1.7td isuzu problemy s kontrolkama

1988-1995

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dajus
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2010, 23:21
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

1.7td isuzu problemy s kontrolkama

Příspěvek od Dajus »

Zdravím.... Mam vectru A 1.7td isuzu a mam takový problém že mi neustále svítí dobíjení... v servise to zkoumali a řekli mi že mi to dobíjí dobře.Někdo mi říkal že to bude chtít vyměnit altík.. tak teda nevim.

Také mi neustále sviti kontrolka brzd. Nevím přesně co stím. Čidla brzd. destiček nemam, kapaliny je dost...
Prosím vás tedy o nějakou radu ať nemam diskoteku v přístrojovce.... dík
Reklama
 

P.S.
Příspěvky: 468
Registrován: 28 říj 2009, 20:33
Bydliště: Karlovarsko

Re: 1.7td isuzu problemy s kontrolkama

Příspěvek od P.S. »

skontroluj ukostření kastle a motoru popřípadě to skus přikostřit třeba startovacím kabelem
to že servis řek že to dobíjí dobře značí co :?: musíš na volnoběh a při mírně zvedlích otáčkách naměřit při puštěných světlech 13.8V-14.3V pokud naměříš víc či mín je to špatně
taky skus samostatně od baterky na kostru altíku přivést mínus
VB 1.6 16V 74 KW 1996 -ex
škoda octávie combi 1.9 TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74 KW
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.7td isuzu problemy s kontrolkama

Příspěvek od Fritol »

neni tam nějake relatko ohledně dobíjení jako ma Corsa B diesel u spolujezdcovích nohou ? tam kdyz se připeklo a bylo přilepene svítila stale kontrolka dobíjení. a s tou kontrolkou brzd. skus vzít dratek a propojit konektor u čidla hladiny brzd kapaliny. a nebo ti nefunguje spínač ruční brzdy..
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
mechanik333
Příspěvky: 12
Registrován: 20 bře 2011, 07:52

Re: 1.7td isuzu problemy s kontrolkama

Příspěvek od mechanik333 »

nazdar, měl jsem tuhle vektru isuzu dělalo mi to taky bylo to diodovým můstkem uvnitř altíku oprava vyšla 1500kč a všechno bylo ok
Odpovědět

Zpět na „Vectra A“