trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

jo me tvrdili ze neco se vstrikama ze uz videli i nejaky fotky,ale zas na druhou stranu zakarbonnovanej vstrik na novym aute ktere ma cca 3500km najeto a delalo to vlastne uz od zacatku mi prijde jako blbost..vec dalsi kdyby to tak bylo tak by ani petrovi vymena pistu nepomohla,kdyz teda by to byly vstriky..kazdopadne dnes jsem to tam mel vezt ale zmena trosku vezu to tam priti sobotu chci nahradni auto tak to resj do utery daji vedet a ja jim dal podminku ze tohle chci odstranit ze jinak auto neberu zpet a souhlasili..jsem jinak rekl ze to budu resit i treba pres pravniky,proste to chci odstranit a hotovo..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reklama
 

jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Zdarec,
Dneska sem trhal až až.Najeto pouze 2000 km, uvidíme jak bude čas hodím to také na reklamaci.
Nové auto a takové problémy. Doufám že mě řeknou, že se to teprve zajíždí. Předtím sem měl Octavii III, 1,2 81 kW, najeto 12 000 km a ta šla za plynem bez trhani.

Opel Astra ST 1,4 92 Kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Ano, to to řeknou že se to zajíždí :lol: to mi říkali také
Jakej MY?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Auto sem objednával v říjnu a dostal ho v prosinci. Modelový rok 2017.Uvidíme tankuju Natural 95 + VIF. Jak sem tu již psal, když s tím pojedu jak důchodce netrhá to. Stačí svižnější jízda, jít po plynu víc, předjížděni, podrazovani do kopce začne to trhat.
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Zdravím včera jsem opět zkoušel trhání a propad výkonu plně naložené auto 4 lidi půlka nádrže něco málo v kufru a nic ať jsem to zkoušel jak jsem chtěl na jakýkoliv stupeň i 6 klidně od 2 tisíc pak od 2200 až po cca.2900 několikrát a nic i jsem zkoušel v různých pozicích pedál nejprve čtvrt všechny situace pak půl zase všechny situace pak plný prošláplý až na podlahu zase všechny situace a nic pak auto bylo cca. 4 hodiny na parkovišti pak zase cesta zpět a zase všechny ty situace a zase nic i do kopečku a prostě ani za boha nic nechápu ,ale budu to i nadále testovat ale napadá mě není to fakt benzínem protože jezdím k třem stabilním pumpám a paradoxně mi přijde že to auto nejvíc dělalo bordel když jsem tam nacpal benzin od benziny konkretně vervu jinak jsem bral omw klasickou 95 a včera jsem to fakt všelijak zkoušel a nic i při té cestě zpátky kdy pak auto muselo byt za 4 hodiny vychladlé a plně naložené a nic.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od yggdrasilsk »

urcite s tym ma benzin nieco spolocne a jeho kvalita tiez, niekto sem daval prispevok o podobnom probleme s BMW benzinom a vyriesili to zvolavackou a prehratim softu a pouzivanim benzinu s aditivami....ktovie ta NEkvalita nasich cerpaciek....plus tie euro normy :/
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

No právě tím samozřejmě nechci určitě bagatelizovat problémy s tím nasraný jsem a řešit to budu ,ale chci se také dopátrat příčiny co to je teorie čistě pokud je něco v prdeli v motoru tak se to musí projevovat vždy navíc pokud je to mechanický problém musí se to projevit nebo při určitých podmínkách ,ale pokud by mohl být čistě benzín špatný tak bych se ani nedivil přece i v manuálu píšou že ten motor chce primárně 95 a mi se taký zdá že čím víc mu chci přilepšit tak tím víc to kurvím říkám včera natankovaný klasická 95 OMW plně naložené auto a zkoušel jsem snad milion variací a nic a když jsem tam měl paradoxně vervu dva lidi tak to bylo dost neklidné při zrychlování ,ale myslím si že určitě se na tom z nějaké části podílí i benzín a pak můžou nastat ty případy špatné vstřiky na hovno benzín a už se to sčítá toť zatím moje teorie jinak to pak nechápu vůbec.




yggdrasilsk píše:urcite s tym ma benzin nieco spolocne a jeho kvalita tiez, niekto sem daval prispevok o podobnom probleme s BMW benzinom a vyriesili to zvolavackou a prehratim softu a pouzivanim benzinu s aditivami....ktovie ta NEkvalita nasich cerpaciek....plus tie euro normy :/
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od yggdrasilsk »

ja to napriklad nasimulovat neviem, je to o nahode, robilo mi to aj s 99oktanom ale len malokedy. Keby to bola nejaka konkretna vec, tak sa to prejavi vzdy pri nejakych konkretnych otackach a zaradenej rychlosti, ale to vobec nefunguje. Stane sa to nahodne. Benzin bude cast problemu. Mozno tvar tych piestov.
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Příspěvek od Mirďa »

Ne fóru Astra J taky řeší cukání motoru s turbem a ztrátu výkonu ještě před Astrou k

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od yggdrasilsk »

keby nedokurvili ten motor to auto je super, nemám žiadne iné problemy a dealer/servis majú ku mne nadstandartny pristup...mimoriadna spokojnost, Final CD Banska BYstrica, lenže ak ten motor neopravia tak mám opel posledný krát. Este mozno tie debilne cuvacie senzory. Preco nemozu byt aktivne len pri spiatocke? To je take tazke to softom prerobit? Motor ale ubíja všetko pozitivne a auto by som si druhykrat už nekupoval...Opel asi v euforii z predajov nechape, že nielen pritiahnut ale hlavne udrzat si zákazníka je podstatne. Mňa si udržia len zázrakom.
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“