trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

lzou a lzou!!!vzdyt petr reklamoval v BS auto ne???
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

sladas opc píše:lzou a lzou!!!vzdyt petr reklamoval v BS auto ne???
Ano. A stále ještě asi čekám na novej píst a pořád chodím pěšky.... ;)
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

sladas opc píše:jsem rad ze watt nemam me se to tam nelibi vypada to hnusne zezadu a jak jsem cetl tak zas tak velkej vliv na jizdni vlastnosti to nema..jinak co se tyce trhani tak mi odpovedeli ze se udela diagnostika a pak se budem bavit co dal..
me se to docela i libi a vliv to ma urcite veliky. je to znat jestli jedes v aute s nezavislim zavesenim nebo astrou. i O2 jede lip pres pricne nerovnosti
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Tommm
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2017, 14:56

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Tommm »

brycedoe píše:Ahoj,

jsem potenciální zájemce o Astru. Chtěl jsem právě 1.4T 92Kw v Innovation, vyšla mi jako nejlepší v poměru výkon/cena. Moje prvotní volba byla mazda 3 2.0/88 kw challenge. Bohužel je pro rodinu mála praktická.

Porovnával jsem Seat leon (nelíbí se mi interiér), Renault Megane grand tour (líbí, praktický, ale je to renault a jenom 1.2 v benzínu), Auris combi (málo místa na zadních sedadlech a je vidět, že je to druhý facelift), Golf Variant (super, ale je o 100k dražší), Octavia kombi (v principu nechci, ale jako služební bych s ní byl spokojen) a Peugeot 308 (v nízských výbavách ošlivý., budíky za volantem a vše se ovládá dotykem).

Takže jsem zase u Astry. Přemýšlím, jak "velký" problém toto je. 99% cest mám po Praze a dálky většinou max 150km/h. Zatím mě toto forum neodradilo, ale znejistělo. Přeci jenom si říkám, že záruka je 5 let a za tu dobu to nějak pořeší.

"moje" astra by měla být k dispozici až za 2 měsíce, takže ještě hodně času na přemýšlení.

Psal jsem do BS auto a toto je odpověď
Vážený pane xxxx,

o podobném vláknu mám tušení, nicméně celé jsem ho ani z daleka nečetl. Ze strany Opel CS se nám žádného oficiálního vyjádření nedostalo z jednoduchého důvodu - nebylo třeba.

Mohu mluvit pouze za vozy, které jsme prodali my jako BS Auto, o kterým máme přehled. K dnešnímu datu naše společnost dodala přesně 133 vozů s touto motorizací, v celém spektru výbav a karosářských variant. Dokonce tyto motorizace využíváme i v rámci firmy k naším interním účelům a zatím neevidujeme ani jeden případ stížnosti na podobný problém.

Osobně jsem s danou motorizací najezdil cca 10 000 km bez jediného problému.

Doufám, že Vám tyto informace pomohly.

Velice děkuji

S pozdravem a přáním příjemného dne

xxxxx
BS Auto Praha, s. r. o.
Prodejce vozů Opel
Za Opravnou 1/186, 150 00 Praha 5
web: http://www.bsauto.cz
Lez. U BS Auto uz se reklamovalo.
Opel Astra K ST Innovation
1.4T (92 kW, 125 hp)
Uživatelský avatar
Katikakus
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2016, 11:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Katikakus »

U bs auto praha?
Opel Astra K (MY17,5) Cosmic Grey 1.4T 92kW Enjoy + Komfortní sada 2 + mlhovky
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Lidi teď se jenom modlete ať to Opel nezačne svádět na emise nebo jsem v hájí taky mi přišla už druhá ,ale už lehce nově pozměněná odpoeď neví co s tím ,tak se odvolávají na emise

Vážený pane .....
na základě prověření na oddělení kvality si Vás dovolujeme informovat, že podle aktuálních informací se může s ohledem na plnění emisních limitů projevit drobné „trhnutí“ během akcelerace vozidla, hlavně ve fázi ohřevu motoru.

Děkujeme za pochopení.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Lukáš Sůra
Zákaznická linka spol. Opel
Email: info@opel.cz
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Maji novy kec zjevne. Každopádně tím nemůžou omluvit ani trhani, které je až životu nebezpečné, natož to klepani..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Prozkoumal jsem návod k použití auta a nic takového tam není uvedeno. Takže konečně OPEL připouští problém! Je to relativně dobra zprava. Vyzývám Ty, kteří ještě do Oplu nepsali, ať tam napíšou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od AK ST »

Taosek píše:Lidi teď se jenom modlete ať to Opel nezačne svádět na emise nebo jsem v hájí taky mi přišla už druhá ,ale už lehce nově pozměněná odpoeď neví co s tím ,tak se odvolávají na emise

Vážený pane .....
na základě prověření na oddělení kvality si Vás dovolujeme informovat, že podle aktuálních informací se může s ohledem na plnění emisních limitů projevit drobné „trhnutí“ během akcelerace vozidla, hlavně ve fázi ohřevu motoru.

Děkujeme za pochopení.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Lukáš Sůra
Zákaznická linka spol. Opel
Email: info@opel.cz
Mne prislo to iste len v slovencine...
Vážený pán xxxx

na základe preverenia na oddelení kvality si Vás dovoľujeme informovať, že podľa aktuálnych informácií sa môže s ohľadom na plnenie emisných limitov prejaviť drobné „trhanie“ počas akcelerácie vozidla, najmä vo fáze ohrevu motora.
Bla bla bla
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Takže by to mohlo jít zažalovat jelikož nikde nepsalo ,že se toto může vyskytnout ani v návodu nebo v manuálu jedině by to šlo v případě ,že by Opel tvrdil toto za a)v návodě je toto uvedeno a dealer ti řekne o tom a nabídne ti buď chcete to auto ,ale nemáte nárok na reklamaci protože je to uvedeno v papírech k vozu a dealer Vám to říkal nebo z a b) nic nebylo uvedeno a dealer nic neříkal a já chci funkční auto a určitě bych si takové auto nekoupil byl jsem uveden v omyl jelikož jsem chtěl bezvadné auto proto chci odstranit tuto závadu.



Cinda píše:Prozkoumal jsem návod k použití auta a nic takového tam není uvedeno. Takže konečně OPEL připouští problém! Je to relativně dobra zprava. Vyzývám Ty, kteří ještě do Oplu nepsali, ať tam napíšou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“