aktualizacia intellilink r4.0

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: aktualizacia intellilink r4.0

Příspěvek od pelito »

Caute, v ramci poslednej garancky som nechal preinstalovat softver radia, vraj mali nejaku aktualizaciu k dispozicii, pocitovo sa mi zda, ze audio hra po aktualizacii ako keby horsie alebo slabsie, zvuk nie je taky cisty a musim ho nastavit hlasnejsie. Basy, vysky a stredy mam nastavene rovnako ako predtym. Ma s tym niekto skusenosti, je taketo nieco podla vas mozne ci je to len nejaky moj zvlastny pocit? :D
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Reklama
 

Kaph-astrak
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2019, 13:44

Re: aktualizacia intellilink r4.0

Příspěvek od Kaph-astrak »

Tiež sa mi to stáva, že niekedy hrá rádio slabšie, niekedy silnejšie. Neviem vôbec čím to je 😁
Koda
Příspěvky: 3
Registrován: 27 zář 2023, 10:44

Re: aktualizacia intellilink r4.0

Příspěvek od Koda »

pelito píše: 21 dub 2019, 20:31 Caute, v ramci poslednej garancky som nechal preinstalovat softver radia, vraj mali nejaku aktualizaciu k dispozicii, pocitovo sa mi zda, ze audio hra po aktualizacii ako keby horsie alebo slabsie, zvuk nie je taky cisty a musim ho nastavit hlasnejsie. Basy, vysky a stredy mam nastavene rovnako ako predtym. Ma s tym niekto skusenosti, je taketo nieco podla vas mozne ci je to len nejaky moj zvlastny pocit? :D
Zdá sa, že mnoho ľudí sa stretáva s podobnými problémami po aktualizácii softvéru rádia alebo iných zariadení.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“