Autoškola - preferuje vaše dítě učitele ženu nebo muže?

Moderátor: Moderátoři

Koho preferujete v autoškole jako učitele

Ženu
1
50%
Muže
1
50%
 
Celkem hlasů: 2

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 950
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Autoškola - preferuje vaše dítě učitele ženu nebo muže?

Příspěvek od milosh »

To je jasny o tom neni pochyb, ale podle me ideal je rozjezdit se s automatem, odpadne stres ze to chcipne a clovek si zvykne na ten provoz a pak se jen naucit radit a ridicak je doma.

Mam info z autoskoly, ze by to pry melo byt casem sloucene a bude jedno jestli se delaji papiry na automat nebo manual.

Americani s manualem taky neumi, ale papiry na nej maji :D

Herr Blitz: Zena taky 20 let nejezdila manualem, ted bude mit kondicni jizdy se mnou, snad brzy koupim automata, ten manual to je des, nechapu jak to nekoho muze bavit, kor ve meste v kolone, to poskakovani :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1812
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Autoškola - preferuje vaše dítě učitele ženu nebo muže?

Příspěvek od Colommbo »

Ahojte! Zcela jednoznačně autoškolu obojživelnou, ať se pak už s papírama v kapse každej rozhodne a zařídí podle svého. A sto lidí - sto chutí, Miloši, třeba mně samotnému, nebudu-li k tomu donucen okolnostmi, automat nesmí do baráku. Je tedy fakt, že bydlím na vesnici kdysi střediskové, takže spíš jen okresky a maloměsta. Na druhou stranu i když jsem třicet let žil a pracoval v Práglu, manuál mi nevadil... :)
Noty na auto (a současně i na motorku tehdy bez omezení) jsem si dělal ve třetím ročníku na gymplu 1975/1976, měli jsme to celý školní rok dvě hodiny týdně, instruktor ze Svazarmu za námi docházel do školy, dokonce jsme měli na zadní straně vysvědčení v kolonce nepovinné předměty vypsané Pravidla silničního provozu a řízení motorových vozidel, koncem školního roku jsme pak dělali zkoušky. A praxe pěkně postupně - trenažer, autocvičiště a pak na silnici. Za skupinu A + B jsem tehdy zaplatil, pamatuju si přesně, 499Kčs... :D
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 950
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Autoškola - preferuje vaše dítě učitele ženu nebo muže?

Příspěvek od milosh »

:) Já dělal v 18 v roce 1995 za 3500kč a hned na to zdražovali na 3750 :D Dnes je 20t normálka, v Praze jsem viděl i za 35 :shock:

Ale jak se říká, kdo se naučil jezdit ve starý škodovce - my měli Š105, ten bude umět řídit všechno a taky že jo.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1812
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Autoškola - preferuje vaše dítě učitele ženu nebo muže?

Příspěvek od Colommbo »

My měli trenažer ještě s ovládáním Š1000MB, autocvičiště a jízdy se Š100 a než jsem si pořídil první svoje, jezdil jsem tatovým Warťasem 353... :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „Pokec“