Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
henriCL
Příspěvky: 83
Registrován: 18 zář 2016, 17:13

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od henriCL »

mattonecz píše:A ty se hádáš jak malý dítě co mu vzali bábovku.
To že někomu pošle stejný mail Ctrl C Ctrl V je opravdu zázrak.
Konec diskuze s mongolíkem.
mattonecz píše:No tak jo si velkej tvrďák a nějakej slovenskej mongol ti ukradl email, dej to na policii.
Tak tohle už je moc. Nadávat někomu tímto slovem mi přijde ohromně hloupý.
Naposledy jste takhle, myslím, pojmenoval řidiče, které jste předjel na dálnici zprava, když jste se s někým honil rychlostí 180 km/h. Ano, na straně 35 vlákna o trhání při akceleraci. Od té doby vás neberu vážně.
Opel Astra K Sports Tourer Innovation 1,4T 92kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

O.K.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Vážený pane xxx,

na základě prověření na oddělení kvality si Vám dovolujeme sdělit následující.

Dle aktuálních informací se může, v závislosti na kvalitě paliva, projevit drobné zacukání během akcelerace, obzvláště ve fázi ohřevu motoru.

V případě, že uvedené vozidlo vykazuje Vámi popisované nestandardní chování, dovolujeme si Vás požádat o poskytnutí součinnosti a předvedení jevu pracovníkům autorizovaného servisu.

Pokud předvedete Vámi popisované jevy pracovníkům autorizovaného servisu, ti je přezkoumají a jedná-li se o vadu, podniknou kroky k jejímu odstranění.
Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že aktualizace softwaru autorádia, které je ve Vašem vozidle,
je k dispozici.

Omlouváme se vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
Tak dle tohoto je update pro radio k dispozici..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Petr25 »

mattonecz píše:
Vážený pane xxx,

na základě prověření na oddělení kvality si Vám dovolujeme sdělit následující.

Dle aktuálních informací se může, v závislosti na kvalitě paliva, projevit drobné zacukání během akcelerace, obzvláště ve fázi ohřevu motoru.

V případě, že uvedené vozidlo vykazuje Vámi popisované nestandardní chování, dovolujeme si Vás požádat o poskytnutí součinnosti a předvedení jevu pracovníkům autorizovaného servisu.

Pokud předvedete Vámi popisované jevy pracovníkům autorizovaného servisu, ti je přezkoumají a jedná-li se o vadu, podniknou kroky k jejímu odstranění.
Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že aktualizace softwaru autorádia, které je ve Vašem vozidle,
je k dispozici.

Omlouváme se vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
Tak dle tohoto je update pro radio k dispozici..
Když jsem byl v pátek v BS auto Brno, tak jsem tam zároveň s cukáním reklamoval i rádio. Asi 6krat za uplynulý rok zablbnulo a občas se nepřipojí android auto. Handsfree taky nefunguje dobře. Bylo mě řečeno že závada se neprojevila a že není novější verze softwaru než mám já. A to mám auto už rok..... Takže ohledně softwaru také někdo lže. Prostě celej opel je komedie sama o sobě :lol:
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Já dnes volal do autopalace a prý taky nic. Před nějakým měsícem v Trutnově mi říkali, že update je ale že je k ničemu, tak ho radši neinstalujou.
Prostě samý kecy. Dealer z Trutnova mi radši už asi 2 měsíce nezvedá mobil. Jednou sem ho nachytal na pevný, ale už mě to nebaví řešit, nemám od něj stále ani protokol o opravách co mi dělali.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Petr25 »

mattonecz píše:Já dnes volal do autopalace a prý taky nic. Před nějakým měsícem v Trutnově mi říkali, že update je ale že je k ničemu, tak ho radši neinstalujou.
Prostě samý kecy. Dealer z Trutnova mi radši už asi 2 měsíce nezvedá mobil. Jednou sem ho nachytal na pevný, ale už mě to nebaví řešit, nemám od něj stále ani protokol o opravách co mi dělali.
Tak ten ti snad měli dát při předání auta v servisu nebo ne?
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Já si pro to jel o víkendu a on byl na dovolený tak mi to předával někdo jinej, s tim že mi to dodá mailem.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Petr25 »

mattonecz píše:Já si pro to jel o víkendu a on byl na dovolený tak mi to předával někdo jinej, s tim že mi to dodá mailem.
Zkusil bych komunikaci s jeho nadřízeným. To občas pomůže ;)
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Petr25 píše:
mattonecz píše:Já si pro to jel o víkendu a on byl na dovolený tak mi to předával někdo jinej, s tim že mi to dodá mailem.
Zkusil bych komunikaci s jeho nadřízeným. To občas pomůže ;)
To sem měl v plánu ale asi to nechám být. Co z toho.
Auto už řeším v Praze a přišel sem o veškerou naivitu, např. že by se podařilo auto vrátit, takže je to jedno.
Uvidím co ve čtvrtek u Srby, když řeknou že motor je ok, tak nechám vyměnit olej a budu jezdit dál no, dokud mi neodejde ten píst.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mia »

Opel no, ja už mám v BSauto Brno gumy štyri mesiace v reklamácii, vraj (pry) sa stratili u dodávateľa a mám dostať nové a doteraz to ostalo len pri tom. Zaujímavé je ako to ošetrili, po mesiaci mi napísali, že reklamáciu neuznávajú, ale že gumy si ešte nechajú ďalej, potom sa stratili....
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“