Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od mattonecz »

Kokoti sou prostě v různých formách :lol:
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Reklama
 

Scout_1
Příspěvky: 13
Registrován: 16 dub 2017, 11:38

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od Scout_1 »

Nejsem moralista, ale s rychlostí bych to nepřeháněl. Mluvím z vlastní zkušenosti, když jsem během 3 dnů dostal 2 pokuty za rychlost a hrozilo 3x a dost. Rok jsem potom jezdil s očima přispendlenýma na tachometru, abych o papíry nepřišel. Od té doby rychlost dodržuji.
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od mia »

palah píše:Horsie je ked prebiehas tri kamiony v 140-150km/h a aj tak ta magor za tebou vyblikuje, to už je na doživotný zákaz…
Pokiaľ ideš opel tacho 140, v skutočnosti ideš ľahko pod 130, policajti majú vraj toleranciu +10km/h, takže sa nedivím že blikajú :roll:
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od palah »

mia píše:
palah píše:Horsie je ked prebiehas tri kamiony v 140-150km/h a aj tak ta magor za tebou vyblikuje, to už je na doživotný zákaz…
Pokiaľ ideš opel tacho 140, v skutočnosti ideš ľahko pod 130, policajti majú vraj toleranciu +10km/h, takže sa nedivím že blikajú :roll:
Pokiaľ ideš real 140-150km/h tak sa divim že blikajú…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Maji nejak 140kmh real tusim, takze do takovych 150 tacho muze byt clovek celkem klidny a nechaj ho byt..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Tak po 3 mesicich prvni sram z brna, ridici jsou lopaty...ObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého SM-A300FU pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od mattonecz »

Já mám to štěstí že mě to někdo odřel 2x na stejnym místě.. sou to dementi.. o dírách v laku od dveří ani nemluvim..
A já dement sem si sám odřel kola na pravý straně :|
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od Mike »

Tak to máte plichtu...

https://www.svetmobilne.cz/downsizing-m ... uje/4523-3

Takže co je tedy lepší? Ani jedno. Obojí má své výhody, obojí má své příznivce i zastánce. Obojí šetří někde jinde, jedno na povinném ručení a benzinu, druhé obvykle na údržbě. Pochopitelně ale nelze říci, že atmosférický motor se nepokazí a přeplňovaný ano. Každý ať si tedy zvolí cestu, která mu více vyhovuje. Dobrá a špatná volba je zde záležitostí konkrétního motoru a nikoli jeho koncepce. A to ať mluvíme o té spolehlivosti, nebo i o spotřebě. Nelze zatracovat jednu nebo druhou koncepci, lze zatracovat spíše konkrétní implementaci konkrétního motoru v konkrétním autě.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od mia »

veľmi "skromný" (jemne povedané) článok, pojednávajúci len o jednom z mnohých aspektov....
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Tak najeto cca 8500km, aktualne posledni 4 nadrze uz stabilne jezdim kolem 6.5/100, zacatek byl o litr vic, myslim, ze na 17" kola a vesmes pulku nadrze pocuky po meste a druhou vylety s rodinkou (2 dospeli + 2 deti v sedackach) po dalnici a okreskach vcelku slusne coz? Jinak zacalo mi asi kolem 5tis km blbnout radio, pri projeti zatacky o vice nez pul otacky volantu se mi zacalo spoustet samovolne CD prehravac.. bylo na reklamaci a bude novy radio na ktere uz trda dobrej tyden a pul cekam, tak uvidime jestli pristi tyden uz konecne bude.. jinak s autem spokojenost, jezdi fajn, tankuju na obyc benzinkach pripadne omv plus vif.. po teda vifovani sla okamzite spotreba o litr dolu, ale je tam vic delsich tras, tak predpokladam, nema vliv a kdyz uz tak slabe..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“