Xenony downgrade z AFL na AHL

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
quicky
Příspěvky: 1
Registrován: 12 říj 2020, 14:23

Xenony downgrade z AFL na AHL

Příspěvek od quicky »

Ahoj,
potreboval by som poradit co vsetko je potrebne ked chcem vymenit natacacie xenony AFL vymenit za normalne xenony AHL.
Bude mi stacit prehodit reflektory a preprogramovat v UEC hedlamp levelling? Alebo to je moc najivna predstava a musim menit nejake riadiace jednotky, pripadne kablovanie.

Dik za odpovede ;)
Reklama
 

Robo1992
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2024, 14:38

Re: Xenony downgrade z AFL na AHL

Příspěvek od Robo1992 »

Zdravím, s odstupom času riešim obdobný problém. Podarilo sa to nejako vyriešiť? Veľmi pekne ďakujem.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 935
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Xenony downgrade z AFL na AHL

Příspěvek od milosh »

Co vás oba k tomu vede? Já mám xenony klasiku a klidně bych ty natáčecí bral :) Ale u 18 let starého auta už asi není čas ani chuť dělat nějaký vylepšení. Počkám na Teslu :lol:
Robo1992
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2024, 14:38

Re: Xenony downgrade z AFL na AHL

Příspěvek od Robo1992 »

Mňa osobne k tomu vedie to, že mám aktuálne problém s tým natáčaním a bliká mi kontrolka nastavenia výšky. Už som dávnejšie objednával z nemeckého ebay riadiacu jednotku natáčania ktorá bola komplet vytopená. Predošlý majiteľ predo mnou už svetlá rozoberal opravoval a zalepil naspäť. Bohužiaľ nie dobre a tak sa znovu potýkam s problémom rosenia, úplne zarosenej paraboly a vody v svetle. Bol by som ochotný kúpiť aj nové ale tie originál AFL od Helly stoja bez riadiacej jednotky, predradníka a výbojky nekresťanské peniaze (cca. 500 €) kdežto obyč. bez natáčania skoro o polovicu menej. A dávať to na auto ktoré má hodnotu tak 2.000 € čo ja viem. Podľa výsledkov diagnostiky pravdepodobne odišiel motorček nastavovania. Náhradné diely nové stoja mailand a použitých je pramálo. Kvôli tomu ten nápad kúpiť bez natáčania telo a zvyšok trebarz prehodiť zo starých. Plus teda asi to nakódovať.
Odpovědět

Zpět na „Astra H - Elektroinstalace“