TPMS - baterie, výměna

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 551
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TPMS - baterie, výměna

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Tak vidím, že jsi navštívil můj web s rady. Ano tam o těchto snímačích píši. Protože cca 4 lidé si je koupili a všem jsem je pároval osobně danou krabičkou. 3 lidé měly elektrony a jeden měl ocelové disky. Nikdo si nestěžoval a párování proběhlo bez komplikacé. Montáž senzorů jsem neprováděl a to si nechali provést v pneuservisu.

Takové mám zkušenosti s těmito senzory osobně já.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Reklama
 

kijont
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2024, 10:19

Re: TPMS - baterie, výměna

Příspěvek od kijont »

Ahoj,

jj mám to dle tvého webu. Koupil jsem i tu párovací krabičku, která funguje bezproblémově. Tak proto jsem šel i do těch měřičů, když mi odešel první. A říkal jsem si, že je vyměním všechny. Byl jsem u mechanika a ukazoval mi, že ty původní měřiče jdou dotáhnout tou matkou až skoro k základně, kdežto ty nové po dotažení mají o dost větší mezeru mezi základnou a tou matkou. Tak nevím jestli to nemám zkusit dát ještě jinam nebo sehnat jiné měřiče.

Auto je dovezeno z DE a dle mého má původní kola, ale moc se v tom nevyznám. Tak jsem právě přišel na radu.

Jinak díky za rychlou reakci.
standa.
Příspěvky: 43
Registrován: 26 kvě 2020, 08:33

Re: TPMS - baterie, výměna

Příspěvek od standa. »

Jestli to jsou nějaké specifické disky a mechanicky je problém s tím novým snímačem, tak ty TPMS snímače jdou rozebrat na ventilek a samotný sensor. Možná by šly zkombinovat tak, že by zůstal původní ventilek a k němu by šel připevnit nový sensor.
huf.jpeg
kijont
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2024, 10:19

Re: TPMS - baterie, výměna

Příspěvek od kijont »

Dle mého to jsou standardní disky. V pondělí vyzkouším ještě jiný pneuservis, zdali to tam nedokážou vyřešit a uvidím. Potom zde dám info, zdali se mi to povedlo vyřešit.

Díky za návrh dalšího možného řešeni.
Odpovědět

Zpět na „Astra J - Kola a pneu“