie se vynulují. Po opětovném připojení baterie, je pak nutné upravit dojezdy všech elektricky ovládaných oken podle návodu Colommba.
Vojtano5
Příspěvky: 2
Registrován: 28 led 2024, 21:54

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Vojtano5 »

Tak jsem odppojil baterii, a postupoval jak jste radili, ale uz to nejde ani zavrit dálkou, jediné co to dělá ze když přidržím zavření tak to cvakne, asi ten koncák. Jinak nic ani na dálku, mam to otevřené na ulici, když sundam tapec, neda se to ram nějak nouzově zavřít, děkuji za jakoukoliv radu
StanC
Příspěvky: 257
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Prosím o radu

Příspěvek od StanC »

Zkontrolovat pojistky elektricky ovládaných oken v zavazadlovém prostoru. U vozidel s REC (zadní elektronický modul) je to pojistka FR1 25A pro přední okna a pojistka FR23 25A pro zadní okna. U vozidla bez zadního REC (zjednodušený pojistkový a releový panel) je to pojistka č.7 (54) 30A pro přední okna a pojistka č.5 (55) 30A pro zadní okna. Od modelového roku 2006 se dodávaly obě verze zadních pojistkových panelů. Panel REC (elektronicky ovládaný modul) https://a-d--cd-net.translate.goog/317d ... _tr_pto=sc a zjednodušený pojistkový panel https://a.d-cd.net/597d7a6s-960.jpg
Odpovědět

Zpět na „Astra H - Elektroinstalace“