nová Meriva je tu!

2003+

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od jus »

dede: nejde o to ze by to nejak slabo striekalo, len som mierne rozcarovany s toho ze tam uz nedali rozprasovace, neviem ako Jckova astra,ale insignia ich ma uz v standarde tak som necakal takyto "krok spat" pri merive
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2010, 20:07

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od Lucas »

jus píše:tak ja ju uz mam doma na dvorku :D kedze som presedlal z VeCe je to krok dole a porovnavat sa to neda,ale variabilita a priestor sa neda zrovnat,kedze mam dve este vcelku male deti tato meriva je ako usita pre nas. :D
Tak i já už jsem majitelem nové Merivy tak se hlásím do fóra! Zatím se s Merivou seznamuju, ale první dojmy jsou ohromující. Jedním slovem paráda!
New Opel Meriva,74kW,Enjoy
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2010, 20:07

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od Lucas »

jus píše:dede: nejde o to ze by to nejak slabo striekalo, len som mierne rozcarovany s toho ze tam uz nedali rozprasovace, neviem ako Jckova astra,ale insignia ich ma uz v standarde tak som necakal takyto "krok spat" pri merive
Je fakt že mě "nedostřik" ostřikovače taky včera překvapil....Pár foto na pochlubení....
Přílohy
aukro 014.jpg
aukro 014.jpg (142.35 KiB) Zobrazeno 5850 x
New Opel Meriva,74kW,Enjoy
Uživatelský avatar
peter.eu
Příspěvky: 270
Registrován: 12 kvě 2010, 15:59

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od peter.eu »

moc hezké.. opel rulezzz :)
ex Vectra GTS 2.0T Elegance 129kW
Tigra TwinTop Design Edition 1.8 16V 92kW
Vectra C Caravan 1.9 CDTi 110kW Cosmo
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2010, 20:07

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od Lucas »

Mám dotaz na palubní počítač. Kontrolka otevřených dveří se mi rozsvítí, ale nezobrazí se které dveře to jsou....je to standartní nebo mám nějakou nižší verzi pc? Meriva enjoy
Dále by se mi líbil držák na zadní sedadlo- loketní opěrka -na zadní prostřední sklopené sedadlo, ale nikde než u dealera OPEL za 4.500- jsem ji nenašel nemá někdo tipa?
New Opel Meriva,74kW,Enjoy
Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od jus »

zalezi aky mas display? ci cez cele to "okno"medzi budikmi, alebo len ten mensi, mne to na tom celoplosnom ukazuje presne ktore dvere su otvorene..... a doplnky ako opierka a pod este minimalne rok inde ako v origo opli nekupisis, teda okrem vrakoviska ;)
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2010, 20:07

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od Lucas »

Ano jak říkáš , menší okénko. Kontaktoval jsem dealera a potvrdil mi příplatkovou verzi za 1.800- PC včetně kontrolního systému.(což asi znáš i u výbavy cosmo)
Trošku špek :roll: , ale na takové (po)drobnosti jsem nemyslel. Ne že by to bylo zásadní , ale když si buduchtít udělat radost (jestli se to dá rozšířit)....(do té doby se to naučím odposlouchat a neptat se vzadu dětí a rovnou jim řeknu.......)
New Opel Meriva,74kW,Enjoy
Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od jus »

no neviem ako to je,ale znami si objednal to co mam ja, plus tie inteligentne svetla a sport sedacky, tiez ma ten isty packet s PC ale on ma uz len ten mensi display. tak neviem ci nahodou nedali len do prvych (predvadzaciek) ten velky a teraz uz davaju len ten mensi. ..... mozno chcu trocha odlisit merivu od astry a insignie.
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2010, 20:07

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od Lucas »

jus píše:no neviem ako to je,ale znami si objednal to co mam ja, plus tie inteligentne svetla a sport sedacky, tiez ma ten isty packet s PC ale on ma uz len ten mensi display. tak neviem ci nahodou nedali len do prvych (predvadzaciek) ten velky a teraz uz davaju len ten mensi. ..... mozno chcu trocha odlisit merivu od astry a insignie.
Tak jsem se ptal prodejce ten napsal že je to položka ještě samostatná v ceníku PC včetně kontrolního systému, (které dveře okno otevřené atd...), ale jestli se tím zvětší i displej....možná.Dotatečná montáž velmi technicky a finančně nákladná :cry:
Zase tak zásadní to ale pro mě není....
New Opel Meriva,74kW,Enjoy
Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Meriva je tu!

Příspěvek od jus »

ja stale tvrdim...hlavne ze slape motor a brzdy... ostatne veci su len na spestrenie ..... ked su potesia,ked nie su nechybaju ;)
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
Odpovědět

Zpět na „Meriva“