trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

Max píše:
Anonymous1 píše:Ahojte, chcem aj s Vami podelit o super pristup jedneho nemenovaneho servisu.. uz som to 3 krat reklamoval a ani zakon na nich neplati, servis odmietol pri poslednej tretej reklamacii cokolvek napisat do spravy a poslali ma kade lachsie s papierom ktory tvrdi, ze toto abnormalne chovanie motora je ok. Na nejakom softe opel akoze pracuje ale nikto nevie kedy to bude... co maju zatial tak mi to tam aj 2 krat nahrali ale nepomohlo to.. stale to trha

Cize ak by sa vam to aj podarilo nasnimkovat ako mne, asi to nepomoze, jedine hromadna zaloba by pomohla...

http://www.jpeg.cz/images/2017/02/08/WoLs.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2017/02/08/Qc50l.jpg

takze trhanie sa prejavilo a maju ho zdokumentovane. tak a tu by som to zacal riesit inak. mas papier ze to robi, a tu by som zapojil sudneho znalca, nebude to zadarmo ale ina cesta k rieseniu asi nebude.
Také bych šel za soudním znalcem, podle mě nemůžeš prohrát.

Sleduji toto fórum už pár měsíců, vybírám mezi Renault Megane Grandtour Intense 1.2 Tce 130 a mezi Astrou ST 1.4T 92 kW v Innovation. Včera jsem byl dokonce s jednou Astrou jezdit, ale měli jen 110 kW, takže jsem si vaše zkušenosti nemohl ověřit, když to dělá jen u 92 kW. No byl jsem z interiéru Astry nadšený, u Meganu se mi zase líbí víc exteriér. Každopádně to jak s vámi servisy jednají a to jak se Opel k problému staví, respektive přechází ho, je pro mě jasnej signál, že Astru určitě ne. Takže mi to velice usnadnilo rozhodování ve prospěch Méganu.

Jen jsem chtěl vyjádřit dík za toto fórum a přeju vám hodně štěstí při reklamacích.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Nedela to jen 92, ale u nas je asi vic 92, v UK je zase vic 110 a tam to pisou jen lidi se 110.
Megane se mi taky libil ale 1.2 uz je strasne malo (psychologicky :D)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

Nekdo tady psal ze Megane TCe ma neli vetsi problemy s motorem.
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

blesk píše:Nekdo tady psal ze Megane TCe ma neli vetsi problemy s motorem.
Nechci tu zasírat forum diskusi o Meganu, ale nemohl bys to priblizit? Ja jsem na zadnych forech problem s motorem nezaznamenal, ani na nemeckem.

Jinak 1.2 je málo no, ale jezdí to pěkně :-D
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

smoldik píše:
Max píše:
Anonymous1 píše:Ahojte, chcem aj s Vami podelit o super pristup jedneho nemenovaneho servisu.. uz som to 3 krat reklamoval a ani zakon na nich neplati, servis odmietol pri poslednej tretej reklamacii cokolvek napisat do spravy a poslali ma kade lachsie s papierom ktory tvrdi, ze toto abnormalne chovanie motora je ok. Na nejakom softe opel akoze pracuje ale nikto nevie kedy to bude... co maju zatial tak mi to tam aj 2 krat nahrali ale nepomohlo to.. stale to trha

Cize ak by sa vam to aj podarilo nasnimkovat ako mne, asi to nepomoze, jedine hromadna zaloba by pomohla...

http://www.jpeg.cz/images/2017/02/08/WoLs.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2017/02/08/Qc50l.jpg

takze trhanie sa prejavilo a maju ho zdokumentovane. tak a tu by som to zacal riesit inak. mas papier ze to robi, a tu by som zapojil sudneho znalca, nebude to zadarmo ale ina cesta k rieseniu asi nebude.
Také bych šel za soudním znalcem, podle mě nemůžeš prohrát.

Sleduji toto fórum už pár měsíců, vybírám mezi Renault Megane Grandtour Intense 1.2 Tce 130 a mezi Astrou ST 1.4T 92 kW v Innovation. Včera jsem byl dokonce s jednou Astrou jezdit, ale měli jen 110 kW, takže jsem si vaše zkušenosti nemohl ověřit, když to dělá jen u 92 kW. No byl jsem z interiéru Astry nadšený, u Meganu se mi zase líbí víc exteriér. Každopádně to jak s vámi servisy jednají a to jak se Opel k problému staví, respektive přechází ho, je pro mě jasnej signál, že Astru určitě ne. Takže mi to velice usnadnilo rozhodování ve prospěch Méganu.

Jen jsem chtěl vyjádřit dík za toto fórum a přeju vám hodně štěstí při reklamacích.
Ahoj.
Kdyby ti náhodou volal prodejce z Opelu, tak se mu klidně zmiň proč Astru nechceš, a kde jsi to četl ;)
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Šroubek »

Nedělá to jenom 92kW verze, ale i 100kW, vím to z vlastní zkušenosti ;-) i když musím říct, že mě už se to dlouho nestalo naštěstí...tankuju jen premiové paliva, tam kde je maj.... (OMW, Globus, Benzina apod.)
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

smoldik píše:
blesk píše:Nekdo tady psal ze Megane TCe ma neli vetsi problemy s motorem.
Nechci tu zasírat forum diskusi o Meganu, ale nemohl bys to priblizit? Ja jsem na zadnych forech problem s motorem nezaznamenal, ani na nemeckem.
Jinak 1.2 je málo no, ale jezdí to pěkně :-D
https://www.opel-forum.cz/viewtopic.php?p=35964#p35964
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

Tak to jsem klidný, jedná se o úplně jiný a hlavně starý motor. :-)
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

No snad to nebude jako tady, kdy prvni 2 roky ladi problemy na testovacich zakaznicich.
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

Petr25 píše: Ahoj.
Kdyby ti náhodou volal prodejce z Opelu, tak se mu klidně zmiň proč Astru nechceš, a kde jsi to četl ;)
Už při testovací jízdě jsem tomu prodejci narovinu řekl, že existuje české fórum s vláknem o více jak 100 stranách, kde si stěžují na trhání při akceleraci. Těch 100 stran stížností mi přijde jako docela alarmující číslo.

Divil se a říkal, že o tom slyší poprvé, že nikdo, kdo si u nich koupil auto, si nepřijel stěžovat.

Tak třeba si to teď čte. :-)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“