trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Taosek píše:Muj plán je takový nejprve půjdu k nazávislému mechanikovi přes tu známou a ten mi buď potvrdí co tam našel a následně pak půjdu do Opel servisu to reklamovat a počká s tím co oni najdou a na základě toho pak ta známa to začne řešit nevím detaily ,ale mám to tak udělat a pak už to nemám řešit to už bude její záležitost chtěl jsem jenom pro paní aby na základě vaši potvrzení z reklamaci zaslala tyto přehledy dálek vyšším instancím sama mi říkala že je to i v zájmu Oplu taky jsem ji říkal o hromadných žalobách a tak a divila se i fora jsem ji zmiňoval nejsem jenom sami němci poláci uk slováci takových for je plno a všichni řeší to samé tak právě chtěla ty papíry jinak mi říkala že technici musí standartně provádět snimkovani počas jizdy když nic nukáže diagnostika u stojícího auta klidně si můžete jména nebo jiné pro Vás citlivé informace schovat z těch potvrzení když tak pošlete na otob@seznam.cz

Do mailu jsem ti dal dva zakázkové listy. Nevím, bude-li to k něčemu,
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Reklama
 

Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Díky už se začínáme rozrůstat i někteří kluci ze Slovenska již posílají těžko se pak bude vyvracet př.20 lidi reklamovalo stejnou věc z různých části ČR nebo SR ;)


Cinda píše:
Taosek píše:Muj plán je takový nejprve půjdu k nazávislému mechanikovi přes tu známou a ten mi buď potvrdí co tam našel a následně pak půjdu do Opel servisu to reklamovat a počká s tím co oni najdou a na základě toho pak ta známa to začne řešit nevím detaily ,ale mám to tak udělat a pak už to nemám řešit to už bude její záležitost chtěl jsem jenom pro paní aby na základě vaši potvrzení z reklamaci zaslala tyto přehledy dálek vyšším instancím sama mi říkala že je to i v zájmu Oplu taky jsem ji říkal o hromadných žalobách a tak a divila se i fora jsem ji zmiňoval nejsem jenom sami němci poláci uk slováci takových for je plno a všichni řeší to samé tak právě chtěla ty papíry jinak mi říkala že technici musí standartně provádět snimkovani počas jizdy když nic nukáže diagnostika u stojícího auta klidně si můžete jména nebo jiné pro Vás citlivé informace schovat z těch potvrzení když tak pošlete na otob@seznam.cz

Do mailu jsem ti dal dva zakázkové listy. Nevím, bude-li to k něčemu,
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

kenotek píše:Zdravím,

občas pročítám toto téma. Když bych já měl takový problém, velmi dobrá pomoc a nástroj na hledání chyb je v Technických univerzitách, např. http://www.fs.tul.cz/
Myslím si, že by velmi brzy našli problém.
Ještě bych se vrátil k olejům. Mám předchozí typ motoru 1.4 T 103 kw. Proběhla druhá výměna oleje Dexos 2 a příště už takový olej do auta nedám. Měl jsem v Oplu 3.6 V6 155kw, najeto 355 tis km a lil jsem do tho Mobil 1 5W50 a ještě dál s tím jezdí nový majitel. Druhý Opel s motorem 3.0CDTi V6 130 kw, kdy všichni psali, jak je to špatý motor, jak se kazí, padají vložky pístů atd. jezdí s tím ex žena, hlavně krátké trasy, nyní najeto 210 tis km, původní Turbo, vstřiky atd. Olej Mobil 1 0W40 TD. Po zkušenostech žádný Castrol (firemní škodovky byly motorově KO), Dexos atd., ale opravdu kvalitní olej. Do nynějšího motoru 1.4 T, který dost vytáčím, taktéž dám Mobil 1. Jen jsem tím chtěl říct, že olej velmi ovlivněje celý motor, jeho funkčnost a běh.

Jen připomínka, že když ještě auto bylo v záruce a servis Opel mě velmi, ale velmi zklamal (nasral), začal jsem dávat auto do autorizovaného sevisu VW.

olej si myslim nema s timto problemem trhani nic spolecneho...dale nevim kde si prisel k tomu ze treba castrol ci ten origo GM dexos2 by meli byt spatny oleje..to ze nektere firemni skodovky byly motorove ko,neni urcite tim ze jezdili na castrol ale spise jak se k temto firemnim vozum majitele chovaji atd..za me promin,ale tohle je nesmysl..


M.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

Prave som zistil že tie nove motory 1,4 Turbo už má aj nová Opel MOKKA.
Ma napadlo či by sa dalo zistit ako su na tom z trhaním motora.
Nevie niekto niečo???
https://www.finalcd.sk/ponuka/2188-opel ... n_s_s_4x4/
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Myslím že to neni nový motor.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
trembel
Příspěvky: 81
Registrován: 24 črc 2016, 06:56

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od trembel »

Slabsi kod NET 103kW je stary, XFT 112kW je novy. Mokka je na trhanie prilis nova, navyse XFT sa dodava iba s automatom.
Astra K ST, 1.4 92kW, Innovation, MY16.5
Zafira B, 1.7cdti 92kW, Enjoy+, Astra H Caravan, 1.7cdti 74kW, Enjoy
2x Astra G Caravan, 1.4 16v 66kW, 2x Astra F 1.4 16v 66kW/1.6i 55kW
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

ale zas kdyz vezmu v potaz ze zavada ma byt v pistech a dochazi k trhani,jak je mozne ze k trhani nedochazi u motoru s automatem,vzdyt preci ty motory jsou stejne ne??pisty budou taky stejne jak u motoru s automatem ci manualem..to mi nejde furt do hlavy..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pelito »

Kolkokrat sa tu ma zopakovat ze piesty nie su pricinou problemu ale iba nasledkom? :shock:
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

to nikdo nevi..jak vis ze pistama to byt nemuze????petrovi vymenili pisty a vse prestalo..kdyby to mu tak nebylo trhalo by to dal furt stejne a znovu by se propalil pist,ale ted to nedela tak jak jinak si to vysvetlit??nove pisty muzou byt z jineho materialu a muzou mit jinou konstrukci atd..ale zas jsme u toho u automatu to necuka a jezdi pry normalne tak to mi nejde do hlavy..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Sladas sám si psal o těch vstřikách, to zní o dost pravděpodobněji. Nebo to může být kombinace.. Jisté je, že my na to tady nepřijdeme, jde jen o to aby to alespoň jeden z nás vyřešil a ostatní už budou vědět o co jde..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“